Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez RafaSadowski
      Chciałbym  kupić siewnik do poplonów na kultywator unia kos 3.0m i nie wiem jakiej firmy kupić 
      Chce żeby służył mi lata ale żeby nie był za drogi
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez Krzysiekfigix
      witam zastanawiam się nad kupnem agregatu ścierniskowego brony talerzowej lub agregatu talerzowego co lepiej wybrać dodam że będzie pracowała któraś z tych maszyn z deutz fahr K610 maszyna ma głównie służyć do uprawy pożniwnej na glebach od 4 do 5 klasy
      proszę o pomoc
    • Przez witek
      hej jaki kupić agregat dla ciągnika o mocy 160km ?? firma i szerokośc ??....ziemnia u mnie raczej cięzka w uprawie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.