GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

tytusT1    0

wie ktos morze ktory bezpiecznik jest od siedzenia bo nie moge sie doszukac w instru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolass    1

Bezpiecznika od fotela nie ma, fotel podpięty jest pod bezpiecznik od stopu.


Wszystkie moje fotografie chronione prawem autorskim!
Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

ale kicha dzis moj dealer powiedzial ze moj T5060 dopiero dotrze w czerwcu a nie w marcu do mnie bo maja opoznienie 3 miesiace na lini produkcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0

witam chciał bym sie dowiedzieć czy nh t5060 ma półbiegi przełoczane pod obciążeniem bez sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

witam chciał bym sie dowiedzieć czy nh t5060 ma półbiegi przełoczane pod obciążeniem bez sprzęgła

 

W najbogatszej wersji ma 2 półbiegi, rewers bezsprzęgłowy i sprzęgło w guziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja bym to nazwał jednym półbiegiem, a najprędzej to takie mini podbicie na każdym biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Mam zamówionego u osadkowskiego w rawiczu i ciekaw jestem co się stanie jak diler nie wywiąże się z terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

znajac zycie wykreca sie sianem albo zaproponuja aneks do umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

już czekam od września i miałbym dodatkowe 3 miesiące czekać? mogę aneks podpisać jak mi coś dołożą do ciągnika, lub wpiszą niższą cenę za niego.

@arturSz kiedy go zamawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

ja zamawiałem go w grudniu liczylem ze w marcu bede go mial na zasiewki i w maju do siewu kukurydzy a tu kicha i dopiero w zniwa nim poszaleje na polu kicha

Edytowano przez AturSz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Mi też mówili w raitachu że 3-4 miesiące się czeka, choć wszyscy dookoła mówili o 6 miesiącach. W umowie mam wpisany 15 marzec. Ciekawe czy się wyrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

mi tez gosciu jak podpisywalem umowe mowil ze w marcu go bede mial ale jak rozmawialem z nim w piatek to powiedzial ze fabryka ma 3 miesiace zaleglosci bo prawdopodobnie ktorys kooperantow nawalil i kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

no to jak macie umowy z okreslonym terminem to chyba wiecie co zrobic :) A co do takich opóznin to według mnie powodem jest to ze wprowadzaja nowy model i duzo ludzi rzuciło sie na stre modele nazbierali zamówien a teraz zeby to wyprodukowac musza miec czas. Dodatkowo zmiana modelu tez ciagnie za soba pewnie zmiany na lini produkcyjnej, szkolenia itd.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Mam tam jakieś smieszne odsetki od przedpłaty za każdy dzień zwłoki, ale są to grosze ( 3 zł dziennie buhaha :D ) Zamówiłem go na tych wąskich laczkach i jak dadzą rade założyć szersze, to mogą sie spóźnić z miesiąc :) nie pogniewam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

a cała sume kiedy wplacasz??

ja mam napisane ze termin realizacji pierwszy kwartal 2012 czyli jak wplace do 31 marca kase i ciagnika do tego czasu nie otrzymam to wtedy wg mnie moge dealera zaczac szarpac albo upust albo jakies dodatki w dotychczasowej cenie

chyba dobrze rozumie kolege wyzej ktory mowil ze wiemy co robic jesli nie dotrzyma terminu dealer:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sojka    0

Panowie zamówiłem T 5050 i mam pytanie do urzytkowników tej serii : czy ta maszyna poradzi sobie z agregatem uprawowo siewnym szer. 3 m agregat ma wałek pierwszy strunowy dalej dwa rzędy urabiaków i wał rurowy ( nie pełny) siewnik to Amazone super s 7 . co do uciągu to wydaje mi sie że problemu miał nie będzie tylko chodzi mi o stabilność . a jeszcze jedno czy 140 tyś netto to według was dobra cena na obecny czas ciągnik ma wszytko po za elektronicznym podnośnikiem i przednim tuzem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

Zależy jaką posiadasz ziemię i czy masz spore nachylenia terenu.

Cena ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Cena raczej niezła. Nie zapomnij zaczepu automatycznego., ja mam zwykły i to największa kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Mysle ze cena za dobra nie jest ja wytargowalem T5040 w koncu grudnia z szerszymi oponami za 125 netto wiec 15 tys wiecej za T 5050 to zdzierstwo (mam taki sam wypas jak ty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Mi we wrześniu proponowali t-5050 za 138 netto bez negocjacji w tym wyposażeniu i z tego co pamiętam do końca stycznia ta cena obowiązywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na dzień dzisiejszy to dilerzy trzymają ceny i nie chcą zbytnio się targować bo tych ciągników nie można już zamówić i twierdzą ze te co mają to wcześniej czy później i tak sprzedadzą wiem bo sam szukałem T 5050 albo T 5060 i jak mi cene powiedzieli to ścinało z nóg i teraz nie wiem czy nie warto jest dołożyć te pare tys i kupić nową serie T5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Całkiem możliwe jest to zagranie dilerów. Jakby mi nie zależało na wysokości ciągnika, to bym chyba zmienił zamówienie na T5 bo mi się bardziej podobają, ale ze względu że mam w owczarni strop na wysokości 260 cm to T5 nie ma szans tam wjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj