Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
statek

ciagnik okolo 80-90km pomocniczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
statek    137

Interesuje mnie ciagniczek okolo 80-90 koni, pomocniczy, prasa belujaca, woz paszowy, siewnik nawozow, i jeszcze jakies tam pierdoly. Najwazniesze jest raczej spalanie, wyposazenie oraz awaryjnosc, Cena do 130tys zl netto

moze cos doradzicie?

Gorzupiak    0

''sprytny'' :P -proszę wyjaśnij bo trochę nie kaman :D

Z moich propozycji to taki Pronarek p5 lub Zefir by ci styknął w takiej cenie :) Silny i NIEZAWODNY- z tego co mówią użytkownicy - Czyli wg. mnie to byłby idealny wybór :)

Wiadomość z agroFakt.pl

fedzio255    1

A niemyślałeś może o df albo lambo fajne ciągniczki mało palą wygodne tylko mogą troche więcej kosztować

statek    137

od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma

bartus16    8

a ja bym polecil zetora 8441 mysle ze do 130 tys sie wyrobisz a jak nie to malo co przekroczysz ta sume:) jest to ciagnik bardzo popularny i ma dobra opinie wsrod uzytkownikow nie którzy mowia ze zetory duzo pala a to nie jest prawda :P

Karol5211    0

ja bym polecił john deer-a 5720 fajna maszynka i rewers przy kierownicy i 4 półbiegi sie mogą przydać do siewnika zeby dobrac odpowiedni bieg

Gorzupiak    0
od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma

Sorry pomyłaka Pronar 5130 kosztuje 124 000 netto :P

Ale chyba że tańszy to lepiej :D

statek    137

JD nie chce bo naprawde duzo pali, McCormic ma silnik Perkinsa ktory jest zdecydowanie oszczedniejszy, rewers przy kierownicy i do tego 3 polbiegi i EHR, klima i to w cenie 130netto. Mysle ze zetor 8441 znajduje sie w tej chwili poza czolowka jesli chodzi o wykonanie i poziom wyposazenia, poza tym do klimy musialbym doplacic 7tys zl

b0gdan    85

Jeśli myślisz nad McCormik to skontaktuj się z dilerem landini, to te same ciagniki tylko pod inną nazwą, bankowo zobaczysz wojnę cenową, z korzyścią tylko dla Ciebie

statek    137

jesli chodzi o spalanie JD a zetora to mam porownanie i nikt mi nie powie ze jelonki to oszczedne ciagniki:) chyba ze Ty masz i mozesz to powiedziec

Ferdek07    62

czy jest obecnie dotstępny ten farmtrac 685, bo z tego co wiem jakas modernizacja jest i obecnie nie było w sp\rzedaży,

a jak ma być oszczędnie to może coś z masey fergusona, silniki sisu podobno jeszcze oszczędniejsze od perkinsa a jest tam jakiś model 94km w 3 cyl to napewno pali tyle co i nic

pioter    44

widzę, że każdy chwali to co ma, lub chciałby mieć więc nie będę gorszy... :P MF 5435 Dyna-4, tylko że takim trzeba pojeździć osobiście aby sie przekonać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.