Zaloguj się, aby obserwować  
mirek maszyny

Sieczkarnie 1 i 2-rzędowe

Polecane posty

Witam.. Dla zainteresowanych mogę sie podzielic informacjami jakie posiadam na temat sieczkarnii. Sieczkarnie i inne maszyny sprowadzam już od 8 lat więc wiem bardzo dużo..

 

Piszcie na forum albo na gg 5688458

 

Posiadam też zdj maszyn.

post-264-1169381431_thumb.jpg

post-264-1169381453_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@ mirek maszyny jaką dwurzędowa polecisz tak do 10 tyś zł???i ile mocy potrzebuje??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sprowadzam. Te na zdj już miałem ...

 

A co 2-rzędowej to na pewno Mengele ..

 

Odezwijcie sie do mnie na gg to pogadamy 5688458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Masz części do przystawki deutz-fahr MW 210 FH tz. zespół tnąc (targaniec, kosa)? Przystawka jest do sieczkarni deutz-fahr FH 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek86    0

zetor duzo moze ale bez przesady 2-rzedowke pod 62km <_<


nie ma brzybkich dziewczyn,czasami tylko jest za malo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

na takie ilości w sam raz;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak... zawsze sie przyda i jeszcze możesz komus na usługi ciąć i też bedzie zarobek...

 

odezwij sie na gg to pogadamy 5688458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

mam deutz-fahra i idzie na 750 obr. - wałek, przeważnie ciągniki mają 540 i 1000, mój ursus 902 idzie na 1000 obr. i grzeje się jak by orał, 80 Km to troche za mało , drażniące jest to, że musisz równo w rzędy wjechać, a plus - nie leży tyle połamanej kukurydzy. Co do 750 obr. to mieliśmy cyrki, sieczkarnia miała iść przy 360 3p, ale wszyscy myśleli, że rura jest pordzewiała i nie może wydmuchać, wszystko szło dołem pod sieczkarnie, a 360 3p pracowało na 540 obr. , tak więc niemiecki wynalazek obciąża ciągnik o dodatkowe 25 %, ale za to tanio kupiliśmy 3,5 tys z pdbieraczem do traw, do pokosu i dwurzędówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@Hvb3000 próbowałeś ciagnąć dwurzędową sieczkarnie c-360 3p???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

według mnie to i tak sie nie opłaca bo musze kogos jeszcze do duszenia i wozenia najac bo mam 2 ciagniki a robic to dwoma ciagnikami to chyba z tydzien bede w polu siedział


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Zalezy na co kosisz <_< Bo jak kosisz codziennie czy co dwa dni dla krowek na bierzaco to jedna przyczepe da rade bez problemu wykosic.Ale jak chcesz odrazu wszystko wykosic i na pryzme to szkoda zachodu,lepiej wynajac samobierzna i szybciej i moze nawet taniej jak policzysz sobie ile spala przynajmniej dwa ciagniki.Przy sieczkarniach ciagniki sie strasznie męcza i szkoda je wysilac B) Tak uwazam B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

mój wuj ciągniek c-360 polską sieczkarnie, bierze chyba 3 rzędy, ale heder ma podobny do pokosu tylko motowidły są ogromne i zakończone poziomo ułożonymi deskami, przekątna motowideł na oko 1,5 - 2 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samesilver    5

ja posiadam sieczkarnie nh 719 dwurzędową i ciągne ją silverem 130 wcześniej ciagnął ją mtz 82 TS i sie grzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

No to normalne że sie gżał MTZ....Ja kiedyś czytałem że MTZ-ty mają coś źle zrobione przy chłodnicy i termostacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów mam zamiar kupić jakąś sieczkarnie 2-rzędową tylko nie wiem jaką:)I tu moje pytanie:)

Czy wiecie może jaka jest wmiare dobra wydajna i o ile jest taka to żeby miała gniotownik:)

Za podpowiedzi bede bardzo wdzięczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Kup sobie Sieczkarnie Pottinger Mex III naprawde niezawodna miałem ją 6 lat i tylko wymieniłem zembatke a tak pozatym wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj