JacekNH

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

Polecane posty

Piters182    29

Kolego a może byś tak spojrzał z tej strony jaką JD potrafi zrobić robotę, jaki ma uciąg ile potrafi wytrzymać. Weś sobie znajdź najekonomiczniejszy ciągnik zapnij mu taką samą maszynę co JD i porównuj który mniej spali i więcej zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Proste i wiem o tym, tyle, że większość gospodarstw jest takich, że jednak dużo prac wymaga mocy na poł gwizdka i wtedy jest problem! Jak przez cały rok pług i agregat to luuzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Hmmm wszyscy debatuja o tym jaki to jd ma swietny uciag itp itd i jakie straszliwe straty ma skrzynia Vario odsylam do ostatniej top techniki tam jest wnikliwy test mamy nawet moc uciagu ciagnikow i tak sie sklada ze fendt wypada tam bardzo dobrze praktycznie tak samo jak jd z powershiftem a jd na AP wypada strasznie blado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras886    0

Witam!

Póki co, jestem zadowolony ze współpracy z Korbankowem. Obsługa bardzo sympatyczna i znająca się na rzeczy. Wiem, może akurat na taką obsługę trafiłem. Ceny są porównywalne do reszty wiec nie wiem dlaczego niektórzy tak narzekają. A co do serwisu to uważam że mają większe pojęcie niż serwis z innych firm.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

co wiecie o firmie Rolmax?

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Na mnie firma Korbanek ostatnio zrobiła. niemiłe wrażenie . Jeśli chodzi o części do  MF mają wszystko ale nie zawsze  tanio  więc czasami warto   zajrzeć do Niemiec czy  sklepów internetowych w Anglii. Do tego nie można mieć zastrzeżeń. Natomiast   jeśli chodzi o zakup   maszyn  to mają totalny zlew na ludzi. Chciałem  od nich   miniładowarkę  Kramer na test - owszem można   ale  to oni pokazują przez 4 godziny jak pracuję  i trzeba się  zadeklarować że w ciągu roku się ją kupi. Za takie podejście podziękowałem. Nigdy więcej nic od Korbanka. 

 

Jak  ktoś chce kupić traktor Fendt czy MF warto się zgłosić do Firmy BaYwa konkurencyjne ceny i  dobre podejście do klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wiesz takich testujących jest cała masa. Wysyłanie ładowarki każdemu chętnemu przetestować. To dla nich duże koszty. A ludzie żadko kupują. Sam wiem jak jest bo znam dealera jd. I u nich też nie dostaniesz maszyny na testy od tak bo byś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras886    0

Popieram kolegę wyżej. Rozumiem, każdy chciałby przetestować jakiś sprzęt, zobaczyć jak sie sprawdza w danych warunkach ale jeśli sprzedawca widzi że ktoś chce go naciągnąć żeby pare godzin za darmo popracować to nie udostępni sprzętu bo to nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Sęk w tym, że wielu nie chce kupić ale ma jakąś robotę do zrobienia. Na dodatek sprzęt czasami wraca uszkodzony bo to przecież testy były. Poza tym takie testy generują koszty związane np z przewiezieniem jednej maszyny z jednej placówki do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

skoro   dealer cche  cos sprzedac to nniech pokaże jak to pracuje  kota w worku  nie kupię

Edytowano przez soltys13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Może znajdziesz jakiegoś mniejszego dealera, który ci taką ładowarkę da na testy. Korbanek i tak ma dużą sprzedaż i mniej im zależy na prezentacji ładowarek. Chociaż pewnie mają swoich klientów, którzy u nich kupili dużo i im dadzą na testy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

znalażłem dealera   ładowarek Giant    ciekawie to wygląda zwłaszcza  że nie które mają z tyłu tuz i skrzynię Powershift    ciekawe jak  to sięsprawuje w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Moim zdaniem, popartym niemiłymi doświadczeniami z aroganckimi Korbankami jest to słuszna decyzja AGCO. Myśle że przez takiego dilera i obsługę jaka jest u Korbankow, Fendt tylko tracił na polskim rynku a opinia o kosmicznych cenach i ciągniku na pokaz dla snobów tylko się pogłębiała.
Przez zakończenie monopolu Korbanków i rozwiniecie sieci dilerskiej ciągniki Fendt powinny stać się bardziej dostępne i konkurencyjniejsze cenowo niż dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878

to jakie ciągniki zostały Korbankom jak stracili fenda a wcześniej clasa to tak wychodzi że tylko mf został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj