bolo12121

Opony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bolo12121    1

Mam do was panowie pytanie przy kombajnie mam opony 16,9/26 nietypowa jedna mi padła znalazłem oponę ale 14,9/26 jest niższa o jakieś 10centy .Co o tym sądzicie jakby założył jedną taką drugą większą ????

A może ma ktoś gdzieś wo okolicach stalowej woli oponę 16,9/26 w bdb stanie do sprzedania ????


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie zapominaj o przedstawicielkach plci pieknej na AF. :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no nie identyczne bo tam jest temat o kupno a tu pytanie jak bedzie jak załozy niższą opone.cóż bedzie z deczka przechylony :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Bo autor juz zminil ale jak wiem to byly dwa identyko tematy


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Nie zapominaj o przedstawicielkach plci pieknej na AF. :P

kolego po co ten post? czyzbys takze lecial na ilosc postow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

A to ze będzie przechylony to raczej ale czy w niczym to nie będzie przeszkadzało ??bo w ursusie to jest możliwość rozerwania mostu jak są dwie różne oponki .To nie były dwa identyczne tematy bo w drugim złożyłem ofertę kupna takiej opony.


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Na osi napędowej może stać się dokładnie to samo co w ursusie, kombajn też nie powinien być przechylony bo zboże nie będzie się równomiernie rozkładać na wytrząsaczach i sitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i częsc sit i wytrząsaczy pozostanie krotko mówiąc na urlopie a za tym idze słabasza wydajnosć,straty itd


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matis150    0
Mam do was panowie pytanie przy kombajnie mam opony 16,9/26 nietypowa jedna mi padła znalazłem oponę ale 14,9/26 jest niższa o jakieś 10centy .Co o tym sądzicie jakby założył jedną taką drugą większą ????

A może ma ktoś gdzieś wo okolicach stalowej woli oponę 16,9/26 w bdb stanie do sprzedania ????

 

 

To być raczej urwał mechanizm różnicowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam Wszystkich. 
      Zamierzam kupić nowe opony do przyczepy jednoosiowej o ładowności 5t i zastanawiam się nad Indyjskimi oponami marki Vk-tyre. Czy ktoś z Was miał  do czynienia z tą marką. Szukam opinii. Dziękuję. 
    • Przez lukasz067
      Witam muszę wymienić opony przednie niestety  na nowe bo uzywki w chorych cenach i jak to będzie się miało do napędu 4x4   gdzie też bieżnik już powoli się kończy nie bedzie problemu ze zużyciem i synchronizacją, mierząc starą a wymiary nowej to ponad 5cm różnicy na średnicy 
    • Przez GRZES1545
      Witajcie
      Zastanawiam się nad oponami do auta o rozmiarze 205 /50/ r17
      Co powiecie o wielosezonowych oponach...jakiej firmy polecicie?
      @bratrolnika Darku Ty chyba masz doświadczenie co powiesz o oponach Continental?
       

    • Przez Mlody311
      Witam, muszę wymienić opony w ładowarce mam teraz założone 500/70r24, myślałem nad zmiana rozmiaru na 460/70r24 tylko że mają one mniejsza nośność o ok 600kg na oponę niż te 500-ki, ładowarka wożę max 2,5t. Co byście doradzili zostawić 500 czy zmienić na 460? Różnica w cenie ponad 3tys zł na 4szt
       
    • Przez M-A-T-E-U-S-Z
      Witam. Mam w niedalekim czasie zamiar kupić nowe opony diagonalne na tył 14.9-28 do c360 . Chciałbym sie doradzić poniewaz na rynku jest sporo marek jak i opini . Kryteria jakie mnie interesują to przykładowo czy opony nie pękaja po 8 czy 10 latach użydkowania , czy nowe opony trzymaja wymiary jak szerokość opony wysokość profilu i wysokość bieżnika , czy opony sie szybko nie zużywają . Słyszałem ,że Kabat nie trzyma wymiaru natomiast BKT produkuję na pierwszy montaz ale wiadomo radialki a diagonalne nie wiaadomo jak z jakością .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj