Farmer z Gór

Ile KM ma C-360, C-355, 4011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mam pytanie na ktore nie moge znalezc nigdzie odpowiedzi.Mam nadzieje ze mi pomozecie.

Wie ktos moze jaka moc posiadaja dwa ursusy w temacie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Z tego co wiem

C-330 ma 30 km

C-360 ma 52 km


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

c-360 3p 47 km (silnik perkinsa)


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

u tego nie wiedziałem 47 koni to pida jak pieron nic dziwnego ze te perkinsy to pod górke staja z 2 przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

a ile koni ma zetor7211??


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

potwierdzam zetor 7211 ma 62 km a 5211 45 km


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

a wiecie może ile koni ma c 355 czy to ma ten sam silnikco c 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

z tego co ja wiem to c-355 ma ten sam silnik co c-360 (52 km) i różni się niektórymi podzespołami


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1
z tego co ja wiem to c-355 ma ten sam silnik co c-360 (52 km) i różni się niektórymi  podzespołami

a 355 nie miał tylko 45 koni???, a 4011 miał chyba tylko 42 konie. Zdajesie że każda kolejna wersja była mocniejsza od poprzedniej i dopiero 360 osiągnał 52 konie.Pozdr.P


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Kolego, nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc takie farmazony że 355 ma 52 konie.

Jedyną osobą kaóta napisała tu prawde to paweł24.

Szwagier ma 355 i niedowiarkom mogę zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej i udowodnie że ma on 45 koni.

C 4011 ma 42 konie, następnie mózgowcy z ursusa zmienili coś w dawce paliwa i powstał 45 konny silnik a nowy model uzyskał nazwe C 355 który również po zamianie dawki paliwa na większą przekształcił się w 52 konny silnik który mają ursusy C 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1
Kolego, nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc takie farmazony że 355 ma 52 konie.

Jedyną osobą kaóta napisała tu prawde to paweł24.

Szwagier ma 355 i niedowiarkom mogę zrobić zdjęcie tabliczki znamionowej i udowodnie że ma on 45 koni.

C 4011 ma 42 konie, następnie mózgowcy z ursusa zmienili coś w dawce paliwa i powstał 45 konny silnik a nowy model uzyskał nazwe C 355 który również po zamianie dawki paliwa na większą przekształcił się w 52 konny silnik który mają ursusy C 360

Najśmieszniejsze było ogłoszenie, które znalazłem w internecie:"sprzedam 360 3P-moc 60 KM" :) :) :)Przecież każdy wie że 3P ma 47 koni.:)Chciałbym widzieć kogos kto by w te 60 koni w 3P uwierzył :);)

 

O tu macie to ogłoszenie:

 

http://www.gielda.sokoly.podlaskie.pl/inde...dex.php?id=2456

 

 

 

Pozdrawiam.P


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Do pawłe24:

Pozwole się z Tobą troche nie zgodzić co do tego pierwszego ogłoszenia.

Niema zdjęć więc nie widze ciągnika ale być może że ma te 60KM.

Osobiście znam człowieka który jeździ C 360 3p i ma 60KM a to tylko i wyłącznie za sprawą tego że ma założony do niego 4 cylindrowy silnik perkinsa i jeżeli ten koleś ma tak samo to wszystko jest ok, będzie miał moc 60KM natomiast jeżeli ma zwykły 3 cyl silnik to jest to jedna wielka kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1
Do pawłe24:

Pozwole się z Tobą troche nie zgodzić co do tego pierwszego ogłoszenia.

Niema zdjęć więc nie widze ciągnika ale być może że ma te 60KM.

Osobiście znam człowieka który jeździ C 360 3p i ma 60KM a to tylko i wyłącznie za sprawą tego że ma założony do niego 4 cylindrowy silnik perkinsa i jeżeli ten koleś ma tak samo to wszystko jest ok, będzie miał moc 60KM natomiast jeżeli ma zwykły 3 cyl silnik to jest to jedna wielka kpina

Miejmy nadzieję że masz rację :) Tylko Twój znajomy to ma nie 3P tylko 4P, bo ma 4 cylindry :P

 

Czy ta 360 z 60 konnym silnikiem wytrzymuje te 60 koni? Skrzynia i inne podzespoły wytrzymują? Rozumiem że ten znajomy to sam sobie ten silnik założył?, Takich 360 z 60 konnym silnikiem to chyba nie produkowali.?? :P


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Wszystko się zgadza i jest tak jak powiedziałeś.

Takich silników ursus nie zakładał ale bez porblemu pasują do 360 natomiast jeżeli chodzi o skrzynie to szwankuje mu ona częściej niż w zwykłych 3p ze zwykłymi silnikami a jeżeli chodzi o te 60 koni które ten ciągnik posiada sprawa jest jasna, nie wykożystuje ich praktycznie z jednego tylko powodu, ten ciągnik jest za lekki do takiego silnika a jak znowu obciążył mu tył to mu się most posypał i tak się histporia skończyła.

Pamiętam w zeszłym roku jak zapioł do niego dwie przyczepy z sloidnymi nakładkami, wypełnione po brzegi przenicą.

Na przyczepach było dobre 20 ton plus waga przyczep czyli koło 25 ton jak nie lepiej i co z tego że ciągnik pociągnoł mu to bez problemu skoro widziałem na własne oczy że jak przyśpieszał na 5 biegu to ciągnik stał w miejscu a koła mu autentycznie buksowały mu na asfalcie.

W polu też orze 3 skibowym bo jak założył mu 4 to zaczoł się grzebać a jak dał mu głębiej to ciągnik jechał może z 0.5km/h a koła kręciły się w miejscu jak szalone, a ja mam zwykłęgo 3p z 3 cylindrami i bez problemu robie orke 3 skibowym a podorywke 4 skibowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1

Jak oceniasz swoje 3P ? Czy częto się psuje?

 

Teraz mamy 330 na 18 ha i to trochę mały ciągnik na ten obszar i chcemy kupić większy. 360 trochę za mała, a na ciągnik z przednim napędem nie mamy pieniędzy, więc kupimy chyba 385 lub 902 za około 12-17 tysięcy. Ten ciągnik będzie służył do orki, a 330 będzie w lekkich robotach chodzić. Zazdroszczę ziemi że możesz 3P na 3 skiby orać bo w naszych stronach na większości pól 360 3P z 2 skibami w głębszej orce idzie tak średnio, a 3 skiby to tylko w lżejszych kawałkach da się założyć.

 

W 360 głównie nam się nie podoba słaby uciąg w stosunku do mocy. :(


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

jak możesz to podaj meila albo numer gg to sobie pogadamy bo niechciał bym zaśmiecać forum.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

Dziwie się wam że 18ha obrabiacie C330.

Ja mam C 360 3p na 20ha i jest to mój jedyny ciągnik ale w zupełności wystarcza.

Od 3 lat nie popsuł się ani razu, bardzo mało pali (wkońcu to perkins) i ogólnie to na niego nie narzekam.

Uciąg jak dla mnie jest wystarczający.

Spokojnie jestem w stanie ściągnąć z pola dwie przyczepy pszenicy czy żyta i więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1

nie kupiliśmy większego ciągnika bo nigdy nie było z naszym 330 większych problemów, ma około 7000 mth na liczniku i nadal sprawuje się bardzo dobrze, choć przydałby się większy ciągnik do orki, zwłaszcza w tamtym roku na suszy nasza 330 miała co robić :)

 

Zawsze mieliśmy rożne wydatki, a to porawki obory, a to różne maszyny trzeba było dokupić a to mama coś w domu robiła, więc nigdy nie było pieniedzy na zakup drugiego ciągnika. Przyzwyczliśmy się że wszystko obrabia się 330 i ona też się przyzwyczaiła. :)


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel24    1
c-360 3-p ma chyba 38 km.

Mf 255, 3512, 360-3P mają ten sam silnik i mają 47 koni :P

 

Już było o tym pisane tyle razy i dalej pewnie wielu tego nie wie :D


Nie ma to jak ursus C330! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

38 km to ursus miał robić C-330 3p , ale chyba w końcu nie wyszło .


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj