Skocz do zawartości
News
ursus1014turbo

Deutz Fahr Agrotron 130 v.s. New Holland TM140

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fahr

Który z tych ciągników wybrać?? Ktory jest lepszy, cena oraz czy serwis jest drogi.

Które są bardziej wadliwe? Ktory mnie spali paliwa z plugiem obrotowym 4 skibowym kvernelanda??

W ogóle ktory jest oszczędniejszy?? Prosze o odpowiedzi?? dzieki

Edytowano przez robertbara

Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

sdcrisis    0

osobiscie bralbym napewno NH... tanszy serwis... bardziej ekonomiczny z 4 obrotowka spokojnie sobie da rade...

A mi sie wydaje ze oszczędniejszy jest jednak DF

Moc i Wytrzymałość

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiek16m    102

Przecież masz DF?? Więc po co zakładasz temat o wyborze ciągnika, który już posiadasz?? :P Przynajmniej pod zdjęciami które dodawałeś pisało, że to Twój ciągnik.

No mam ale chcem zobaczyc roznice miedzy nimi bo kolega ma NH i twierdzi ze w orce z 4 plugiem kverka, 4x45 spala mu 8-10- litrow i jezdzi 10na godz. Dlatego chcialbym wiedziec jak jest naprawde.

Moc i Wytrzymałość

Agronom16    0

To trzeba było napisać temat "ile pali NH TM 140" a nie piszesz pierdoły... Przecież @mirasek dał ci link... a skoro masz DF to pozostało ci tylko porównać :P

Ale jesli juz zalozylem temat, to chcislbym zrobic porównanie. Bo nie wierze w to co kolega mowil ze tak malo pali. I przy okazji chcialbym dowiedziec sie o serwis itd.

Moc i Wytrzymałość

przemek99    27

ja slyszalem same dobre opinie na temat NH TM, wujek pracowal takim w niemczech, to mowil ze TM maja proste niezawdone silniki, i palą mniej od JD.

Dobrze mówisz kazdy swoje, i slusznie:D

Moc i Wytrzymałość

brzozak2    237

w czym jest lepszy i dlaczego ma miec wieksza wydajnosc, bo tak ci sie wydaje, bo ma ladniejszy kolor, czy bardziej oplywowe swiatla????

uzyj argementow, a nie pustego gadania, beda warny za cos takiego!!!!

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

rafalkob    0

Sąsiad ma NH TD80D i jak pracował z agregatem ścierniskowym 3m to na 3ha spalił mu 25l,tak mi mówił więc według mnie tm 130 będzie też palił dość sporo.

ralfMTX140    3

Jeszcze nie slyszalem o TM80 jak juz to o TD80D. A seria TDD od TM sie rozni i bedzie pewnie roznica w spalaniu. Ja na TM175 jeszcze nie oralem to nie wiem ile moze spalic ale przy uprawie paliwa ze zbiornika ubywalo ale za to robota szla i pola bylo coraz mniej.

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

fifek09    9

ja tez nie słyszałem o TM80 i zgadam sie z ralfMTX140 ze jest różnica duza miedzy TDD od TM.osobiscie bym wybał DF napewno mniej spali od NH ale jedno jest pewne ze NH ma tanszy serwis od DF

ralfMTX140    3
ja tez nie słyszałem o TM80 i zgadam sie z ralfMTX140 ze jest różnica duza miedzy TDD od TM.osobiscie bym wybał DF napewno mniej spali od NH ale jedno jest pewne ze NH ma tanszy serwis od DF

Z tym spalaniem to roznie bywa. Zalezy od warunkow jakich maszyna ma chodzic i co rob :( i. Ja mysle ze beda to male roznice. Mam NH i jakos narazie na niego nie narzekam chociaz mam go dosyc krotko bo od maja. ;)

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Konrad531    8

zgadzam sie z RafalKob bo serio tyle pala New Holland a po za tym znajomy ma NH TD80D i elektronika mu padla

kris14    261

A ja się spytam: Jaka elektronika padła Twojemu znajomemu w TD80D?

Z tego co wiem to jest to ciągnik prosty, mechaniczny, bez elektroniki...

Chyba że masz na myśli elektryke, czyli oświetlenie itp ;) ?

A co do tematu to TM'ka przy porównywalnym ogumieniu z Agrotronem powinna zrobić więcej, bo jednak ma te pare koników więcej :(

deer    176

Najpierw sprawdź wg. jakiej normy ma podaną moc TM140, a wg. jakiej agrotron 130. I wtedy sie wypowiesz, który ma pare koni więcej. Bo jeśli pamięć mnie nie myli to jednak DF jest parę koni mocniejszy.

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

garek    67

a ja jeszcze nie słyszałem żeby td 80 ciągał trzymetrowy agregat podorywkowy powodzenia życze w użytkowaniu tego tdeka

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Arek    135
Raporty z testów TM140

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/NH_TM_140.pdf

http://tractortestlab.unl.edu/NewH/NH_TM140.pdf

Podobnych testów Agrotrona 130 niestety nie znalazłem w sieci.

Porównanie TM140 i 135 MK3 w spalaniu wychodzi właściwie identycznie.

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/De...n_135_MK3_e.pdf

Teoretycznie 130 powinien palić mniej bo ma mniejszej pojemności silnik.

klocek    0

agrotron to jest lepszy wybór, poniewaz ma oszczędny silnik ,bardzo wysokie parametry , i dosc dobry komfort

ralfMTX140    3

A skąd wiesz że NH taki nie jest?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.