GrzybekxD

New Holland T5060

Polecane posty

pepino    0
A masz gdzieś rozpisane ile kosztował cie ehr i automatyczny zaczep?

 

Niestety niemam rozpisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0
agregat 3 metry nadbudowany a pług 4x40???

Znajomy taki zestaw ciąga TL100A a T5060 ma parę koni więcej więc powinien sobie radzić tylko przód będzie podrywać jak się go nie dociąży ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A ja myśle ze ta waga jest całkiem całkiem bo słyszałem ze t6010 to ma za dużą masę do swojej mocy i przez to moze byc troche słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Znajomy taki zestaw ciąga TL100A a T5060 ma parę koni więcej więc powinien sobie radzić tylko przód będzie podrywać jak się go nie dociąży ;)

Pamiętaj że ten twój znajomy może mieć lekkie ziemie a autor pytania ciężkie ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Jak najbardziej pamiętam ;) ciągnik ten pracuje na średnich ziemiach

Tylko tak myślę że każdy choć trochę wie że nie zapnie ciągnika 100 z zestawem maszyn o większym zapotrzebowaniu mocy niż jest przewidywane a szczególnie gdy pracuje na ciężkich ziemiach to na dobre mu nie wyjdzie ;)

Podam link do filmiku z pokazów pracy z pługiem obrotowym TL i TD Sami oceńcie :)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=TIsC8_bg_rA


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

Byłeś na tym pokazie? Case 115km radził sobie znacznie gorzej ale dodam że nie miał obciążników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Niestety nie ale podejrzewam że operator był za bardzo rozochocony i za bardzo chciał się popisać przesadził z głębokością ??? albo szybkością ??? bo ta TL zwolniła na kilku metrach potem radziła sobie zgrabnie a orka po kukurydzy nie należy do lżejszych

A może wiesz jaki to były pług i na jakich odkładniach oraz z jaką prędkością mógł się poruszać ???


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

o ile dobrze pamiętam to był pług Kuhn master 35 lub 40, a nie wiem z jaką predkością mógł jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A ja ciekaw jestem jak by sobie z takim pługiem i z taką sama głebokością rodził john deere albo fendt podobnej mocy i gabarytow bo mi się wydaje ze chyba nie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

I ja tak samo sądzę bo na polu nie liczy się marka lecz moc jaką uzyskują ;) a z tą mocą bardzo różnie bywa co pokazuje test 9 ciągników w dodatku top technika gdzie moc była mierzona na WOM a nie tak jak podają producenci na silniku ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

Też to czytałem i jedni producenci podają zbliżone wartości do osiąganych w teście innym znacznie odbiegają te wartości więc nie tak do końca z tymi producentami jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ja swoim T5050 będę pracował pługiem Unia Grudziądz 4x35 a kolega do takiego samego właśnie na słabe gleby kupuje 5x35 oczywiście pług nie obrotowy ;) ale na takich lżejszych to w obrotowym 4x40 nie będzie miał żadnego problemu B)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHAEL42    0

DejmondSamWDolinie jak jest cena tego T5060? Jestem zainteresowany podobnym ciągnikiem tylko, że case jxu105. Gdzie zadatkowałeś swojego NH jeśli można wiedzieć, też jestem z łódzkiego.

 

Posta piszemy tylko w oknie "białym"

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

A mam pytanie, jak dziala skrzynia dual command? I czy ktoś mogłby mi wysłac jakis link do instrukcji obsługi i jak postepować z biegami? Z gory dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

Ja juz swojego mam na podworku :DD fajna maszynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

nie wiem czy moje spostrzezenie jest uzasadnione

 

ale gdy ogladalem u jednego z dilerów 5040 5050 oraz 5060 to one maja wszystkie zasilanie pompa wtryskowa

 

a jak wejde na strone np new holland wielka brytania lub innego kraju to pisza ze maja zasilanie common rail

 

czyzby w Polsce robili wyprzedaz ciagników ze starym silnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

koledzy w najbliższym czasie będę kupał T5060. sprawa z ceną wygląda tak, że za full opcję (oprócz przedniego TUZ z WOMem) trzeba zapłacić 10 tyś zł więcej niż za taki sam ciągnik, tyle że bez EHR. ten nh ma być największym ciągnikiem w moim gospodarstwie, będzie współpracował m.in. z pługiem, agregatami: ścierniskowym i uprawowo-siewnym, czyli maszynami zawieszanymi.

czy według Was warto jest dopłacić tyle kasy za EHR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Kolego Przekeeeek czy nie lepiej było by kupić ciągnik T 6010 Plus lub T 6020 Plus, cena będzie zbliżona do T 5060 a napewno lepiej będzie sobie radził z tymi wszytkimi maszynami które chcesz z nim agregować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

td 5000, t 5000, t 6000 delta i plus wszystkie maja mechaniczny wtrysk, jeżeli dobrze kojarzę to chyba boscha

common rail są t6000 elite, range command, power command, t7000, t7500 i t8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mariuszu 650: T610 lub T6020 raczej odpada. cena będzie raczej sporo wyższa, gdyż dealer zamówił T5060 po niższych cenach, także tego bez ehr mogę mieć za 166,5 tys brutto, T610 musiałbym zamówić wg cennika po podwyżce 6%, drugą sprawą jest to, że T610 jest zbyt wysoki i nie wjadę nim do obory :-(

co sądzisz o tym EHR? warto?

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasko    0

Weź z EHRem nie będziesz żałować napewno, jak teraz się nie przyda to może w niedalekiej przysżłości bo chyba kupujesz go z myślą o dłuższym eksploatowaniu a nie na rok. My już żałujemy że nie wzieliśmy przedniego TUZ i WOM (a jeszcze nie mamy ciągnika na podwórku) bo by jednak się przydały. Ale cóż trzeba będzie we własnym zakresie i za własne pieniądze coś dorobić. Pozdrawiam i życze trafnego wyboru.


Na zdjęciach nasze gospodarstwo i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj