przemkus99

pompa do paliwa

Polecane posty

balcerek1    92

Podjęć do marketu i kup wiertarkę za 50 zł z regulacją.Ja mam od t 25 pompę i starą wiertarkę z regulacją obrotów i koło 10 minut 150 litrów do bizona napompuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

teoretycznie pompa od podnośnika ma obroty maksymalne 2500 tyś. Ale wiem czy coś by się jej stało od niedużego przekroczenia tej prędkości w krótkim przecież czasie?


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Myślałem o takiej pompie ale większość silników na 220v kręci się w prawo a pompy w lewo więc kiszka :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

w pompie od 330 można zmienić kierunek.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Ale w silniku 1 fazowym jak i 3 fazowym można też zmienić obroty, ja mam pompę od C-330 i ona pracuje na obrotach ok. 2800 obr/min


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus219    0

Witam, mam silnik od wirówki 350 W ,2800 obr/min i mam pytanie czy po połączeniu z pompą hydrauliczną od C-360 silnik ten wytrzymie i sie nie spali przy pompowaniu ON ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Wszystko zalezy jakie zrobisz przełożenie, generalnie przy większym przełożeniu powinien dać rade ale wydajność bedzie kiepska :( sąsiad ma silnik od frani założony do wialni do czyszczenia zboża i nawet mu to chodzi tylko nie wiem ile ma wat


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

od frani ma 180W. A w temacie mam pompę do paliwa z wojska do przepompowywania z beczek na 24V i ma ona raptem ok 75W wydajność mam wrażenie że lepsza jak na stacji benzynowej.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja też mam wialnie z silnikiem od frani, ale grzeje się piaruńsko, co 2-3 godziny trzeba przerwy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

sorry za odkop, czy próbował ktoś wykorzystać pompę od dojarki do pompowania paliwa? Pytam się z czystej ciekawości bo kupiłem używany dystrybutor i tam jest podobna pompa z płytkami z tworzywa sztucznego tak samo jak w tej od dojarki. teoretycznie powinno więc to działać i zasysać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Expressbau    0

Temat stary - ale za 50 zł można kupić pompkę zanuszeniową do wody z Campera,. ostatnio na allegro reklamowanwe jako do ON - wydajność może nie zachwyca - ale ok 10-15 ltr na minutę przepycha.


Maszyny i urządzenia dla rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

po latach podpowiem ze najlepiej sie sprawdza pompa olejowa od c 360 i silnik od frani polecam 30l na min  zdjęcia prototypu w mojej galeii  a dodam ze pracuje u mnie od 3 lat i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Damian87
      Witam,
      Doszedłam dlaczego mój JD tak ciężko pali na zimno. Padła pompka w baku Nie wiecie gdzie w rozsądnych pieniądzach mogę dosać taką pompkę? I czy często takie pompki padają?
       
      Dobra, to jednak nie pompka padła. Tzn. pompk nie chodzi bo nie dostaje prądu. Napięcie jakie dochodzi jest w granicy 1,6V. Mechanicy którzy normalnie serwisują mi samochód przeglądnęli elektrykę "tyle o ile" i stwierdzili że to wina słabego akumulatora bo jak już się zaciągnie paliwem i odpali to wtedy pompka paliwa pracuje. Pytam się czy jest to możliwe aby akumulator był na tyle mocny żeby kręcić silnikem i zarazem na tyle słaby żeby nie ruszyć pompki bo wg. mnie to coś jest nie tak.
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez shrek
      mam pytanko o sprzęgło a mianowicie chodzi mi o to że sprzęgło przestało działać w moim MF 3095, nie ma zadnego oporu i nie można wrzucić zadnych biegów - ale zapalić sie da przy wcisniętym sprzęgle. w czy może byc problem ?? mogła sie zepsuć pompka od sprzegła ( jeśli takowa jest - kiedys w zetorze 5211 miałem coś takiego ale to wtedy włąsnie poszła mi uszczelka na pompce od sprzęgła ) czy to raczej może być brak oleju ?? ( jesli jest jakis odzielny zbiorniczek na niego ) z góry dzieki za za wszelkie rady i pomysły
    • Przez dany1234
      Witam wszystkich mam taki problem ,a mianowicie w mojim mf 3060 coś sie stało ze sprzegłem bo gdy go wcisnełem wpadło w podłogie bez żadnego oporu i nie można ruszyć .Pare dni temu było wszystko ok co to może być czy to pompka czy może soś innego prosze o pomoc za pomoc zgóry dzieki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj