komarowski1

Claas 118 sl maxi

Polecane posty

komarowski1    0

Proszę o opinie na temat Claasa dominatora 118 sl maxi , ponieważ przymieżam się do kupna takiego kombajnu ?

Edytowano przez komarowski1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jesli wolno zapytac to ile masz do wydania na kombajn. Moze warto rozejrzec sie za Mega bo ma 3 bebny mlocace a 118 ma 2 chyba bebny


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Niektorzy nazywaja go tez bebnem domlacajacym :D


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komarowski1    0

Jest do kupienia za 115000 zł ze stołem do rzepaku 1992r. , nie wiem czym się różni od 108 lub megi , czy jest awaryjny , jakie ma spalanie > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tych 118 to chodzi bardzo mało jakoś większość wybiera 108 ale nie wiem czemu. 108 ma 221 km a 118 ma 269 to jest roznica. Ale tak dalej porównując wszystkie podzespoły ma takie same 118 i 108.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucuti81    0

a przypadkiem 118 od 108 nie różni się zastosowaniem dodatkowego napędu na tylną oś?

Znajomi co mają 118 i 218(mega) mają właśnie napęd 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Cześć Wszystkim! Odświeżam temat, poszukuje opinii na temat dominatora 118sl/maxi

Najlepiej opinie użytkowników bądź ludzi którzy mieli styczność z tą maszyną .

Jak sprawują się silniki V6 i jakie jest ich orientacyjne spalanie,słabe punkty tych maszyn itd.

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj