• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Młody_mich
      Witam, zastanawiam się nad zakupem naczepy (typowej pod tira) do ciągnika (podłączanie przez wózek dolly). I mam pytanie jak wygląda rejestracja, czy da się zmienić z ciężarowej na rolniczą (poprzez zmianę opon itp) ? Komuś się w ogóle udało i w jaki sposób
      Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M

• Przez pawel777716
      Jak odkręcić ten dół od siłownika przyczepa sanok d47b? Ktoś pomoże? Są tu jakieś zabezpieczenia których nie widzę?

• Przez kat181
      Witam,

Czy mógłby ktos mi podać różnice między przyczepą THK5 a HW6011, generalnie chce kupić tą drugą wyremontowana byłem ogladać, w wiekszości przyczepki są 'uczciwie'(czy napewno) zrobione ale po takim remoncie można przez 'przypadek'(raczej moja niewiedzę i nieuczciwość sprzedającego) kupić THK5 a sprzedajacy będzie twierdził ze to HW6011. Proszę o informacje na co zwrócić uwagę, moze są pewne rzeczy które mozna zwyczajnie zmierzyć i bedzie wadomo, jakie wogóle były rodzaje przyczep hw bo niektóre mają na przykład kwadratowe osie, czy były rózne rodzaje ram, obrotnic itp.

Mam nadzieję że cos podpowiecie bo im więcej przyczep ogladam tym większy mentlik.

Pozdrawiam,
      Karol
    • Przez Sqowron
      Witam, jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.