mario22

Case JXU 105

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mario22    0

kupuje ten ciognik jest on z seri 700, dealer chce za niego 192 000 z klimo ale bez obcioznikow na kola i przud, a tak wogule ile za nie trzeba zabulic

DZIEKI ZA ODPOWIEDZI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario22    0
kupuje ten ciognik jest on z seri 700, dealer chce za niego 192 000 z klimo ale bez obcioznikow na kola i przud, a tak wogule ile za nie trzeba zabulic

DZIEKI ZA ODPOWIEDZI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jakbyś napisał ten post dobrze sformułowany i jakby był zrozumiały to by ci odpowiedzieli a ty napisałes ten post (bez obrazy) na pozimoie 10 latka. napisz o co ci dokładnie chodzi, z jakim wyposażeniem go chcesz wziąsc i inne a napewno ktos odpisze.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Sorry, ale ja tez nie zrozumiałem o co Ci chodzi :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
sami poloniości na tym forum są :angry:

Co masz na mysli? Jak ci nie pasuje forum to poprostu nie pisz i nie zaglądaj tutaj, nikt za toba płakał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wiesz mieszczuchy mają często rolników za wiesniaków a to forum powinno również pokazac ze tak nie jest


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rek    0

Jestem w trakcie transakcji ciagnika Case JXU 105 z najprostszą skrzynią seria 203 tylko dołożyli mi

dodatkowo szerokie ogumienie i klimatyzację za 153000zł netto ,Co myslicie o tym ciagniku i czy to jest dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Tylko ten z alledrogo stoi już ze dwa lata ma Hitch i nie ma zaczepu suwanego coś mi tu nie pasuje w nim <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Sprowadzany jako nowy, najprawdopodobniej z wysp. bo stamtąd każdy ciągnik ma obowiązkowo hitch [nie spotkałem się żeby nie miał :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

za tą cenę tzn niższą weź sobie nh serii T a jak go wybrałeś bo ma elektroniki trochę a jx nie ma. to radził bym JD serii 5R za tą cenę już ładny będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Za tą cenę to z JD kupisz tylko 5080R comfort, 5100R będzie już droższa.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ale za te trochę więcej pieniędzy zyska dużo lepszy (bardziej komfortowy, ze zdecydowanie lepszą przekładnia, generującą mniejsze straty, oraz oferującą 4 biegi pod obciążeniem, lepiej wykończony, zwrotniejszy) na plus NH jest lepszy podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rek    0

Właśnie ten Case JXU 105 z tą skrzynią typu 203 nie ma wcale elektroniki skrzynia jest cała mechaniczna , Case to zawsze Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

w tym przypadku nie ma różnicy pomiędzy Case, a NH :) Jak dla mnie zupełnie mechaniczna skrzynia to raczej wada, no chyba ze będzie to ciągnik do paszowozu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja mam jx90 to ładnie się sprawuje a co do jxu to z opinii czytałem ze dużo pali skubany. Ale za tą cenę JD bym brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

Witam jestem posiadaczem od wrzesnia 2010r.case JXU105 [fullwersja] za 184 tyś.brutto. Myślę ze cena jaką ci zaproponowali za tą biedniejszą wersje jest za wysoka spóbuj potargować.Co do samego ciągniczka,to praca nim [ w bogatszym wypos.] to czysta przyjemnaść komfort pracy operatora,zwrotność,spalanie napewno przemawiają za kupnem takiego ciągniczka -choć przesiadając się z 20-30 letniego ursusa czy zetora to chyba każdy będzie miał podobne odczucia niezależnie od marki jaką wybierze -taka jest moja opinja po pracy nim na roli [jeżeli ktoś chce się dowiedzeć jak się sprawował w orce czy siewie dajcie znać to napisze]. cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Witam możesz napisać gdzie go kupiłeś? Bo mi na początku stycznia powiedzieli 167 tyś. netto za full i to niby po znajomości ale i tak im podziękowałem bo za drogo. Wziąłem NH5060 tylko że bez EHR za 168 tyś. brutto

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly111    1

Pewnie że mogę Farmasz - Brzeziny woj.łódzkie aczkolwiek jak kupowałem, to case miało rejonizacje i u innego dilera chcieli 200tyś.i ani grosza mniej az wreszcie powiedział zebym kupił go w moim rejonie to będzie taniej i tak też było.Nie wiem jak teraz z tą rejonizacją bo słyszałem ze mieli znieść .Tego NH5060 co kupiłeś to to samo co caseJXU105 [no kolor,nazwa.i morze jakieś małe szczególiki -z różnic-] Ale cena za twojego NH5060 jest do przyjęcia, ja jak brałem go pod uwagę też był bez EHR to chcieli 180tyś.brutto.Widać że cena zależy od nastroju dilera.

1.Cytowanie poprzedniego posta

2.Ortografia

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Ja do Case mam 20km Agro Rami w Kucharach to jest mój najbliższy dealer, a do NH 80km zamówiłem go w Rawiczu u Osatkowskiego.

 

Urzytkownik krolikNH chyba bardzo mnie nie lubi bo co bym nie napisał to zaraz zapisze że cytuje post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzius14    0

Wiatm wszsytkich mam takie pytanie czy ma ktos z was Case JXU chcem sie dowiedziec czy on m zamontowany silownik popocniczy przy tylnym tuzie?? Z gory dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

NH z serii T mają pomocnicze siłowniki to JHU pewnie też bo w tej samej fabryce je produkuja tyle że w innych kolorach


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzius14    0

TAk tak ja wiem ze to wszsytko jest to samO:) Bo ja mam Case JX 95 i chcialbym wlasnie zamontowac taki silownik dodoatkowy ale nie wiem jak gdzie wenze poloczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rek    0

Witam jestem posiadaczem od wrzesnia 2010r.case JXU105 [fullwersja] za 184 tyś.brutto. Myślę ze cena jaką ci zaproponowali za tą biedniejszą wersje jest za wysoka spóbuj potargować.Co do samego ciągniczka,to praca nim [ w bogatszym wypos.] to czysta przyjemnaść komfort pracy operatora,zwrotność,spalanie napewno przemawiają za kupnem takiego ciągniczka -choć przesiadając się z 20-30 letniego ursusa czy zetora to chyba każdy będzie miał podobne odczucia niezależnie od marki jaką wybierze -taka jest moja opinja po pracy nim na roli [jeżeli ktoś chce się dowiedzeć jak się sprawował w orce czy siewie dajcie znać to napisze]. cześć

Z jakim pługiem chodzi ten twój Case i co mi radzisz kupić 3czy 4 obrotkę bo w serwisie powiedzieli

że z 4 będzie bujał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj