Ferdek07

Czy jeżdzą u Was po wsi cyganie?

Polecane posty

Ferdek07    75

czy zdarza się u was że po wsi jeżdzą cyganie coś tam mają do sprzedania niby a tylko filują co by pod*erdolić

Wczoraj miałem taką sytuację, pusty dom (tylko babcia w domu) brama zamknięta wchodze do mieszkania a w mieszkaniu cygan - wydygał się ale dopiero co musiał wejsć na szczęście w porę przyjechałem bo tak to nie wiem co by było

 

Zazwyczaj to tak wygląda że na końcu wsi zatrzymuje sie samochód a cała zgraja chodzi od domu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

u mnie juz od paru lat ich nie widac (odpukac w niemalowane....)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

u mnie też ze 2 lata był spokój a teraz nie tyle za handelkiem co za żebrem tzn chodzą od chałupy do chałupy z karteczką o jakiejś tam tragedii i żebrają co łaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

U nas to cygany nie chodzą ale niekiedy świadkowie jehowy chodzą. :D


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

u nas cyganów nie widac tylko kocioków( swiadkow jechowy)

kumpel ich raz powitał serdecznym "niech bedzie pochwalony" i pyta sie ich z jakiej parafii przybywają...oni mówią co i jak no to on do widzenia i tyle ich widziano heeh ale chodzą co co kilka miechów


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mnie tylko cyganie od czasu do czasu i jacyś żebracy co to niby jakaś tragedia im się przyarzyła ale to wszystko są naciągacze bo kiedyś mówili że nie mają za co jedzenia kupić to mój sąsiad chciał im dać chleba i kiełbasy to go wyśmieli bo oni tylko kasę chcą


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Cyganie chodza przewaznie przychodza do takich starszych domow gdzie mieszkaja osoby w podeszlym wieku, coraz czesciej ich widac.

Co do swiadkow jehowy to raz kolega ich zaprosil na kaszanke :D Juz ich nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Hehe, Cyganie to jest cholerstwo... pamiętam jak do mnie (byłem sam u wujka na gospodarce bo pojechali wszyscy na zakupy a ja musiałem bydła pilnować), zapukali..jeden Cygan i dwie Cyganki...nawet niczego sobie :D hehe, wbił się cygan i mówi ze jest biedny ze mu matka zmarła a ojcec ma raka i potrzebuje jakiś koców czy coś...ja do niego no to po cholere koce jak jest biedny i ma raka? chłopak się zamotał i zapytał czy dostaną szklanke wody...ja mówie że na dworze jest studnia z czystą wodą to se mogą poczerpać :), on zaczął kręcić że nie bo on może tylko przegotowaną pić itd...ogólnie to mnie cały czas wkręcał żebym mu w końcu pozwolił wejść do chałupy...aż do tego stopnia że zawołał jedną z cyganek że niby ona musi iść do WC...hehe no nie powiem laska z niej była ładna...jakby była sama to może bym ją wpuścił...przecież mi z klopa nic nie zwinie :) hehe ale że było ich kilku to se myśle wpuszcze jedną to cała zgraja wejdzie...a nad zgrają nie zapanujesz...:D no to pokazuje im na klopa na podwórku...którego wujek zbił dla ekipy budowlanej co nam płyte gnojową robiła...co by nam w WC nie zrobili sajgonu.hehe...No to cyganom się odechciało wszystkiego...bo zobaczyli , że ja uparty jak osioł i za chiny ich nie wpuszcze...poszli...do sąsiada, krótko u niego zabawili bo jak mi później jego syn opowiadał to sąsiad jak tylko go cygan poprosił o coś jak mu wywalił w machę to od razu poszli wszyscy :D jak sam powiedział "Z Cyganami trza krótko " :) hehehe

 

Innego typu cholerstwa to ci co chodzą i namawiają na cyfrowy polsat :D kiedyś zawitali do wujka z polsatem wujek sie zgodził bo podali małą cene... później się dowiedział że mógł zostać oszukany wiec zadzwonił do znajomego policjanta a ten już się zajął...bo powiedzieli że nie może rozwiązać umowy...hehe no ale jak zawitał do nich gliniarz to od razu zmienili zdanie...bo wiadomo że to był przekręt z tym polsatem....

 

Świadkowie Jehowy nie są groźni ale za to bardzo natarczywi i wkurzający....pukają pół godziny do drzwi jak nikt nie otwiera to dzwonią aż ktoś otworzy...otwieram... a oni mi gazetkę dają która i tak zaraz wyrzucę :D i cześć :) hehe w sumie nie jest źle ale często się pałętają w okolicy.

 

No i nie zapomnę jak do kumpla na dworcu w Warszawie zagadał jakiś menel i mówi do niego :

 

Menel: "E masz pożyczyć złotówke do jutra?"

Kolega: "Na "E" to do starej wołaj"

Menel: " No ale masz?..prosze"

Kolega: "Dam ci zete jak mi dasz napisać sms'a"

Menel sie popatrzał bo pewnie nie wiedział co to sms..hehe i odparł.. :

"A idź..." :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie to raz na ruski rok jakieś cholerstwo :D przylezie. Pamiętam jak 2 lata temu przyszła babka i jakieś sztućce :D sprzedawała, mówiła, że biedna jest i takie tam. Mówię, że nie :) to poszła i z krzaków auto i jakimś z facetem pojechała :D . A w tamtą zimę to jakiś facet z futrami i gumofilcami chodził ale to dziadek :D go wywalił :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ostatnio chodzą cały czas. To jak poszli do samotnej kobiety to poszedł do nich żul wyciągnął jednego z samochodu i mu ryja obił. To potem powiedzieli żulowi że mu jaja utną.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Do mnie kiedyś babka przyszła a ja wiedziałem że idzie i wziąłem bejzbolke brat hokejke ona otwiera bramke a my wychodzimy z krzaków spiepszała tylko się kurzyło. :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A u nas to cyganie i jahowi , nawet ostatnio 12km ode mnie zabito dziewczyne , i nawet podejrzewają cyganów , a toczasami przyjerzdrzają coś sprzedać , najczęściej to jakieś szlifierki , wiertarki , niepowiem , sam kiedyś kupiłem szlifierke kątową , MAKITA , i super sprzęt , ale przez miesiąc do mnie łazili inni , i cały czas chcieli coś sprzedać , napewno inny im powiedział , że u nas to można coś sprzedać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

kiedys bylem sam w domu i przywlekli sie ci jehowi otwozylem drzwi a oni daja mi jakies broszurki i cos tam gadaja a ja mowie wypier*** mi z tad hehe :D i tyle bylo gadki z nim :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

U nas czasami przyjeżdżają cyganie i calkiem niezły sprzęt sprzedają, my raczej mamy zapasy ale te małe szlifierki katowe bosha za 50zł można wyrwac i jak jakaś padnie to sie nową u nich kupuje jak przyjadą.

Raz cygan wparował do domu, ja to zauważyłem i zawołałem rerszte domowników, babcia sama z nim w kuchni była z 2 minuty, ale jak do kuchni przyszedł dziadek, tata, mam i siostre i nie usiedli tylko stali nad nim to zaczął cos piepszyć że mu duszno i wyszełd... Napewno by coś zwinął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

U mnie chodzą zawsze się ich wygania z posesji


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel36    8

U mnie byli jakieś trzy tygodnie temu , trzy cyganki chciały sprzedawać jakieś ciuchy, jedna wlazła do domu bez pukania a dwie pozostałe patrzyły przez okna pewnie ilu jest domowników, powiedziałem im odrazu dowidzenia i poszły bez słowa,jechowcy tesz przychodzą nie lubię ih strasznie mnie denerwują tym nachodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Albo kiedyś byłem u kumpla i zapuklali te Jehowcy, kumpel otwiera i oni tam jak zwykle gadają że są z tąd i z tąd i co chcą a kumpel do nich po angielsku zaczął gadać, udawał że ich nie rozumie i jeden z nich mówi do babki: "To chyba anglik"

A kumpel że nie rozumie itd...to dali se spokój i poszli. Nawet co mnie zdziwiło to tej całej gazetki "Strażnica" czy "Bóg wszystkim przebacza" nie dali. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1
a toczasami przyjerzdrzają coś sprzedać , najczęściej to jakieś szlifierki , wiertarki , niepowiem , sam kiedyś kupiłem szlifierke kątową , MAKITA , i super sprzęt , ale przez miesiąc do mnie łazili inni , i cały czas chcieli coś sprzedać

 

A później się okazuje, że szlifierka pochodzi od sąsiada z drugiego końca miejscowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No hehe :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

u mnie pląta się tago gholerstwa pełno. jak nie cyganie zbierający złom , to cyfrowy polsat, albo jeszcze jacyś wolontariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

Raz jak siedzialem u babic i nikogo nie bylo a tlukli sie cygani to spuscilem psa a na plac pakuj sie ze 3 cyganki i 2 cyganow a za rogu pies jak uciekali ale jak wziolem psa i trzymalem go to oni spowrotem bramke otworzyli i na plac to ja psa puscilem i muwie wypad niema chodzenie hahah ale sie zgasili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie już nie widać tych ludzi... ale zawsze jak byli to jakaś kura czy coś "znikło"... trzeba było wyjść na podwórze i pilnować... :D

Teraz już ich nie widze u siebie w okolicy... ale następni przyjeżdżają... jakieś laski chodzą i do zmiany wyznania namawiąja, albo jacyś handlarze made in china itp... nie dadzą człowiekowi spokoju :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj