News
Farmer19900

Redliniarka 3-rzędowa. O jakiej mocy ciągnikami pracujecie ?

Polecane posty

SajzPL    27

Jeśli chodzi ci o formownice redlin do marchwi z glebogryzarką to sąsiad ma 2 rzędową i ciągnik 100 kM spada z obrotów i chwilami nie dajeb rady

habababa    12

tak jak sajz lepiej 2 rzedowa u nas redliniarka pracowała z JD 80km a później 115 i ten drugi momentami miał co robić a jeśli chcesz jeszcze głębiej robić to 2 rzedowa Ci wystarczy

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Tommekpol
      Do  zaoferowania dla Państwa ciągnik Case Cvx 150 z 2001 roku

Dane techniczne:
      Rok Produkcji: 2001
      Moc : 150 KM
      Amortyzowana kabina
      Amortyzowana przednia oś
      4 prędkości wałka WOM
      Opony przód 80%
      Opony tył : 50%
      Ciągnik nie malowany
      Stan idealny oryginalny
      Cena: 84 000 zł (netto) . Wystawiamy fakturę

Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578  

Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

• Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
    • Przez swiezak00
      Witam sprawa wygląda tak rozdzielacz wyzionoł ducha i co dalej?? Chodzi mi czy ktoś może robił już jakieś przeróbki stosując jakieś inne rozdzielacze zamiast orginału ???
    • Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
    • Przez zet9540
      Witam stoję przed ciężkim wyborem , ponieważ w najbliższym czasie muszę się zdecydować na ciągnik pomocniczy o mocy od 80 do 90 km ponieważ taki mam podany we wniosku na modernizację . Ciągnik ma pracować w opryskiwaczu i rozsiewaczu . Cena do 160 tyś netto . Proszę o jak najwięcej rozsądnych opinii na temat awaryjności . Jak na razie najbardziej jestem zdecydowany na New Hollanda T5 85 dual Command .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.