GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

zenon213    0

Witam.

Posiadam rozrzutnik Apollo 11 8t ale wejdzie wiecej do 9T .Bardzo polecam jest to model jednoosiowy z oponami 23.1/26. Stawia bardzo mały opór przy nawrotach jak i też dobrze się sprawuje w ciężkich warunkach.Posiada adapter pionowy dwu walcowy, szerokosc rozrzutu 6-8m . Pracował z nim Case jux1100u co jest odpowiednikiem NHT5060 i dawał sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

witam.koledzy napiszcie ile można dać za t5060 z ehr-em?pytalem się u jednego dealera to powiedział mi 190tyś brutto.wydaje mi się że to dość wysoka cena.i którego dealera byście proponowali pod względem ceny,serwisu itd?z góry dzięki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon213    0

Hej

Zamowilem wlasnie 28 grudnia T5060 w wyposarzeniu ehr, 2 silownki wspomagajace, 3 predkosci mow, 3 pary wyjsc hydraylicznych. Cena 141tys netto ale to bylo jest po tak zwanej promocji jesiennej. Co do ceny teraz to nie wiem, zamawailem w Rolserwis Plock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

u mnie taki sam kosztowal 138 netto


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin862    0

dzisiaj jeden dealer zaproponował mi 170 tys brutto bez ehr a tak to ma to samo co kolega zenon pisal.zrezygnowalem z tego ehr(edc)ponieważ nie wiadomo jak to będzie chodzić za pare lat a koszt naprawy tego to coś ok 10tys.pomimo tego że jest to wygoda.chociaż klima i siedzenie pneumatyczne to też fajna sprawa i jest w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Witam. Dziś podpisałem umowe na T5060 za 137000 netto, bez ehr, wydaje mi się że to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

widze ze delerzy wszedzie maj podobne ceny :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Witam. Dziś podpisałem umowe na T5060 za 137000 netto, bez ehr, wydaje mi się że to dobra cena.

 

Bez EHR, ale ze skrzynia 24x24, z siedzeniem grmammera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

bez EHR, skrzynia 24x24, siedzenie grmammera, obciążniki z przodu 10x45 kg,opony tył 520/70R34 przód ód 420/70R24, 2 rozdzielacze, 3 prędkości wałka WOM, klimatyzacja, instalacja pneumatyczna, radio, światło ostrzegawcze chchyba to już wszystko jak dobrze pamiętam.

 

1.Nie cytuj poprzedniego posta

2.Popracuj nad ortografią

Edytowano przez mariox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Witam. Mam zamiar kupić NH T5050 i myśle jakie wybrać zestawienie. Czy warto brać EHR, Jakie są tego zalety bo nie miałem z tym do czynienia, jakie były by najlepsze opony bo 16,9 to chyba za wąskie. Ciągnik ma być jako główny, ładowacz czołowy, belarka, koszenie, orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytusT1    0

ja od roku mam t 5060 opony mam przy nim przod 420/70 r 24 a tyl 520 r 34 i to wystarczajaca szerokosci i tak najpierw go przymuli nim zakreci kolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Ja myśle o oponach tył 480/70r34 przód 380/70r24, bardziej mnie interesuje co z tym ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Z tego co ja kojarze w bezsensownej sprzedaży NH ehr jest tylko w kodzie z szerokimi gumami, nie występuje przy 16,9 ale tak tylko słyszałem a może i od delera zależy też no i kosztuje koło 5000


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ehr 3,5tys i mozesz dołozyc do kazdego modelu ztym ze jesli to był model flagowy z promocja to tracisz wtedy promocje. ja biore bez eha t5040 ale mój to bedzie pomocnik a nie głowny.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Jak jest z tym ehr, czy warto dopłacać ok 3tys, czy jest naprawde wygodniejsza praca. Z tego co czytalem to jest w nim jakiś amortyzator drgań czy coś. A może wybrać prostrze mechaniczne rozwiązanie. Jakie sa różnice , czy nie jest awaryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albi    0

Nie wiem jeszcze jak z awaryjnością, ale wygoda jest duża. Mam Case IH JXU85.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Panowie a taki bajer jak przedni TUZ, jaki fabrycznie tam montują? I czy przednia para gniazd hydrauliki odrazu jest montowana przy takim zestawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

fabrycznie zuidberg pare hydrauliki mozesz domówic ale i tak jest ona podpinana pod tylne złącza.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boruch    0

Witam, przymierzam się do zakupu ciągnika średniej mocy do mojego gospodarstwa. Wybór swój kieruje między Zetora Forttera 105, a NH T5060. Oba ciągniki wykazują zbliżone parametry techniczne, z przewagą dla NH za promień skrętu oraz eh rewers. Zwracam się do użytkowników modelu T5060 o opinie dotyczące konfiguracji zagregowania ze sprzętem. Ciągnik miałby pracować zarówno w polu jak i w transporcie. W codziennej pracy współpracował by z opryskiwaczem 2tyś litrów belka hydrauliczna 18m, rozsiewaczem 1200 L, kultywatorem 4m. Z tym sprzętem powinien sobie spokojnie poradzić, natomiast mam obawy czy w polu dałby sobie również rade z cięższym sprzętem takim jak, brony hydraulicznie składane na ramie 7 polowe 20-stki, oraz agregat uprawowo-siewny talerzowy 3m z hydropakiem i siewnikiem Famarol o masie całkowitej ok 2t. Dodam jeszcze że raczej będę brał ciągnik z przednik TUZ-em. Proszę o wypowiedzi osób które testowały takie zestawienia sprzętowe na średnich glebach. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj