Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

John Deere 1450 CWS kosa boczna do rzepaku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kosa
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiecie moze,lub znacie stronki internetowe gdzie moza kupic kose boczna do rzepaku? Ja szukam w Top Agrarach itd i tam czas realizacji jest dosc dlugi 3 tyg mowia mi ze musze czekac. A rzepak kosic trzeba juz zaraz tydzien lub troszke dluzej a ja bez kosy jestem. Moze tez byc stol do rzepaku. PILNIE OCZEKUJE ODPOWIEDZI

robertbara    57

To się prędko obudziłeś, nie trzeba było sobie od razu z kombajnem zamówić. U dilerów pytałeś? Czekanie na ostatnią chwilę to najgorsze co może być. To tak jak byś kupił kombajn i przed koszeniem heder dokupował :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To się prędko obudziłeś, nie trzeba było sobie od razu z kombajnem zamówić. U dilerów pytałeś? Czekanie na ostatnią chwilę to najgorsze co może być. To tak jak byś kupił kombajn i przed koszeniem heder dokupował :P

wiesz zyjemy w 21 wieku i myslalem ze takie rzeczy ma sie od reki. Pierwszy raz posialem rzepak a z ta kosa to tak odkladalem na ostatnia chwile. u dealreow tez nie jest predko z dostawa. Pewnie bede musial kogos wynajac bo bez tego marnie widze te koszenie. Przy zamawianu konbajny nie planowalem siania rzepaku wiec nie zamawialem

Wiadomość z agroFakt.pl

deer    176

@HubertOjdan

Bez urazy :P, dobry jesteś :D. To już któraś z kolei, Twoja odkrywcza wypowiedź.

Powiedz jak ty żeś się dorobił tych 500 ha?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
deer

w 1993 roku przejalem PGR. A czemu odkrywcza?? cos nie tak znowu napisalem?? Pytam czy zna ktos jakies strony badz inne namiary gdzie mozna kupic kose boczna

deer    176

Chodzi o to że tydzień przed żniwami rzepakowymi rozglądasz się za adaptacją kombajnu do rzepaku (opryskiwacz 1200L na 500 ha itd.).

Te 500 ha to masz chyba z przypadku bo zapobiegliwości i dbałości o przyszły wynik finansowy to Ciebie nie widać :P.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

rozgladam sie od 2 tyg wiec 3 tyg przed zniwami zaczalem sie rozgladac i ciezko znalezc. Pytam czy nie wiece gdzie monza takie od reki dostac

pioter    44

jeżeli tak wyglada gospodarowanie na 500ha to ja też tak chce... :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ludzie!! zalozylem juz 2 temat i znowu to samo, czepiacie sie dupereli.

Pisze po raz 100 Pierwszy raz posialem rzepak i nie mielm wczesniej potrzeby kupowania osprzetu do jego koszenia wiec i w d*pie to mialem. Teraz mam 30 Ha wiec nie tak duzo i chce tylko kose , stol na przyszly rok planuje kupic.

deer    176

Nie wiem czy to jest czepianie się ?

Jak chciałem kupić opryskiwacz czy agregat, to zacząłem rozglądać się 2 lata wcześniej, a zamówione te maszyny były 4m-ce przed planowanym terminem wykorzystania. A stół do rzepaku to zamówiłem jak rzepak zasiałem (no bo jak zasiałem to i trzeba zebrać) :P .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Nie wiem czy to jest czepianie się ?

Jak chciałem kupić opryskiwacz czy agregat, to zacząłem rozglądać się 2 lata wcześniej, a zamówione te maszyny były 4m-ce przed planowanym terminem wykorzystania. A stół do rzepaku to zamówiłem jak rzepak zasiałem (no bo jak zasiałem to i trzeba zebrać) wink.gif

DEER z oprryskiwaczem to inna sprawa :P juz pisalem ze jade do niemiec kupiic gdy rzepak skosze.A tam u was w wielkopolsce ile zostalo jeszcze do koszenia rzepaku?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jeśli chodzi o stół do rzepaku to zobacz w firmie rolmako

Dzieki SZYM20. Ale z tego co wiem u nich tez trzeba czekac dlugo na te kose lub stol. Ja chyba jednak kupie uzywana elektryczna na allegro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?