JacekNH

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

Polecane posty

mirasek    13
Na zamiennikach już się przejechałem więc stanowczo odradzam ich montowanie. Do C 4011 kupiłem tryby do skrzyni biegów (dokładnie do 3 biegu), coś jest z nim nie tak, bo na 3 biegu tak wyje, że szkoda gadać :).

Koła zębate do skrzyni a filtry to znacząca różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

dokładnie tak samo jak podróbki i zamienniki.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

ostatnio kupowałem filtry powietrza, hydraulika, skrzynia biegów do claasa ares i wziąłem zamienniki fleetguard ceny oryginałów są po prostu nie do przyjęcia wszystko prawie dw razy droższe, sprzedawca mówił że nikt mało kto bierze oryginały, chociaż ostatnio na dożynkach kombajnista z 1300 ha gospodarstwa odradzał mi zamienniki zobaczymy jak to będzie oby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

też kupiłem fleetguard'a do MF a dokładnie duży do powietrza i według katalogu był odpowiedni ale w praktyce jest trochę mniejszy...ciasno wchodzi w obudowę...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Koła zębate do skrzyni a filtry to znacząca różnica.

 

Przykład ten szybko przyszedł mi do głowy, bo przedtem była duża różnica cen. Ale moge podać też z filtrem, bo kupiłem kiedyś zamiennik do JD (paliwowy). Sprzedawca z agromy powiedział, że są to zamienniki i pasują do ciagników i kombajnów. Trochę mnie to zdziwiło, że w zwykłej agromie co handlują częściami do Ursusów ma akurat filtry do JD. Tłumaczył się, że kilku rolników z okolicy ma stare kombajny JD i przywozi im takie filtry. Kupiłem, bo z wyglądu był ok. Jak się potem okazało, dziury nie pasowały, rozstaw był o kilka milimetrów za mały :). A róznica w cenie (jak kupiłem oryginalny) była kilka złotych... A kupiłem ten zamiennik dlatego, że nie chciało mi sie jechac do przedstawiciela JD 40 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seweryn    0

A ja myślałem, że tematem jest alternatywa dla D.H. Karbanków. A propos alternatywy raczej nie ma, bo Korbankowie mają wyłączność na Polskę (m.in. ciągniki Fendt). Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

No ja slyszalem,ze kolo Gniezna facet zaczyna handlowac M-F,ale jak narazie nie ma serwisu,czyli ogolnie kicha,bo jakby sie cos stalo to i tak trzeba isc do Korbanka,a wtedy pewnie sie sporo zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

a ja dzisiaj zamówiłem pompke zasilającą w Raciborzu (u Winiarskiego) cena 350 zł za oryginał Fendt dodam ze niedaleko mnie jest sklep z częściami do maszyn rolniczych "TRAKOR" i oni wołają tyle samo za zamiennik GRANITU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Wczoraj sąsiad przyprowadził 716 ,rano wyjechał a przed 21 był w domu -a gdzie transport do klienta ,komedia co oni robią z ludźmi :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Wczoraj sąsiad przyprowadził 716 ,rano wyjechał a przed 21 był w domu -a gdzie transport do klienta ,komedia co oni robią z ludźmi :angry:

No jak klient jest d..a i nie potrafi poprosić o swoje to tak wychodzi :) mi ciągnik przywieźli na podwórko i jeszcze flaszke wypiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1
No jak klient jest d..a i nie potrafi poprosić o swoje to tak wychodzi ;) mi ciągnik przywieźli na podwórko i jeszcze flaszke wypiliśmy :D

 

I to się z Tobą zgadzam bo znam go dobrze prawdziwa z niego d..a wołowa ,mogę się jeszcze założyć że w ogóle nie zbijał ceny.Wszystko na pokaz

i co to to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
a ja dzisiaj zamówiłem pompke zasilającą w Raciborzu (u Winiarskiego) cena 350 zł za oryginał Fendt dodam ze niedaleko mnie jest sklep z częściami do maszyn rolniczych "TRAKOR" i oni wołają tyle samo za zamiennik GRANITU!!!

 

Ja do swojego 511 jakiś czas temu badałem się o pompkę paliwową z Granitu u znajomego co tym handluje to powiedział mi 260zła Korbanek jak dobrze pamiętam śpiewał coś ponad 500zł za oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

odemnie korbanek chciał za włącznik do koguta (światło ostrzegawcze) do MF 6160 170 zł to jak usłyszałem cene to szybciej wyszedłem niż wszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja nie dalbym sobie odebrać tej przyjemniści i przywieź ciągnik na lawecie (a chcieli ) to tylko 4h drogi ciągnikiem ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Tak pozatematem, kto z was dostał płytke z zyczeniami od korbanków??;p;p za***iste zyczenia, pozwole sobie zacytować:"Życzymy, aby udało się zrealizowac to, co przynsi profity, przewidywac to, co przeszkodzi w ich osiagnieciu i zapobiec temu, co wydarzyc sie nie musi.Życzymy sukcesów, madrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych"

A to to jest od groma fajnych filmików o kazdej marce(nawet o polskich), niektóre zrealizowane w tarnowie podgórnym, ktos jeszcze takie cos dostał????


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Kupowałeś coś u nich ostatnio? ;) Mi jak co roku życzenia świąteczne przysyła Toyota Siedlce, Korbanki zapomnieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Mam powazne zamiary, ale trza poczekac, moze 308 miejsce w wlkp, przyniesie cos w maju;p;p


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
wlasnie dostalem ta plyte z zyczeniami ;) w ubieglych latach byly takie prezenty??

Ja też właśnie dostałem płytkę z życzeniami i prezentacją maszyn. Ciekawe jak mnie namierzyli, nic od nich nie kupiłem ;) B)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ten tego ja tez dzisiaj dostalem plytke od Korbanka a nic nigdy u nich nie kupilem ;) ale ja sie ciesze. przynajmniej mam co sobie poogladac ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja tez chce ;)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Ja również dziś dostałem płytę od korbanka choć nic od nich nie kupowałem ;)


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Dlaczego dostałeś tą płytkę jak nic nie kupowałeś jak tak to i ja chce taką płytę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj