Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Konrad2510
      witam jak albo gdzie kalibruja wilgotnosciomerzy w lubelskim bo mam nowy ale względem skupu troszkę inaczej pokazuje z góry Dzięki
    • Przez panmino
      Chcę sprawdzić w szybki i prosty sposób pH moich łąk, bo nigdy tego nie zrobiłem. Nie zależy mi na dużej dokładności, wystarczy o 1ph. Kwaśne, czy zasadowe.
      Znalazłem różne mierniki za mniejsze i trochę większe pieniądze.
      Czy ktoś z Was używa takiego urządzenia?
      Jak się sprawdza?
      Czy można używać go na łące (gdy mokro), czy tylko poprzez pobranie próbki?
      Mam do zbadania dużo łąk, nie wchodzi w grę laboratorium.
      Oto przykładowe urządzenie, o które mi chodzi:
      http://www.leroymerlin.pl/uprawa-i-ochrona-roslin/podporki-paletki-do-rozsad/analiza-gleby-termometry/ph-metr-glebowy-bioogrod,p101117,l410.html#nclid=83fe0ed0e80bd17a69d0fe22c5673768
      http://www.leroymerlin.pl/uprawa-i-ochrona-roslin/podporki-paletki-do-rozsad/analiza-gleby-termometry/tester-podloza-2-w-1-071505-bioogrod,p170554,l410.html
      http://primavera-agd.pl/tester-podloza-miernik-ph-4w1-071905-biowin.html
    • Przez Lipa12
      Chciałbym połączyc silos z dmuchawą do zboża za pomocą plastikowej rury inaczej PCV ale wszyscy mówią że zboże jak się ociera o ścianki rury elektryzuje się, a nawet słyszałem plotkę że u jakiegoś faceta poszło z takiej rury, po wzmocnieniach stropu i doszło do obory gdzie prąd zabił kilka sztuk bydła Czy to prawda? A rura będzie podpięta do silosu który robi jednocześnie za uziemienie to będzie wszystko ok? Planuję przez środek rury puścic jakiś cienki płaskownik to może będzie wszystko ok? Nie mogę wykorzystac rury z metalu bo są droższe, ciężej je zdobyc i do tego będzie puszczona wysoko i na duża odległośc bez możliwości podparcia jej więc mogła by nie wytrzymac ciężaru... czekam na szybkie odpowiedzi bo żniwa już nie długo. Pozdrawiam
    • Przez cedox
      Cześć! Tak jak w temacie, chcę kupić kosę spalinową do koszenia około 25 arowej działki. Kosił ją będę 3-4 razy w roku, roślinność jest bardzo zróżnicowana: od trawki do grubszych zarośli. Ponadto będzie wykorzystywana przy domu. Wybór padł na markę Stihl a pod uwagę biorę dwa modele: FS 131 i FS 240. W największym skrócie, pierwszy model to czterosuw o mocy 1,9 KM (cena 1850 zł) a drugi to dwusuw o mocy 2,3 KM (2150 zł). Kompletnie nie mam pojęcia którą z nich wybrać. Dodam że odwiedziłem dwóch dealerów i każdy z nich doradzał inną. Stąd pytanie: co Wy byście mi doradzili? Który model lepiej sprawdzi się w moich warunkach? Czy warto dopłacić 300 zł do wersji z silnikiem dwusuwowym? 
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.