Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Agronom16

Jakiej szerokości agregat uprawowy do forterry 11441??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agronom16    0

Posiadam agregat uprawowo siewny 3m lecz trzeba zacząć myśleć o czymś szerszym. jakiej szerokości agregat ta moja forterka jest w stanie pociągnąć? da rade 5m ?

grzecho106    0

ja jd 3140 ciągam 4,30 i też jest za mały jd ma 105 km a frontera 11441 ma 120 km i z 5-cio mertowym agregatem swobodnie da sobie rade chyba że masz nie wiadomo jakie góry

morowa91    6

U mnie w okolicy to takim zetorkiem ciągnie agregat 4,5 m i według mnie jak patrzyłem to na więcej go niestać, bo już z tym miał co robić, ale to było wiosną i troche jeszcze mokro na polach.

A ten zetor niema czaszem 115 km??

Wiadomość z agroFakt.pl

Agronom16    0

no właśnie 4,20 czy 5... Z tego co wiem to agregat z uni ten 4,20 to dość ciężki jest w porównaniu do np. tych z brodnicy czy fortshritów...

przemo1211    0

ale masz w planach kupić agregat upawowo-siewny czy tylko upawowy? bo jesli uprawowo-siewny to o 5m możesz pomarzyć . forterra 11441 jest zbyt krotkim ciagnikem do tak dużych sprzętów. idealna według mnie szerokość agregatu uprawowo siewnego do tego ciągnika to 3m. Co innego jeśli masz na myśli agregat uprawowy to myślę że w 5m forterra bedzie spokojnie śmigała.

Krzys83    0

jaki myslisz kupic ten agregat czynny bierny z wałem rurowum czy z pełnym

i jeszcze jedno czy siewnik bedzie doczepiany za agregatem czy na stałe bedzie zamontowany na nim bo moze go pociągnąc ale może go nie podnieść

Krzys83    0
ja jd 3140 ciągam 4,30 i też jest za mały jd ma 105 km a frontera 11441 ma 120 km i z 5-cio mertowym agregatem swobodnie da sobie rade chyba że masz nie wiadomo jakie góry

zetor forterra 11441 ma 81kw czyli 110 koni

bodzio1108    79

Najbardziej optymalny do niego będzie UG 4,2 ;) nie będzie miał ani ciężko, ani lekko, a będziesz mógł szybko jeździć B)

pablo21    26

Dziwny temat troche autor posiada agregat uprawowo siewny 3m i chce coś szerszego. Po co? Przeciez agregat 3 metry jest wystarczający do tego ciągnika.

Może z 4m bedzie chodził ale tylko półzawieszany a do takiego to trzeba miec już duże pola u mnie naprzykład nie ma sensu na taki agregat.

Ale z 4m juz tak leciutko nie bedzie miała pewnie pociągnie ale jak masz 3m to po co pchac sie w koszta i zmieniac?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Gorczyk
      Witam, mam taki problem z przednim napędem w Zetorze proxima 90, a dokładnie z jego wyłączeniem. Ostatnio podczas transportu przy przedni napęd włączył się podczas hamowania a później już nie chciał odbić. Na pewno nie jest to wina bezpiecznika, zajrzeliśmy również do zaworu, wyczyściliśmy go ale to też nic nie pomogło, co jeszcze można zrobić? 
    • Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?