Skocz do zawartości
GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

Maniek    5

Jak masz wszystko pozamykane to włącz dmuchawę i zamknij te wloty powietrza nad tylną szybą. Mi nie kopci na zimnym silniku. A z tym wyskakującym żółwiem to na pewno jest coś nie tak, więc serwis niech się tym zajmie.

Mariusz90    8

@marcin862

Z parowaniem szyb to tak jak w samochodzie,trzeba czasu żeby odparowały.Możesz załączyć klime,wtedy szybciej zchodzi bo powietrze osusza (na średni zakres,pamiętaj też żeby pozamykać otwory pomocnicze, tzn. 2 z przodu i te tylne a docelowe dobrze poustawiaj na szyby.Ja ustawiłem 2x środkowe na przednia i 2x zewnętrzne na boczne drzwi.Co do kopcenia to myślę ze to twoja wrażliwość :lol: Wyskakujące półbiegi pod obciążeniem to już mnie martwią,nie spotkałem się z czym takim u siebie w obu smerfach.Poleciłbym kontakt z serwisem...

marcin862    0

Z tym kopceniem to jest tak ze dwie minuty po uruchomieniu.nie jest to jakiś dym,ale takie lekkie kopcenie.jak troche pochodzi to nic nie widać.a z tymi połbiegami to nie wiem czemu wyskoczyły.ostatnio siałem i agegatem podorywkowym robiłem i nie wyskoczyły.ale też mnie to zmartwiło.

Wiadomość z agroFakt.pl

walkol    33

A macie cos takiego że latem bez włączania klimy ,włączając nawiew przy pokrętle nibieskie-czerwony cofnięty na max w lewo nie leci zimne tylko ciepłe- bez sensu przecież jesienią czy wiosną wystarczy chłodny nawiew bez klimy ,tak mam w ursusie i co Wy na to?

cezary1232    1

U mnie nie działa wałek na 540E i 1000 tzn. na ''sucho'' wszystko ok pokazuje prędkość wałka a gdy podczepię wałek wom to zazgrzyta tylko i się rozłącza nawet wałek nie drgnie. Na 540 wszystko jest ok.

U mnie dokładnie tak samo było dzwonie do tego co od niego kupiłem (znajomy) i mówię co i jak a on że przyśle serwis i trzeba będzie trzeba trochę go rozebrać. Kolejnego dnia poszedłem i zobaczyłem że to się przestawia na linkę poregulowałem ją i zaczęło chodzić wyregulowałem dokładnie i odwołałem serwis, chodzi do dzisiej bez zarzutu.

Panowie jak myślicie czy T5060 da radę z rozrzutnikiem 12 tonowym na zawieszeniu typu tandem z kołami 550/60 R22,5...??

obawiam się, że zakup takowego rozrzutnika może być niezbyt trafną inwestycją :/

danielhaker    830

.... i wiecznie sucho. Ja nawet bym nie myślał o 12t rozrzutniku do takiego ciągnika.

Edytowano przez danielhaker

Mariusz90    8

Szkoda ciągnika,8-10 t to max.JA TL-100A ciągałem Tytana 10 plus to radził sobie idealnie w różnych warunkach.

LowRider    33

Panowie jak myślicie czy T5060 da radę z rozrzutnikiem 12 tonowym na zawieszeniu typu tandem z kołami 550/60 R22,5...??

obawiam się, że zakup takowego rozrzutnika może być niezbyt trafną inwestycją :/

Jaki to model rozrzutnika?? Ja ciągam Tytana 18 (14t) na takich kołach ciągnikem 86KM i na polu z uciągiem nie ma najmniejszych problemów, a wywiozłem w tym roku gdzieś około 170szt. ...

rozrzutnik to Camara z dwuwalcowym pionowym adapterem, teren mam równy a czy wiecznie sucho to nie wiem, ale jak jest mokro to nie wożę obornika bo dla mnie to głupota robić koleiny na polu...

dkri    0

witam, chcę kupić NH T5060 ale mam mały zgryz bo nie bardzo wiem czy nie poczekać na nową wersją t5. Dilerzy jeszcze nie wiedzą dokładnie czym się będzie różnił prucz tego że ma być na comon raily. może będą coś wiedzieć w przyszłym tygodniu. a mam takie pytanko czy ten NH da sobie radę z agregatem unia atlas 3m i do trgo siewnik amazone d7??

RSM    0

Nowy skoro ma mieć Common Rail i AdBlue będzie droższy w zakupie, ale powinien mniej palić za to.

dkri    0

liczę się z tym że będzie droższy. ale dilerzy jeszcze nic nie wiedzą, jaka będzie cena i jakie wyposarzenie. no ale za wiele to raczej nie podniosą ceny bo za T6050 powiedział mi 185 netto a za t5060 140 netto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pajej
      Witam koledzy mam na oku New hollanda TL 80 i chciałem zasięgnąć języka czy to jest sprzęt godny uwagi?
    • Przez Hardy67
      Witam , posiadam New Hollanda t5  z roku 2017 , i mam pytanie , aczkolwiek chodzi mi o radio w ciągniku (jest oryginalne NH) radio działa tylko po włączeniu zapłonu w ciągniku , czy jest sposób przerobienia tego żebym mógł włączyć radio bez zapłonu ? , ponieważ nie chce włączać zapłonu żeby przez nawet kilka godzin dziennie radio grało i chuczały te pompki itp. 
      pomoże ktoś ?? 
    • Przez kris14
      Koncern CNH szykuje nową wersję serii T5 spełniającą normę TIER 4B, wiadomo że będzie wyposażona w system SCR a nie DOC+DPF jak to było w przypadku wersji TIER 4A i amortyzację przedniej osi.

Kilka fotek:

• Przez Mario35
      Witam wszystkich. Kupiłem ciagnik NH t5050 6 mies temu. Byl na serwisie bo brakowalo mu mocy. Na serwisie powiedzieli ze wszystko jest ok. Jednak ja dalej nie czuje tej mocy a przeciez ma prawie 100 km. Przy rozrzutniku warfamy 6t zaladowanym na asfalcie ledwo dajerade na lekkim wzniesieniu na najwyrzszycz biegach. Coto moze byc pomocy.
    • Przez ferguson235
      wasze opinie, doświadczenia związane z tym ciagnikiem ?
      jakie są podstawowe dane technicze o tym ciągniku ?