Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Smarownica Yato
lamboR6    5

Chcę kupić smarownice, zastanawiam sie czy nożna czy pneumatyczna, którą byście radzili, jeśli możecie podajcie producenta, bo jest tyle bubli że aż sie boje. Za opinie i porady z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Ja bym postawił na pneumatyczną choć taką widziałem tylko na allegro. Mając ręczną to trzeba się namachać. Dziś nawaliłem smaru do przedniego amortyzatora w zetorku 7211. Mam tawotnice ręczną co zmieści się jakieś 0,3-0,4 kg i wyszło na to że musiałem po 4 tawotnice po każdej ze stron naładować smaru, tak aby szczelinami lekko wyszło.

"Troche" się namachałem i nakręciłem tawotnicą.

Taką bym se sprawił, jest niedroga, ma kilka końcówek...

Smarownica pneumatyczna

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

ja też chciałem sprawić sobie smarownice pneumatyczną bo smarowanie dzień dnia w sezonie co rano bizona i prasy zajmuje bardzo dużo czasu, ta z allegro wygląda zachęcająco tylko tak jakoś mi sie wydaje troche przytanio, ciekawe jak z trwałością i ciśnieniem smaru


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja mam taką smarownice jak ta na linku i jak dotąd to problemów niema, a już "kilka" kilo smaru "wystrzeliła" przez siebie :P Jest o wiele lepsza od ręcznej, bo nie trza sie tak namachać, można samemu wszystko nasmarować.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

to może i ja zainwestuje w taką smarownice, a jakiego potrzebuje ciśnienia i wydatku powietrza l/min?


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Dziś zamówiłem smarownice pneumatyczną firmy BASS 12l. Zobaczymy jak to działa, boje sie że może to być bubel choć do najtańszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

to chyba zależy gdzie i do jakich celów będzie używana w kombajnie(podczas pracy) na pewno przyda się mała ręczna smarownica ile razy na polu trzeba przesmarować a w domu to nożna lub pneumatyczna bo porostu szybciej i wygodniej się smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franz    0

Ja mam ręczną z wężykiem. Największy minus to że samemu się za dużo nie zrobi, choć nie raz sam się męczyłem jak musiałem ;) Trochę się trzeba też namachać. Myślę teraz nad kupnem nożnej, zawsze to trochę wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Mam ręczną i pneumatyczną tylko z tą ostatnią mam częsty problem z zapowietrzaniem ale taka

smarownica + sprężarka + 20 m węża czysta wygoda -kombajn smaruje 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

kiepski sprzęt na moje dziś byłem u kuzyna i taką raz przesmarował a za drigim razem więcej smaru miał na sobie niż w kalamitkach ja kupiłem taką http://www.en-tank.pl/index.php?option=com...&Itemid=135 tą drugą na kółkach ale dopiero jutro sprawdzę jak chodzi bo nie miałem szybkozłaczki do powietrza i nie wypróbowałem ale jutro będe próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

My mamy ręczną i pneumatyczną,ale i tak używamy ręcznej.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ja ręcznej mam dosyć więc kupiłem tą wsadziłem ja w wiadro z 17kg smaru i zobaczymy jak długo będzie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

potrzebuje kupić nową smarownicę w cenie max. 100 zł z przesyłką Polećcie mi jakaś dobrą smarownicę. MA to być zwykła smarownica ręczna i możliwie dużym ciśnieniu roboczym + dobra końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Mam zamiar kupić smarownicę nożną głównie do smarowania prasy i przyczepy samozbierającej. Co myślicie o tych ofertach?? Piszcie swoje opinie z góry dzięki sprawa dość pilna ;)http://www.allegro.pl/item646413859_smarow...gratis_hit.html http://www.allegro.pl/item647660426_profes...a_6l_ss_fv.html


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jestem zwolennikiem ręcznych smarownic. Dobra końcówka, wąż w oplocie stalowym, smarownica z wyższej półki(do której chińczyki nie dosięgają) i nic więcej do życia nie potrzeba. Często smarownice ręczne, mają wyższe ciśnienie pracy niż pneumatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ale sam nieraz niektórych smarowników nie przesmarujesz. a pneumatyczną można i bardzo szybko bo smaru dużo w 17 kg wiaderku których używam i też mam z firmy RAASM smarownice. 8 bar powietrza daje w mojej 400 bar na końcówce smarownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Profesjonalna smarownica pneumatyczna RAASM+GRATIS (785130384) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam coś takiego kosztowała 1200 brutto z naolejaczem powietrza- super sprzęt.

Też taką kupiłem i nie polecam. Smar leci wszędzie bokami gdzie sie da na każdym łączeniu. Używam do napełniania ręcznych tawotnic i do smarowania tura bo w nim jest dużo punktów do smarowania. Ręczna tawotnica ma większe ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak nie idzie, to środkiem penetrującym się psiknie. Nie wiem czy wiesz, ale są rzeczy które można uszkodzić wysokociśnieniową smarownicą.

Jaką masz tą smarownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7
Manio1523A    0

Ja na twoim miejscu wziąłbym tą ostatnią. Wydaje mi się w miarę dobrze zrobiona, no i jak skończysz smarować pneumatycznie możesz wymienić końcówki i masz smarownicę ręczną którą możesz zabrać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyz1o
      witam powiedzcie mi jakie kupujecie glowki to swoich smaronic bo u nas sprzedaja jakies niby firmowe ale pocisniesz z 10 kalamitek i sie rozwala tzn strodek w tej glowce nie trzyma jakos rozchodzi sie na boki wiec wezdzie cos mi doradzcie
    • Przez frytkowski82
      Witam, zakupiłem jakiś czas temu smarowniczkę (producent to chyba agroma). Jest to mini smarowniczka do narzędzi ogrodniczych, niestety nie działa. Po nałożeniu do środka smaru nie tłoczy go. Czy może źle jest złożona (w załączeniu zdjęcie )? Smar nakkładam do obudowy smarowniczki (na zdjęciu ciemnoniebieska)
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db277a3f530d8207.html
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?
    • Przez MichałLas
      Cześć,

      Potrzebuje glebogryzarki do truskawek. Zależy mi na rozstawie 30/60/80.
      Nie znam się na firmach dlatego proszę o radę.

      Chciałbym wydać max 2000zł.
      Nie wiem czy nową czy używaną.
      Np.
      Honda F400
      Hortmasz Tig6580Bs
       
      Coś innego?

      Pozdrawiam serdecznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj