JacekNH

D.H. Korbanków - znacie jakąś alternatywę?

Polecane posty

czeslaw16    0
A zaważyliście coś ciekawego na płytce ?

 

Korbanek sp. z O.o. Sprzeje Fendta i Masey Ferguson i inne sprzęty.

D. H. H.i P. Korbanków Classa i inne sprzęty.

Także asortyment tych dwóch firm pokrywa sie w 100% poza tym że jedna tzn. Sp. z O.o. sprzedaje traktory Agcco a druga Classy.

Nawet na zdjęciach przy D.H. H. i P. Korbanków widać inne zdjęcia (stara część firmy), a przy Korbanek Sp. z O.o. widać zdjęcia nowej części firmy.

 

 

tak jest poniewaz class nie chcial zeby jedna firma sprzedawala inne ciagniki niz classa to musieli rozdzielic firme tak mi gosc od korbanka mowil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeslaw16    0
moj sasiad kupowal od nich ciagnik ijest bardzo zadowolony bo dostal ponad 30 tys upustu

 

a z kad jest sasiad i kiedy bral ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A mam pytanko czy u korbanka można zrobić tak: zostawia sie swój stary sprzęt i dopłaca do nowego?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdrobny    0

Wczoraj sąsiad przyprowadził 716 ,rano wyjechał a przed 21 był w domu -a gdzie transport do klienta ,komedia co oni robią z ludźmi

 

 

Kolego , twój znajomy prawdopodobnie dostał lepszy upust za własny odbiór i miał przyjemność z jazdy F716.

Dam ci lepszy przykład - w ub roku Małolepszy prowadził JD1450 z Radomska w okolice Lubaczowa na podkarpaciu na kołach. Puknął klientowi ok.30 mtg, a za przegląd zainkasował tradycyjnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Problem to chyba gdzie indziej leży z tego co słyszałem to oni własnego transportu nie mają i dla tego są szczęśliwi że ludzie na kołach jadą.

A co do upustu to Wiesz wszystko jest już wliczone i wkalkulowane w koszty bo ani ja ani Ty nie wiesz jaki zarobek mają na tym ciągniku a co do przyjemności

z jazdy to nie wiem czy na czas transportu od Korbanka jest wykupowane jakieś ubezpieczenie bo osobiście to bym miał stracha jechać maszyną za 500 tys

przez 3 duże miasta i nie mając wprawy w prowadzeniu takiej dużej maszyny bo przecież nawyki po naszych ursusach po paru dniach wychodzą (wiem z to własnego doświadczenia jak przesiadłem się z Ursusa na J-D).

 

 

Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Spoko :P herezji nie chcę wygłaszać -nic z DHK nie miałem wspólnego ,sugeruje się tylko wypowiedziami którymi wypowiadają się moi sąsiedzi którzy

kupowali u nich ciągniki i kombajny i każdy z nich jechał na kołach -no chyba że przedstawiciel na nasz teren ich tak "oczarował" że odstąpili od transportu na lawecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie przecze, co przedstawiciel to inne warunki, ale generalnie z transportem nie ma problemu. Może tak jak napisał @sdrobny dostali większy upust kosztem braku dowozu do klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ten co kupił Mediona to go znam dobrze i negociował twardo bo brał za 600 tys pod SPO ,powiedzieli mu że transport kombajnu będzie kosztował go 5 tys

bo trzeba kombajn do transportu przygotować ,zdjąć koła itp więc zrezygnował z tego i zrobił sobie wycieczke ale ciągnik i mu przwieli .Ten co brał 716 jechał na kołach ,osobiście uważam tak jak pisałem wyżej bał bym się jechać maszyną za 500 tys przez 3 duże miasta nie mają wprawy i braku przyzwyczajenia po przesiadce z Ursusa a w ogóle to przy tej sumie jaką zapłacili to Korbanki łaski by nie robili z transportem no ale cóż to już ich problem a nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Po co te kłótnie :P . Jak ktoś miał przyjemność robić interesy z DHK i nie miał z tego tytułu żadnych nieprzyjemności to niech tak zostanie.Jedni z Nas odnieśli

dobre wrażenia inni "trochę" mniejsze.Ja nie miałem przyjemności z nimi robić interesu bo mam bliżej do innej firmy.Jeśli będe chciał się przesiąść z J-D na Fendt-a to innej opcji nie ma i na pewno nie będzie więc myślę że i z nimi się jakoś można dogadać.Problem tylko polega na użytkowaniu maszyny z perspektywy czasu bo po paru latach jak coś nie daj Bug będzie się działo to tylko można się zwrócić o pomoc do nich lub gnać po części za granice o serwisie fachowym nie wspominając.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33
Jeśli będe chciał się przesiąść z J-D na Fendt-a to innej opcji nie ma.....

 

Jakaś inna opcja zawsze jest :P

Niedaleko Włodawy w Korolówce jest duże gospodarstwo nastawione na produkcję mleka ( gdzieś ok. 400 krów) jeździ tam ze dwa Fendty 824 , 3 tegoroczne Classy ok 200KM, kombajny Classa, sieczkarnia Class Jaguar i jeszcze pewnie wiele tego typu sprzętu i żadna z tych maszyn ( a pracują tam od nowości) nie była zakupiona u korbanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Gościu który jest właścicielem tego gospodarstwa miał wcześniej firmę przewozową, i z tego co słyszałem to woził też maszyny dla korbanka :P , a te wszystkie sprzęta to kupił w Niemczech. Serwis na przeglądy przyjeżdża z Niemiec i ma na to 48h :)

 

Niedaleko mnie jest firma, przez którą można kupić np. ciągniki Class i McCormik z Niemiec i serwis tak samo ma przyjechać na przegląd w ciągu 48h. A taki ciągnik Class według przedstawiciela tej firmy ma kosztować o 30tyś. taniej niż u korbanka po upuście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@LowRider

jestes w 100% pewny ze oni kupili swoje maszyny w niemczech??

wlascicielem lub zarzadca tego gospodarstwa nie jest przypadkiem p. Wojcik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POCO TA DYSKUSJA-NJLEPIEJ KUPYWAC VALTRE,DF I OCZYWISCIE TRADYCJA-ZETORA.PO PIERWSZE

komlet naprawczy silnika do zetora to 800zł a do fergusona 7000zł-i co wy na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

O nowy wpadł na imprezę.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@deer- ten to na pewno nowy :( W sobote kupil MF 8280(zapewne w sklepie z zabawkami) a dzisiaj juz go popsul :(:)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ta kupił MF'a a wrzuca nie niego eh... jak nie lubisz MF'ów to po co go kupiłeś?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@LowRider

rok temu bylem na pewnej imprezie zorganizowanej przez korbankow i wiem ze p. Wojcik byl witany przez samego pawla jako jeden z najlepszych klientow z naszego wojewodztwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Szkoda gadać...żeby aż tak kłamać...ostatnio pisałeś komuś żeby nie brać MF, a sam go kupiłeś... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj