Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    244

Oj w tym roku  na rzepaku  to raczej nie zarobi sie a raczej jeszcze stanieje. Problem ze obniżyli poziom  bio paliwa, 

Arek    135

W zeszły poniedziałek sprzedałem 1 transport po 1530. Ale już chyba staniał rzepak 15-20zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    244

No właśnie że nie muszą. Od 2004 roku mam BINY i 2 razy pszenice  sprzedałem taniej niż w  żniwa mogłem, a 2 razy   w tej samej senie. a przeważnie w styczniu   sprzedaję, rzadko dłużej trzymam.

bialy2005    208

Ja tez czekam nic nie sprzedane. Ale czy wczorajszy spadek na matifie to poczatek podwyżek czy dalszych spadków ? Bo kucnęło dość mocno w dodatku euro tanie :( 

Na pszenicy widac lekkie odbicie do góry ale bardzo słabo.

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

Adrenalinaa    7

Ci co musza niech sprzedają Pszenice i jeczmienie ale z Rzepakiem musimy twardo czekać chyba że ktoś musi ...

pawelek98    61

kiedyś mówiło się że opłacalna cena rzepaku to x2 cena pszenicy,  tak więc przy sprzyjających warunkach w tym sezonie cena może oscylować około 1300zł i mniej,

ja w tym roku przekonany byłem przed żniwami że droższy niż 1200 zł nie będzie, ale był w żniwa sprzedałem po 1540 netto i mi to odpowiada.

kryssr    50

z ceną rzepaku bywa różnie, aczkolwiek co roku zawsze jakieś większe podwyżki bywały, raz w styczniu raz w lipcu... trza czekać, jakieś herbatki uspakajające pić itp. Aczkolwiek 1500 to jeszcze nie jest zła cena, gorzej jak poleci na 1200 to będzie boleć

SOKAN    12

Ktoś coś wie o statku z rzepakiem który miał przypłynąć w połowie stycznia?

SOKAN    12

Jest to dobre pytanie. Mówili o tym w pierdołach, i ktoś tu na forum. Nie wiem czy nie  Brzozak.

ZELKOW    255
zaczynają już u was kontraktować rzepak i zboża ? u nas mówią o już kontraktach 1440 na żniwa odbiór na rzepak

AleksanderX    167

Może wiecie od kiedy rusza skup rzepaku w portach/słyszałem o podpisanych kontraktach/

pierzo    1

Orientuje się ktoś jaka jest obecnie cena rzepaku ze zbiorów 2017?

SOKAN    12

1480 netto w Brzegu.

A kolega wyżej niech się określi gdzie taka cena?

marek1977    31

Dzisiaj miła Pani dzwoniła z Kruszwicy ,czy mam jeszcze rzepak i proponowała cenę 1520zł/netto.

Arek    135

Loco magazyn sprzedającego ?

Plantator_01    14

Sprzedawał ktoś rzepak ? Ktoś orientuje się jaka jest obecnie cena ?

piozz    33
lokalny handlarz lubelskie proponuje 1430

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez artursobczak8
      Witam, jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość, chciałbym dopytać jaką blachę wstawić na klepisko żeby nie zatykało młocarni, i ewentualnie ustawienie kierunku wiatru , Pozdrawiam
    • Przez panY
      Witam. Mam pytanie odnośnie ustawienia Claasa Dominatora 38s na rzepak.
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      W tym roku zamierzam siać rzepak poznaniakiem S043/2.
      Mam go już przygotowanego do siewu, ale w każdej próbie kręconej na tych samych ustawieniach skrzyni wychodzi mi inna waga.
      Może to być trochę związane z małą ilością rzepaku w skrzyni zasypowej?
      Zębatki mam na wysiew normalny ( jeśli będzie potrzeba to zmienię na zmniejszony) , dna na 1 ząbek, zasuwy na 2, co drugi lejek

• Przez MrRozgunek
      Witam tak jak w temacie: Jak oceniacie wydajność rzepaku biorąc pod uwagę zaistniałą suszę? Mówiąc szczerze u mnie myślałem, że będzie gorzej jednak biorąc pod uwagę właśnie tę suszę to plon nie jest najgorszy. A plon kształtował się na poziomie około 3 t/ha. Pozdrawiam!  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.