mirek maszyny

Ceny sieczkarnii

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mengele MB 200 ---- 3400żł

Mengele MB 210 ---- 3500zł

Mengele MB 220 ---- 3500zł

Mengele MB 280 ---- 3500zł

Mengele MB 290 ---- 3600zł

Mengele MB 300 ---- 3800zł

Mengele MB 350t --- 3200zł

Mengele MB 400 ---- 5000zł

 

Pottinger MEX I ---- 3200zł

Pottinger MEX IIr---- 3200zł

Pottinger MEX IIs --- 3400zł

Pottinger MEX IIk--- 3600zł

Pottinger MEX III---- 3300zł

Pottinger MEX OK --- 5000zł

Pottinger MEX GT ---- 6000zł

 

PZ MH 80 --- 3000zł

PZ MH 80E --- 3200zł

PZ MH 80S--- 3500zł

PZ MH 80 SL -- 3800zł

PZ MH 90S ---- 7000zł

 

Deutz fahr MH 500 --- 3200zł

Deutz fahr MH 650 --- 3000zł

 

Claas jaguar 25 --- 3400zł

Claas jaguar 35 --- 3900żł

 

Kemper Sprinter---- 3000zł

 

Krone MC --- 2800zł

 

 

Ceny podałem w przybliżeniu ... oczywiscie maszyny sa używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie ile kosztuje sieczkarnia kempera (ciągana bezrzędowa)? widziałem taką gdzieś na necie, ale ceny nie było! model (o ile dobrze pamiętam) 2200!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0
ktoś wie ile kosztuje sieczkarnia kempera (ciągana bezrzędowa)? widziałem taką gdzieś na necie, ale ceny nie było! model (o ile dobrze pamiętam) 2200!?

chodzi Ci o nowa maszyne? wejdz na www.agrotechnik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

Najdroższa jest Krone BIG X z dwoma silnikami rzędowymi 6 cyl. o mocy 980 kM. Koszt to GRUBO ponad 1 500 000 zł. Używana w Niemczech to koszt około 1 000 000 zł rok 2004, 10 rzędów z silnikiem 605 KM. Nową można kupić w Agromixie i Polsce chyba tylko Agromix ma taką (na usługi). Headery od 8 do 12 rzędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

boże 12 rzędów a do od wozu zielonki to czego trzeba do takiej sieczkarni??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

a il ekosztuej natansza sieczkarnia samojezdna firmy class i krone i innych


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7
chodzi Ci o nowa maszyne? wejdz na www.agrotechnik.com.pl

ale na tej stronie nie ma cen a mi chodzi o tą najmniejszą czyli 1200


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jaka jest cena sieczkarni new holland fr o mocy ok 360-480km (nie znam oznaczeń)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

Jaka jest cena nowej sieczkarni john deere 7250? ile kosztuje podbieracz do trawy John Deere 630 B (3 m)? Ile Kemper 445 (4,5 m)?

To samo pytanie odnośnie sieczkarni

New Holland FR9040...

oraz

Class Jaguar 830

 

Z góry dzięki za odp :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

interesowala mnie JD 7250 ale powiedzieli u dilera ze duzo lepiej 7350 bo mocniejszy motor. ich ceny podobne: 750tys zl netto. ale gola sieczkarnia. podbierak 12tys euro a kemper kolo 40tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

na jaki areał przewidywałeś kupować ten sprzęt? Sam nie wiem czy się na coś takiego decydować, moim zdaniem 100razy lepiej kupić nową sieczkarnię niż np nowy ciągnik bo ten nie ma tak bezpośredniego wpływu na jakość paszy jak sieczkarnia. Z drugiej jednak strony to naprawdę kolosalna kasa i wydaje mi się że taki sprzet musiałby oborobić z 200 ha rocznie żeby się zamortyzował. Pomyśle raczej nad kupnem czegoś używanego w granicach 400/500 tys tak żeby miała mniej niż 5 lat bo inaczej nie ma mowy o korzystnym kredytowaniu, myśle że na 100ha rocznie powinna na siebie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Heh na taką sieczkarnie to 200 ha za mało, trzeba gdzieś 400-500 ha obkosić :blink:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

Arni dlaczego uważasz że 400? Ja liczę to w ten sposób: cena za skoszenie 1 ha to ok 300zł (bez paliwa). Jeśli sieczkarnia kosztowałaby 800 tys zł i okres kredytowania wynosiłby 15 lat to rocznie mamy do spłaty 53.333+12.000 odsetek czyli łącznie 65333 co po podzieleniu przez 300 zł za 1ha daje nam 217 ha. Jakby kupić używany sprzet za jakieś 400 tys to myślę, że 100 rocznie by wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

johnyhdd a gdzie czesci nawet przy 4 letniej musisz liczyc sie z czesciami typu noże , zgniatacz .... nic nie jest wieczne. przy 100 ha moze na siebie zarobi ale gdzie zysk i ryzyko awari. przykładowo w zeszłym roku założyłem nowe noże a następnego dnia z hederu urwał sie płaskownik i szedł bokiem tak że go detektor nie wykrył i na szczęscie tylko 4 noze poszły na złom, a przy pechu to mogły wszystkie sie zepsuc łacznie z zgniataczem i blachami i mogło to kosztować 20 tys . w pełni zgodzę sie z @arni taka sieczkarnia to trzeba 400-500 ha rocznie minimum. mam 2 sieczkarnie juz 7 lat wiec mysle ze cos o opłacalności wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Koledzy może ktoś orientuje się czy za 420tyś brutto kupie jakąś nową sieczkarnie samojezdną?? Z podbieraczem do trawy... nie musi by duża aby te 4rzędy w kukurydzy spokojnie śmigała ;) Za odpowiedzi wielkie dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj