Zaloguj się, aby obserwować  
statek

ciagnik okolo 80-90km pomocniczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
statek    140

Interesuje mnie ciagniczek okolo 80-90 koni, pomocniczy, prasa belujaca, woz paszowy, siewnik nawozow, i jeszcze jakies tam pierdoly. Najwazniesze jest raczej spalanie, wyposazenie oraz awaryjnosc, Cena do 130tys zl netto

moze cos doradzicie?


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

''sprytny'' :P -proszę wyjaśnij bo trochę nie kaman :D

 

 

Z moich propozycji to taki Pronarek p5 lub Zefir by ci styknął w takiej cenie :) Silny i NIEZAWODNY- z tego co mówią użytkownicy - Czyli wg. mnie to byłby idealny wybór :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedzio255    1

A niemyślałeś może o df albo lambo fajne ciągniczki mało palą wygodne tylko mogą troche więcej kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a ja bym polecil zetora 8441 mysle ze do 130 tys sie wyrobisz a jak nie to malo co przekroczysz ta sume:) jest to ciagnik bardzo popularny i ma dobra opinie wsrod uzytkownikow nie którzy mowia ze zetory duzo pala a to nie jest prawda :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

ja bym polecił john deer-a 5720 fajna maszynka i rewers przy kierownicy i 4 półbiegi sie mogą przydać do siewnika zeby dobrac odpowiedni bieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1
od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma

 

 

Sorry pomyłaka Pronar 5130 kosztuje 124 000 netto :P

 

Ale chyba że tańszy to lepiej :D


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

JD nie chce bo naprawde duzo pali, McCormic ma silnik Perkinsa ktory jest zdecydowanie oszczedniejszy, rewers przy kierownicy i do tego 3 polbiegi i EHR, klima i to w cenie 130netto. Mysle ze zetor 8441 znajduje sie w tej chwili poza czolowka jesli chodzi o wykonanie i poziom wyposazenia, poza tym do klimy musialbym doplacic 7tys zl


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jeśli myślisz nad McCormik to skontaktuj się z dilerem landini, to te same ciagniki tylko pod inną nazwą, bankowo zobaczysz wojnę cenową, z korzyścią tylko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

jesli chodzi o spalanie JD a zetora to mam porownanie i nikt mi nie powie ze jelonki to oszczedne ciagniki:) chyba ze Ty masz i mozesz to powiedziec


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy jest obecnie dotstępny ten farmtrac 685, bo z tego co wiem jakas modernizacja jest i obecnie nie było w sp\rzedaży,

a jak ma być oszczędnie to może coś z masey fergusona, silniki sisu podobno jeszcze oszczędniejsze od perkinsa a jest tam jakiś model 94km w 3 cyl to napewno pali tyle co i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

widzę, że każdy chwali to co ma, lub chciałby mieć więc nie będę gorszy... :P MF 5435 Dyna-4, tylko że takim trzeba pojeździć osobiście aby sie przekonać...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj