Zaloguj się, aby obserwować  
zetor5321

Claas lexion 405-Typ silnika

Polecane posty

zetor    4

on jest porównywalny z megą 203 w cenie bardzo podobne ale lexion wypada troche lepiej, jest ciut większy szybszy,większy bak wydajniejszy i nie ma silnika za kabiną :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No fakt ale Mega będzie mniej paliła pewnie. Jakoś mi się lepiej Megi z tamtych lat podobają niż Lexiony. Kabina w nich jest podobna, wnętrze jest tylko inne.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no nie wiem czy bedzie paliła mniej bo silnik prawie ten sam, według konedaty mega 202 ma silnik typ:1006.60T a lexion 405 ma silnik typ:1006.60TW czyli prawie to samo. pojemność i ta sama tyle że lexion jest o 10 km mocniejszy i według mnie to nie bedzie miało zauwazalnego wpływu na spalanie lexiona w porownaniu do megi :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@ralf podaj chociaz jeden sensowny powod (oprocz tego ze posiadasz mege) dlaczego ci sie mega bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

mam jeszcze jedno pytanko cz claas lexion opłaca sie na zarobki na małe pola (ok 0.5ha do 5ha)

 

mam na oku jednego claasa lexiona z hederem 3,9m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12
mam jeszcze jedno pytanko cz claas lexion opłaca sie na zarobki na małe pola (ok 0.5ha do 5ha)

 

mam na oku jednego claasa lexiona z hederem 3,9m

 

W Zbuczynie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nawet z 4.5 by sie nadawał :D jest dość zwrotny i heder adekwatny do powierzchni pól wiec nie powinno być wiekszych problemów jesli pola mają dość regularne krztałty.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

Też kiedyś zastanawialismy sie nad zakupem Lexiona 405 lub większego modelu... ale zostal nam on odradzony bo jest problem z częsciami chyba ze posiadasz niedaleko dobrego podkreślam DOBREGO dilera... bo np filtr powietrza w medze rowna sie filtr powietrza w wiekszości dominatorow a w lexionie jest calkiem inny... wiec patrz jeszcze z tej strony... :D a jezeli kupisz tak owego lexiona czekam na komentarze jak sie sprawuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

przy zakupie używanych maszyn na dostępność częsci trzeba patrzeć jako jedno z najwazniejszych kryteriów :D bo jeździć 500 km czy inną trase do korbankowa po jakiś pasek czy filtr to mija sie z celem.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Sąsiad ma właśnie 405... w tym roku pierwszy raz będzie nią żniwował... zobaczymi jak się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

i wlasnie częsci to podstawa... tzn ich dostępnosc... czekamy na komenty z pracy tej 405 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciej99
      Witam posiadam lexiona 460 z 95 roku I mam pytanie ? Co to jest? domlacanie lewe. gdzie można znaleźć od tego czujnik , ponieważ pokazuje mi błąd: przerwanie na lewym czujniku domłacania


    • Przez siwy07
      Witam, potrzebuje instrukcji do lexiona 460 kupiłem bez a by się przydała. Nigdzie nie mogę takiej znałeś wiec liczę na waszą pomoc. Chciałem się zapytać też ile mogło by kosztować wgranie polskiego oprogramowania, wydaje się mi że nie jest to konieczne, ale chciałbym wiedzieć, jeśli niedroga sprawa czemu by nie.
    • Przez Rolnik117
      Witam stoję przed zakupem claasa lexiona 550/560 czy w 560 bd dużo większe spalanie ?
      I ogólnie na co patrzeć w tych modelach przed zakupem żeby się nie wkopać 
    • Przez johndeeree7820
      Witam, potrzebowałbym instrukcje obslugi kombajnu claas lexion 540 najlepiej w pdf.
       
      Pytanie do posiadaczy tych kombajnów, wasze tez tak mocna gubia zboze?
       
    • Przez Rolnik2115
      Witam, tak jak w temacie w ciągu 3 żniw pas młocarni 4 razy się rozleciał. Nie widać żadnego zadziora ani żeby coś klinowalo z pasem. Co może być przyczyna tej usterki? Wyglada jakby pas był wciągany. Z góry dzięki za odpowiedz 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj