Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Radan
      Witam.
      Chcę wiedzieć którą z tych firm polecacie i dlaczego. Mowa tu o agregacie / bronie talerzowej do uprawy ścierniska na 15 - 25 cm.
    • Przez petro11
      Witam. Chcę kupić do Johna 7730 bronę talerzową 5metrów. Diler namawia mnie na Softera z Farmetu ale nie znam opinii na jej temat? Słyszeliście może o tym sprzęcie? Mam agregat uprawowy czeski i siewnik i jest ok, ale jak to z talerzówką jest to nie wiem. Jeśli chodzi o cenę to np Farmet od Amazone w podobnej specyfikacji to jakieś 30tys różnicy. Maszyna bez PROWu to cena ma znaczenie. Podobno jakość Farmetu nie odbiega, a nawet słyszałem że przegania zachodni sprzęt.
    • Przez bonus25
      witam wszystkich, jacy dilerzy w województwie lubelskim zajmują się sprzedażą firmy Mandam? z góry dziękuję za informacje 😁
    • Przez kotek22kotek
      Chciałem się poradzić jaki agregat podorywkowy wybrać do ciągnika 80km -chodzi mi konkretnie o firmę  euromasz- czy model ap 22 -szerokość robocza 2,1m na ramie 80 na 80mm jest gorszy znacznie od tego samego modelu ale na ramie 100 na 100mm.
      Jeden ze sprzedawców mówił mi że model o ramie 100 na 100 jest wyższy -lepiej robi przy takim ciągniku i cięższy --który wybrać ??