TomMak

strajk rolników!

Polecane posty

Piochu    8

Mój tata był wczoraj na spotkaniu z ministrem Sawickim w Pniewach, i oczywiście według niego wina leży po stronie dawnych ekip rządzących, nie powiedział żadnych konkretów. W piątek na spotkaniu w Poznaniu Sawicki dostał trumnę od rolników, widziałem go nawet na Polagrze.

Jeśli chodzi o Leppera to moje zdanie jest takie: nie był taki zły dopóki nie obją stanowiska ministra rolnictwa, (wiadomo władza uderza do głowy)


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

,,Punkt Widzenia Zależy Od Punktu Siedzenia"...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Gdyby była taka jednosc wsrod rolnikow to dawno bysmy byli najmocniejsza grupa społeczna!!! A nie jestesmy i nie bedziemy(popatrz na strajk w WArszawie).

zgadzam sie z tobą w 100%. nigdy nie bedzie jednosci wśród rolników.A moim zdaniem to do Warszawy to oni pojechali tylko zmarznąć na dworze. ;) .


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
Po co jechać na Warszawkę ?

Zeby powiedzieli w tv że rolnicy łamią prawo bo drogi blokują ? Dopłaty dostają i jeszcze im źle ? I tym podobne komentarzy by były w prasie i tv.

 

Powtórzę jeszcze raz w obecnej sytuacji, wg. mnie najlepszym sposobem jest pospolite ruszenie rolników i od umówionego dnia nie sprzedanie ani jednej świni do ubojni , ale pod warunkiem że dostosuje sie 100% rolników.

 

I nikt nam nie zarzuci nie prawnych działań, no bo przecież można nie sprzedawać świń, nikt nam tego nie zabroni. Jestem pewien że po 2 - 3 tygodniach wszystkie ubojnie zmiękną i to rolnicy będą dyktować ceny świń.

 

A najważniejsze że rolnicy zyskaliby szacunek, że potrafią się zjednoczyć, a którego w chwili obecnej nie mamy nawet sami dla siebie nawzajem.

Niech będzie 90% rolników, ale namawiać należy 100% rolników.

 

Niech raz izby rolnicze na cos się naprawde przydadzą

 

 

 

to niemożliwe bo naprawde wielu rolników pieniądze potrzebuje na wczoraj i też podobnie myślałem o tym żeby rolnicy masowo wstrzymali się od zakupu nawozów ciekawe czy azot by sie zagotował w tyłkach bosów

a izby ronicze nic nie zrobią to jest kolejny niepotrzebny pożerajacy pieniądze organ zaledwie opiniujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Niech będzie 90% rolników, ale namawiać należy 100% rolników.

 

Niech raz izby rolnicze na cos się naprawde przydadzą

 

 

 

to niemożliwe bo naprawde wielu rolników pieniądze potrzebuje na wczoraj i też podobnie myślałem o tym żeby rolnicy masowo wstrzymali się od zakupu nawozów ciekawe czy azot by sie zagotował w tyłkach bosów

a izby ronicze nic nie zrobią to jest kolejny niepotrzebny pożerajacy pieniądze organ zaledwie opiniujący

 

 

Popieram... niestety ale taka prawda...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Czy nie jest że młodzi to odrazu by tak zrobili że dziś to nie sprzedajemy świń albo nie kupujemy nawozu ??? Jestem za tym obiema rękami i nogami - jeden rok na polu nic się nie stanie - szczegolnie jak ktoś dobrze dba.

 

Nie obrażając dorosłych - oni sie w pewnym stopniu boją, widzę to na wsi - żadnego pospolitego ruszenia, tylko ręce na płocie i marudzą ale nic nie robią :angry:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Starsze pokolenie już tak ma... Np. różnica poglądów między mną, a moim starszym to jak stąd do Ameryki... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Masz racje... Ja chce inwestować a "kierownik" mówi ze nie warto, szkoda pieniędzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
Niech będzie 90% rolników, ale namawiać należy 100% rolników.

 

Niech raz izby rolnicze na cos się naprawde przydadzą.

 

Przeciez to jest ogólnie nie mozliwe fakt ze na pierwszy rzut oka jest to dobry pomysł ale nie realny w najmniejszym stopniu bo czy fermy które produkuja duuuzo swin tez by nie sprzedawały a co z rolnikami którzy maja zakontraktowane itp. Myslicie ze jak bysmy my normalni rolnicy nie sprzedawali to oni by sie ugieli i moze jeszcze płakali za nami hahaha połowa rolników w ciagu 3 tyg by padła i reszta po miesiacu najdłuzej a nic by to nie dało bo im łatwiej sprowadzic niz kupic od nas wiec o czym my tu rozmawaiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0

Witam to znów ja chciałem przeprosic publicznie za obrazenie MECHANIZATORA . Pozniosło mnie aczkolwiek nie mówie ze nie miałem racji bo nadal wydaje mi sie ze ja mam . Pisze tego posta by ogłosic całemu sztabowi naszych modów który nie chce mnie zrozumiec . Ogłaszam wszem i wobec ze byłem pod wpływem nerwów po przeczytaniu co niektórych wypowidzi które nie sa zgodne z miomi pogladami jak i wielu innych uzytkowników a taki sposób jaki ja przyjołem uznałem za najbardziej odpowiedni i sie go nie wstydze aczkolwiek chciałem przeprosic Mechanizatora za moje wulgaryzmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

miałem juz w tym temacie się nie wypowiadac - pisze tylko ze przeprosiny pzyjmuję


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
No jeśli chodzi o różnice to w TV niebo a ziemia. Ale jeśli chodzi o działanie w kierunku rozwoju wsi i rolnictwa to samo....

Ale moze jakies konkrety!!! Tak go bronisz jak bys był z PSL(partia ktora nazywa sie partia rolnikow a nia nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ale że kogo ja niby bronie ??

 

Konkretów Ci nie podam bo nie oglądam "naszych" polityków. Nie mam na to czasu ani ochoty ...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Ale że kogo ja niby bronie ??

 

Konkretów Ci nie podam bo nie oglądam "naszych" polityków. Nie mam na to czasu ani ochoty ...

 

 

No to po co sie wypowiadasz skoro sie tym nie interesujesz!!! Teraz to dowaliłes!!!

Wielu ludzi postepuje podobnie do ciebie,nie maja pojecia o czym pisza ale pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Po pierwsze nie zabronisz mi sie udzielania TU !

Po drugie interesuje sie tym co chce a Ty nie będziesz o tym decydował !

Po trzecie polityka przestałą mnie bawić od około 2 miesięcy bo ręce opadają co sie dzieje nawet jak panowie z PO działają.

Po czwarte zwroty grzecznościowe piszemy dużą literą...

 

 

Ale to minimum wiedzy na temat polityki mam bo ludzie mówią o tym i chcąc nie chcąc i tak coś usłyszę...

Pojęcie mam i to ja mam wrażenie że to Ty chcesz kogoś bronić...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja już nie moge kolejny temat i kłótnia... Panowie kłóćcie się na gg na osobności, to nie miejsce i czas na wzajemne obelgi... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Ja już nie moge kolejny temat i kłótnia... Panowie kłóćcie się na gg na osobności, to nie miejsce i czas na wzajemne obelgi... ;)

A czy ja komus ublizyłem!? Tylko niektorzy sami sobie zaprzeczaja w tym co pisza obecnie i pare postó wczesniej. Ja bym to nazwał nabijaniem licznika postów. Wiecej juz nie pisze.

Co do tematu to czekam na blokady drogowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@benek79! Nie ubliżyłeś, ale czy temat nazywa się"kłótnia pomięzy userami" ??? ;)

PS. Nie cytuj posta pod postem...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
A czy ja komus ublizyłem!? Tylko niektorzy sami sobie zaprzeczaja w tym co pisza obecnie i pare postó wczesniej. Ja bym to nazwał nabijaniem licznika postów. Wiecej juz nie pisze.

Co do tematu to czekam na blokady drogowe!!!

 

Może fakt źle się wyraziłem w pierwszym poście ale to i tak nie zmienia postaci rzeczy.

A przypuszczenie że sobie nabijam posty pominę.....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

dawno mnie niebyło bo niemiałem czasu pisać ale powiem jedno ten obecny minister jest jeszcze gorszy niż ten jego poprednik oni są dobrymi kumplami polskich rolników do czasu awansu w strone koryta jak juz sie dostaną to rolników mają w nosie a co do rządu w polsce to PSL już było u władzy i co zrobiło nic teraz są drugi raz u władzy i też nic niezrobią. Jedne co sie wszyscy cieszą ze zlotówka mocna i to jest najwarzniejsze. A o strajkach niemamy co myśleć bo i tak nic niezdziałamy to by trzeba było świnie do rządu wpuścić zeby sie coś stało. A jak już są wybory do izby rolniczej to niech sie dokoryta niepchają ci co sie nieznają na rolnictwie bo miałem okazje takiego jednego poznać co palnoł na zebraniu ze na metr orze pole i to jest przyczyną naszego nieurodzaju potym hasle wybuchł na sali śmiech i połowa gości poszła, no i jak tacy są w izach rolniczych to sie niedziwać ze nic niezdziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No to niezłego znasz "kolegę"... Tak jak już napisałem wcześniej :

 

,,Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Czy ktos cos wie na temat rozmów rzadu ze zwiazkami,miały sie odbyc w tym tygodniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj