GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

kris31    5

Mam w ciągniku maly problem. Po zgaszeniu ajk zaciągne hamulec ręczny to zejdzie powietrze z układu, czasem wszystkie, czy w waszych ciągnikach też tak jest? i jeszcze turbina jest mokra od oleju, tylko skąd on się tam wzioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

U mnie z powietrzem jest różnie. Raz zejdzie a raz trzyma. Zauważyłem że jak ni zaciągnę do końca ręcznego to schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iras229    0

Ja ostatnio miałem problem z elektrozaworami od zakresów i od WOM ale błyskawicznie wymienił je serwis, podobno zamoczyły się i doszło do zwarcia ale jak się przyjrzałem to zobaczyłem, że znajdują się 3 takie elektrozawory za zbiornikiem paliwa z tyłu i nie są niczym zabezpieczone od dojścia wody a przecież coś powinno je od tego chronić bo elektryka nie lubi wody i wilgoci, a Polska to jest kraj gdzie lubi sobie deszczyk popadać... :P

Czy miał ktoś jeszcze z tym kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

W instrukcji pisze, że jak jedziemy do przodu na zającu i zmienimy na jazdę do tyłu to powinno się samo przełączyć na żułwia, w moim ciągniku samo nia przełancza. Jak jest z tym u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziony    0

witam

mam półtora roczny ciągnik New Holland 5060 z turem i same problemy! Największy problem to z hamulcami. Jak zaczynam hamować to załącza sie przód, zapala się kontrolka od przedniego napędu, gdy puszcze hamulec kontrolka gaśnie napęd dalej trzyma i nie chce się rozłaczyć, trzeba zatrzymać ciągnik. Albo jest głośne uderzenie. Od tych uderzeń rozsypał sie przedni most "naprawili most problem pozostał z rozłączaniem".

Skrzynia biegów tragedia! Nieraz biegi wchodzą paluszkem, ale jak się zatnie to trzeba kombinować, często jest tak, że jak jedzie się, a redukuje się 3 na 2 to trzeba stanąć. Serwis powiedział, że trzeba regulować sprzęgło. Było regulowane kilkanaście razy, na chwile pomaga.

Pod koniec gwarancji zabrali ciągnik i rozebrali w drobny mak, powiedzieli że wszystko jest w porządku. Po naprawie zgłosiłem, że jest to samo, nawet gorzej!

Sprzedawca powiedział, że w partii jest kilka trafionych i trafiło na mnie.

Kasę wzięli, problem pozostał mi na podwórku.

Mam też New Hollanda TL 90 ma 12 lat od nowego, ten nowy 5060 może się schować do niego.

Może ktoś ma taki problem z ciągnikiem i może mi pomóc?

Edytowano przez Marcin91
ortografia, caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

Będę miał do sprzedaży T5060 w full wypasie kupionego w lutym 2012 ,stan licznika 100 godzin.Dostaję niespodziewane dofinansowanie na drugi ciągnik więc muszę sprzedać.tel.603 351065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

U mnie na szczęście nie było awarii. Raz tylko poszła pompa paliwowa no ale to zostalo naprawione. Tak to na razie sie dobrze sprawuje. Pracuje z turem i paszowozem, oraz w drobniejszych pracach takich jak przetrzasanie i zgrabianie zielonki.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Nasz taktorik NH T5060 własnie ma pierwsze święto . Pierwsze 1000 mth. Zadowolenie pełne. Reklamacji brak, awarii brak , uwag brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Mój ma ponad 400 i tylko klamka się rozkręciła. Ale nie wzywałem serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Kolego kris a jak myślisz skąd ten olej w turbinie ? czym jest napędzana ? płynem chłodniczym ? :lol:


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

vicia 1223 turbina nie jest napędzana olejem. Turbinka jest już nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Tak poczytać trochę to jednym trafia się maszynka jak ta lala wszystko chodzi pięknie itp żę aż chce brać się drugi traktor tej marki a nie którym się trafi taki że nie polecili by tej marki nikomu już więcej . Ciekawo co może być przyczyną że olej znalazł sie w turbinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmio    0

Turbosprężarka jest smarowana olejem z silnika więc masz jakiś wyciek z uszczelniaczy turbiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

witam ile płaciliscie za pierwszy przeglad na 50 godz. oraz gotówką czy przelewem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja w swoim t5060 pierwszy miałem gratis a w t6020plus pierwszy kosztował mnie 1850zł. Ciekawe ile za t6090pc będzie :/

Edytowano przez Prezes1352

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Witam wszystkich orientuje się ktoś może gdzie jeszcze można dostać t5060 lub t5050? Miałem zamówionego w perkozie jednak dziś powiedzieli że go nie wyprodukują, masakra z nimi totalna, ciągnik potrzebny na wczoraj a oni sobie przeciągają jak chcą a na końcu jeszcze taka lipa. Jeśli ktoś ma jakieś info proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

mysle ze masz umowe spisana ? jesli tak to chyba wiesz co robić :) A zeby teraz kupic taki ciagnik to pewnie bedzie nie wykonalne. bo oni sami pewnie juz obskoczyli wszystkich dealerów i nikt nie ma wolnego.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

tak umowa spisana, masakra trzeba im się w końcu do d*py dobrać, ciekawe czy konkurencja coś na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

zadzwoń do głównej siedziby CNH Polska w Płocku oni powinni pomoc, mi pomogli

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No dokładnie zadzwoń i sie dowiedz. Nie wiem czy czasem nie stoi w agros wrońscy wróblew albo strzelce wielkie.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj