Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Pagani

Drabinka do prasy Famarol od Sipmy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Famarol
Pagani    0

Czy drabinka od Sipmy będzie się nadawać do Famarola?Mam okazję kupić ją za grosze ale nie wiem czy będzie pasowała.

Tomasz1515    1

masz prase famarol? ja mam famarolke od pięciu lat i rocznie robi około 50 ha i jak narazie zero problemów, a jaku ciebie?

co do tematu to ja też chcem kupic od znajomego drabinke i o to czy bedzie pasowała nawet sie nie martwie bo i tak pewnie bedzie bo wkońcu to te same wymiary tej komory którą wychodzą snopki, w famarolce otwory na przykręcenie drabinki są ale nawet gdyby to sie razem nie zgrywało to można wywiercic otwory w innym miejscu, gdybym miał taką okazje kupna to bym sie nawet nie zastanawiał, ja czeka aż temu znajomemu kompletnie rozgraci sie ta sipma i wtedy postaram sie kupic od niego ;)

Pagani    0

Ja mam prasę Famarol Od 10 lat i są problemy z balikami.Chodzi o to że są krzywe jak wychodzą z prasy.Wszystkie możliwe ustawienia były robione.Oprócz tego jeden aparat wiążący szwankuje i niekiedy baliki rozwiązują się.Te problemy pojawiły się po ok.7 latach użytkowania a prasa pracuje na 12ha.

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid6b1    0

@Pagani wszystko idzie przerobić coś przyspawać dociąć zamalować i śladu nie ma ze robione tylko trzeba pokombinować ;)

Pagani    0

Już jest dobrze.Przedłużyłem śrubę od wideł które nagarnują słomę do komory prasowania.Baliki są równe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Kuba84241
      Witam 
      Wałek wom wkręcił mi panel sterujący i wyrwało mi klable z gniazda który się podłącza do prasy.  Tych kabli jest 13 i nie wiem jak je podłączyć. Jak ktoś ma varianta 280 z nożami i siatką to czy mógł by podesłać mi zdjęcie z schematem. Panel jest biały bo od żółtego to schemat jest w internecie a białego nie ma.  

Z kostki wychodzą kable i w taki sposób toa być zrobione. Do tego potrzeba miernik prądu żeby to sprawdzić

Albo ma ktoś może katalog do tej prasy i tam może jest ta instalacja 

• Przez Michal5
      Jakom prasę rolującą wybrać do Ursusa C330M żeby sobie dawał w miarę radę z nią i czy jest do niego sens kupować prasę rolującom prasa kostkująca odpada 
    • Przez fermec
      Poszukuje wszystkich uzytkownikow prasy Z587/1 ktora jest nowoscia w firmie metal fach. Prosze na priva pisac jesli macie te prase. Dziekuje
    • Przez konrad12
      witam. mam problem z wiązaniem w prasie international 440.nie wiem co mam robić próbowałem już chyba wszystkiego. macie może jakieś pomysły lub podobne sytuacje??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.