Zaloguj się, aby obserwować  
kevin25

Pokrętło za gałką podnośnika

Polecane posty

pablo21    29

Ten temat jest ciekawy bo niewiele osób o tym wie naet mój starszy który ma ciapka od nowości czyli 25lat nie miał o tym pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

Jak wkręcasz pokrętło to zwiększasz docisk a jak wykręcasz to zmniejszasz .


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

ferguson 235 a takie same obroty masz na luzie i na biegu a może po prostu wciskasz sprzęgło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
no widzisz a ja muszę np. wrzucić 4 i powoli ruszać i podnosić

Czyżby pompa była włączona na zależnych tak jak wałek przekaźnika. Osobiste kontakty z tym ciągnikem urwały się 1987 i pamięć nic nie mówi o takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adasku10
      Od pewnego czasu zauważyłem, że moja c330m slabo podnosi. Olej jest.
      Nigdy nie byly robione rozdzielacze. Pytanie, który rozdzielacz odpowiada za podnoszenie Ten na dole pod siedzeniem z prawej strony czy ten co na blotniku ?  
      Proszę o jakies sugestie, czy moze przed naprawą jakies inne rzeczy sprawdzic ? 
      Prosze też o ewentualne polecenie firmy do regeneracji bo nowy to za duze koszty.  
       
       
    • Przez Motocyklista
      Witam mam problem z moim Deutz dx90 podnośnik powoli podnosi gdy ma zapiętą maszynę Nowa pompa i przy podnoszeniu słychać jakby sykot tam gdzie jest rozdzielacz lub śruba bezpieczeństwa ciśnienia może ktoś miał z tym problem a nie chce wymieniać niepotrzebnych rzeczy
    • Przez Krzyszt0f
      W moim ciągniku gniazda (jak wcisnę wąż) są luźne i jak włączę posów w rozrzutniku to cieknie z nich olej. Wystarczy wymienić uszczelniacze czy lepiej wymienić gniazda?
      a jak wymienić to polećcie jakieś gniazda co są dobre? 
      Ciągnik to Massey Ferguson 5445 tier 3  
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez mon
      Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj