Skocz do zawartości
Kowal1994

Szukam steyr 8165 na czesci

Polecane posty

Kowal1994    0

Poszukuje takiego modelu ciągnika na części chodzi mi dokladnie o elementy skrzyni biegów. Dodaje zdjęcie tabliczki może jeszcze inny model mial taki sam typ skrzyni

post-205701-0-46291100-1478550543_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian505
      Witam. Wczoraj byłem na konkursie orki i o dziwo były tam dwie takie maszyny (Steyr 6140), latały z UG ibis 3+1 i byłem pełen podziwu jak dobrze sobie radziły, w środku tych sprzętów było wszystko elegancko rozmieszczone, powiem szczerze że pierwszy raz widziałem tą markę na własne oczy na żywo. A tu moje pytanie czy te ciągniki są na prawdę dobre czy tylko z wyglądu, jaka jest cena modelu wymienionego powyżej bądź 4110. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez KiQ
      Witam wszystkich uzytkownikow. Bardzo się napaliłem na te dwa modele ciagniczków ze stajni STEYR. Prosił bym użytkowników o opinie na temat tej marki (niekoniecznie na temat tych modeli, lecz jednak tylko one wchodza u mnie wgrę). Chciał bym sie dowiedzieć o awaryjności i spalaniu. Prosil bym o opinie osób ktorzy posiadaja jakis ciagniczek STEYR'a. Czy warto brać?. Czy może lepiej inna marke. Co do cen wszystko wiem

Pozdrawiam
    • Przez Kalinio
      Witam, prosiłbym o pomoc w wyborze ciągnika. Zastanawiam się na Case JX 60 oraz Steyr Kompakt 65 S. Ciągniki są w cenie ok 100tys. netto Steyr jest drozszy o 5tys. Który z tych lub innych ciągników będzie najlepszy do pracy z TUR'em, transportu i odśniezania. Zależy mi na jak najmniejszym spalaniu i dobrej wydajności. Proszę o opinie lub inne propozycje ciagników do 70KM i w tych granicach cenowych. Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Tomek1079
      Witam
      Jak w temacie potrzebuję skalibrować skrzynię biegów, lecz gdy dochodzę do kalibracji wyskakuje błąd U20, czyli że robię coś nie w kolejności. Zaczynam od uruchomienia ciągnika z wciśniętymi + i -, po czym sprzęgło rewers do przodu i dźwignia przełożenia skrzyń w górę. Obroty 1200, i w dalszej kolejności + lecz wyskakuje błąd U20.
      Czy ktoś robił kalibrację tych skrzyń? Wspomnę że jest to skrzynia 16x16 taka sama jak New Holland czy tez Case. Nie wiem co robię nie tak
    • Przez agroleon
      Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.