Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
statek

ciagnik okolo 80-90km pomocniczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
statek    138

Interesuje mnie ciagniczek okolo 80-90 koni, pomocniczy, prasa belujaca, woz paszowy, siewnik nawozow, i jeszcze jakies tam pierdoly. Najwazniesze jest raczej spalanie, wyposazenie oraz awaryjnosc, Cena do 130tys zl netto

moze cos doradzicie?

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Gorzupiak    0

''sprytny'' :P -proszę wyjaśnij bo trochę nie kaman :D

Z moich propozycji to taki Pronarek p5 lub Zefir by ci styknął w takiej cenie :) Silny i NIEZAWODNY- z tego co mówią użytkownicy - Czyli wg. mnie to byłby idealny wybór :)

"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Wiadomość z agroFakt.pl

fedzio255    1

A niemyślałeś może o df albo lambo fajne ciągniczki mało palą wygodne tylko mogą troche więcej kosztować

statek    138

od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

bartus16    8

a ja bym polecil zetora 8441 mysle ze do 130 tys sie wyrobisz a jak nie to malo co przekroczysz ta sume:) jest to ciagnik bardzo popularny i ma dobra opinie wsrod uzytkownikow nie którzy mowia ze zetory duzo pala a to nie jest prawda :P

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Karol5211    0

ja bym polecił john deer-a 5720 fajna maszynka i rewers przy kierownicy i 4 półbiegi sie mogą przydać do siewnika zeby dobrac odpowiedni bieg

Gorzupiak    0
od kiedy zefir lub pronar 130 netto kosztuje?

nh nie chce td bo slabe wyposazenie ma

Sorry pomyłaka Pronar 5130 kosztuje 124 000 netto :P

Ale chyba że tańszy to lepiej :D

"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

statek    138

JD nie chce bo naprawde duzo pali, McCormic ma silnik Perkinsa ktory jest zdecydowanie oszczedniejszy, rewers przy kierownicy i do tego 3 polbiegi i EHR, klima i to w cenie 130netto. Mysle ze zetor 8441 znajduje sie w tej chwili poza czolowka jesli chodzi o wykonanie i poziom wyposazenia, poza tym do klimy musialbym doplacic 7tys zl

b0gdan    86

Jeśli myślisz nad McCormik to skontaktuj się z dilerem landini, to te same ciagniki tylko pod inną nazwą, bankowo zobaczysz wojnę cenową, z korzyścią tylko dla Ciebie

statek    138

jesli chodzi o spalanie JD a zetora to mam porownanie i nikt mi nie powie ze jelonki to oszczedne ciagniki:) chyba ze Ty masz i mozesz to powiedziec

Ferdek07    63

czy jest obecnie dotstępny ten farmtrac 685, bo z tego co wiem jakas modernizacja jest i obecnie nie było w sp\rzedaży,

a jak ma być oszczędnie to może coś z masey fergusona, silniki sisu podobno jeszcze oszczędniejsze od perkinsa a jest tam jakiś model 94km w 3 cyl to napewno pali tyle co i nic

pioter    45

widzę, że każdy chwali to co ma, lub chciałby mieć więc nie będę gorszy... :P MF 5435 Dyna-4, tylko że takim trzeba pojeździć osobiście aby sie przekonać...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fester
      Witam, jaki ciągnik wybrać? FarmTrac 690 DT czy Ursus C-385? Dużą role gra cena. 
      Pieniadze z premi dla młodych rolników. Czy ktoś ma informacje o tych ciągnikach? Jak się sprawują, czym różnią ? 
      Dzięki za podpowiedzi. 
      Łukasz. 
    • Przez ShunDevil
      Witam, jaki ciągnik wybrać Case maxxum 125 czy New Holland t6.125 
      -ciągnik w średniej klasie
      Jak wyglądało by to cenowo

• Przez szaarki1
      jaki nowy ciągnik wybrać myślałem nad tymi ciągn8ikami z powodu ceny ciągnik musi być nowy i mieć 90-100KM stwożyłem nowy post z powodu że podobnego nie znalazłem
    • Przez lukasz27
      witam zamierzam wymienić ciągnik na troszkę większy około 250 KM. rozglądam się pomiędzy case optum 250 claas arion 850 john deer 7250 i deutz 7250 czy może ma ktoś do czynienia z takimi ciągnikami chodzi mi o awaryjność spalanie i ogólne wrażenia z pracy taką maszyną. z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.