gr_rat

skrzynia electro command hałasuje na 7 i 11 biegu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gr_rat    17

witam mam problem w nh ze skrzynia electro command 16x16 przy obciążeniu na głośniej słychać ten "klekot" na 7 i 11 biegu dodam ze przy ruszaniu bez gazu np z 4 biegu tez słychać ten klekot z okolic sprzęgła po dodaniu gazu hałas ginie , ale na 7 biegu podczas obciążenia hałasuje cały czas . poradzi ktoś co to może być ? z góry dzięki za podpowiedzi . pozdrawiam !

Mij168    12

Ja mam to samo tylko na niskich obrotach klekocze tak cos kolo sprzegla na niektorych biegach . I daje wibracje.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mij168    12

@lolq1660 Jesli nie jest to bardzo uciazliwe to nie ma sensu grzebac w ciagniku.
Ten halas to takie cos jakby cos od spodu w kabine uderzalo tak?

gr_rat    17

uciążliwe nie jest ale ten hałas się zaczął robić z czasem prędzej tego nie zauważyłem , a nie chciał bym na tym jeździć aby czasem coś więcej się nie zepsuło

gr_rat    17

wyczytałem gdzieś że może być to tłumik drgań ale skoro ten typ tak ma to niech ma . ps raz hałasuje mi mocniej pod obciążeniem a raz słabiej 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 1634U
      Problem pojawił się dziś, przednia amortyzowana oś opadła i przestała działać, spotkał się ktoś może z takim czymś co może być przyczyną?

• Przez Mich9
      Pali się rezerwa paliwa i wskazówka idzie do góry dopiero po ok 3 min pracy, co może być przyczyną, cały czas jest na samym dole i nie drgnie, a czasem pokazuje dobrze, a czasem lata na prawo i lewo, wiecie gdzie znajduje się ten mechanizm w którym zbiorniku? W tym pod kabiną? I jak się do niego dostać
    • Przez slawek4020
      Witam po kupnie ciągnika bez obciążenia podnośnik chodził normalnie po podpięciu pługa za pierwszym podniesienie podnosi na max'a a za kolejnym razem mniej aż w końcu wogóle nie podnosi .W czym może tkwić problem.
    • Przez Adam15203
      hej prosze o pomoc bo w instrukcji nic o tym nie ma a wiec po odpaleniu ciagnika tuz podnosi maszyne normalnie czyli naciskam przycisk i podnosi ale gdy opuszcze maszyne i chce znowu podniesc naciskam przycisk jest 10s do 15s przerwy i dopiero podnosi gdy juz zacznie podnosić idzie szybko tylko czemu jest taka dluga przerwa od nacisniecia przycisku do rozpoczecia podnoszenia
    • Przez Sztachel
      Witam 
      Czy wie ktoś może gdzie znajduje się korek do spuszczania cieczy chłodzącej z bloku silnika w New Holland serii TS?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.