gr_rat

skrzynia electro command hałasuje na 7 i 11 biegu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gr_rat    17

witam mam problem w nh ze skrzynia electro command 16x16 przy obciążeniu na głośniej słychać ten "klekot" na 7 i 11 biegu dodam ze przy ruszaniu bez gazu np z 4 biegu tez słychać ten klekot z okolic sprzęgła po dodaniu gazu hałas ginie , ale na 7 biegu podczas obciążenia hałasuje cały czas . poradzi ktoś co to może być ? z góry dzięki za podpowiedzi . pozdrawiam !

Mij168    12

Ja mam to samo tylko na niskich obrotach klekocze tak cos kolo sprzegla na niektorych biegach . I daje wibracje.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mij168    12

@lolq1660 Jesli nie jest to bardzo uciazliwe to nie ma sensu grzebac w ciagniku.
Ten halas to takie cos jakby cos od spodu w kabine uderzalo tak?

gr_rat    17

uciążliwe nie jest ale ten hałas się zaczął robić z czasem prędzej tego nie zauważyłem , a nie chciał bym na tym jeździć aby czasem coś więcej się nie zepsuło

gr_rat    17

wyczytałem gdzieś że może być to tłumik drgań ale skoro ten typ tak ma to niech ma . ps raz hałasuje mi mocniej pod obciążeniem a raz słabiej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sztachel
      Witam 
      Mam problem z przekaźnikiem mocy w ciągniku New Holland TS100 włączanie jest elektryczne. Wałek kręci się na niskich obrotach cały czas bez możliwości zatrzymania go ręką. Gdy włączam to działa normalnie,gdy wyłączam to kręci się na niskich obrotach. Co może być przyczyną?

• Przez Adii
      Witam mam małe pytanko dziś podczas pracy w moim nh wyskoczył mi parę razy taki błąd . Co on moze oznaczac ?bo w ksiazce nic na ten temat nie mogę znaleźć

• Przez Ares1x
      Witam, mam następujący problem otóż mój NH TS135A najprościej mówiąc "gwiżdże", gwizd wydobywa się z  tłumika, jest słyszalny po przekroczeniu przez silnik +/- 1500 obrotów
      Czym jest to spowodowane? Jest jakaś prosta metoda aby temu zaradzić? 
    • Przez Marekk12
      do czego służą przyciski przy dźwigniach hydraulicznych new holland  t6080
    • Przez gr_rat
      Witam czy uszczelniał ktoś tylny wom ? Czy po odkręceniu tych 4 śrub na imbus dostanę się do jakiegoś uszczelniacza ? Czy muszę spuścić olej z skrzyni ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.