szarymercedes500

Sprowadzam dobre samochody z Niemiec.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Sprowadzam dobre samochody z Niemiec.

Bezwypadkowe - oryginalne i udokumentowane przebiegi.

W ofercie wszystkie marki i roczniki w każdym przedziale pieniężnym.

Dobre ceny.

Kontakt Międzyrzecz woj. Lubuskie telefon nr. ; 511 211 533

Kanał na You Tube " dobre auta"

www.youtube.com/watch?v=WPbJ12bp68U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A są tacy którzy sprowadzają złe samochody ? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Ze szczęścia.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

ceny i przebiegi do indywidualnego ustalenia


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie jesteś handlarzem? Dla mnie każdy, kto coś sprowadza i sprzedaje dalej jest handlarzem. A może nazewnictwo się zmieniło i jesteś indywidualnym kooperatorem sprzedaży? Istnieje coś takiego jak dobry samochód z Niemiec? Jakie to są oryginalne przebiegi 250-400 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

@thomas Istnieją Perełki ale za nie trzeba zabulic jak za zboże,jescze jak wejdzie nowa akcyza to ten interes przestanie sie krecic.Zyskaja na tym wlasciciele którzy będą sprowadzać drogie auta.A te przebiegi to po przekroczeniu granicy -200 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Taaa , bo w autohauzah to już wszystko tip top , bo Niemiec , albo i Turek to oszukać nie potrafią :P:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech jest zdecydowanie bardziej wiarygodniejszy rynek sprzedaży samochodów , też zdarzają się oszustwa , ale nie na taką mega skale jak w Polsce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

@zetorki Niemcy oszuści to raczej w byłym Nrd się prędzej trafia.Ale ruski,turasy i Polacy co tam mają komisy też swoje za uszami maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jechac do niemiec na komis to jak u nad na gielde okazje to tylko od prywaciarzy jak sie kupi a u turasow to same takie sztuki ze niemiec plakal jak sprzedawal ale ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

o masakra.. człowiek tu ładnie oposal czym się zajmuje i może jest ktoś zainteresowany, ta od razu na niego chejty... na Niemców gadaja a sami tylko krytyka.. ten kraj taki piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mnie mylicie z handlarzem , od 12 lat w ten sposób sprowadzam samochody z Niemiec i jeszcze nikt z klientów do mnie nie przedzwonił że licznik był kręcony czy coś jest nie tak z samochodem. Samochody które sprowadzam są za drogie dla handlarzy, ja sprowadzam samochody używane a nie zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

He he ... niemiec płakał jak sprzedawał i co niedziela dzwoni posłuchać silnika :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Sam od czasu do czasu bawię się w auta bo mam rodzinę w DE i fakt trafi się perełka ale musi mieć "coś" miałem np. Alfe Romeo z 2005 roku która miała 58tyś km ale była delikatnie uderzona. Podobnie laguna II z zerwanym paskiem rozrzadu 103 tyś km. 01r. Wszystko bezpośrednio od właścicieli lecz takie auta w ogłoszeniach są góra 15 minut. Ale miałem peugeota 407 sw 2.0 hdi z 06r który mial 321tyś km a wyglądał jak nowy... poszedł z takim przebiegiem bo po co kombinować jak była pięknie wypisana książka serwisowa, a auto od pierwszego właściciela, miał uszkodzone turbo.

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

W Niemcowni można na własną rękę znaleźć dobre auto, bez nabijania kabzy "naganiaczom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , przeważnie jak się nie wie gdzie szukać i się nie zna języka :P:D :lol: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

zetorki12 żebyś wiedział. Gdyby nie wujek który jest tam z 15 lat ja z Niemcem bym się nie dogadał. Dodatkowo Niemcy to fleje jeżeli chodzi o wnętrze. Najczęściej jest do gruntownego prania. A ich serwisy? Wcale takie super nie są.
Znajomy rok temu chciał renault kangoo. Najpierw poszukiwania w PL niestety bez skutku bo to co ludzie chcieli tu sprzedać było przegieciem palki, potem w DE udało nam się takiego dorwać w super stanie ale z uszkodzonym silnikiem. Znajomy do dziś jest mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Panowie trochę powagi nie jestem HANDLARZEM.

 

jak każdy laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

Nadal mnie mylicie z handlarzem , od 12 lat w ten sposób sprowadzam samochody z Niemiec i jeszcze nikt z klientów do mnie nie przedzwonił że licznik był kręcony czy coś jest nie tak z samochodem. Samochody które sprowadzam są za drogie dla handlarzy, ja sprowadzam samochody używane a nie zużyte.

 

To ile byś chciał za sprowadzenie Golfa 4 TDI , 110km 4 drzwi klimatronik pełna elektryka , oryginał .

Do 200tys przebiegu, nie malowany lub po lekkim uderzeniu..

Może byc bez książki bo ona mi do niczego nie potrzebna , książke można załatwić tak jak i pieczątki.

A przebieg poznam odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

4 w tdi do 200tys przebiegu? Tyle to będzie mial dopiero jak granice przekroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj