Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1605 zl z vatem

pawelol111    938

Zależy jak na to patrzeć. Rzepaki mają lepszą wydajność jak rok temu - rekompensuje to niższą cenę. Każdy by chciał po 2200zł i plony po 5t. Tak dobrze nie ma.

ogar118    65

a dzisiaj w agrobiznesie coś mówili że rzepaku będzie mniej o 9% to albo oni się mylą albo cena około 1600 jest z kapelusza...

Wiadomość z agroFakt.pl

BartekM    17

agro corn rudno 1640pln

Duży masz areał rzepaku? Jaki termin płatności w Rudnie?

aro1975    164

Bartek mam 5 ha, o termin nie pytałem, ale wczoraj cena spadła do 1480+VAT, a mój rzepak ma 19,5% wilgotności (desykowany 08.07)

skąd jesteś?

Kruszwica publikuje gdzieś ceny skupowe?

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

thomek    0

raczej nie,oni codziennie rano sprawdzają ceny na matifie z dnia poprzedniego i aktualizują cenę w skupach według kursu w pln

chomik111    18

piszcie tak dalej takie głupoty że rzepaki dają wam po 5 ton albo i 6 to cena na pewno będzie wyższa... idioci co wy myślicie ze ci co prognozują zbiory i podmioty skupowe nie śledzą netu i na tym opierają prognozy zbiorów.. tak samo w skupach każdy jeden się przechwala jakiego on to plonu nie miał co jeden to wyższy i później ceny są jakie są..

w tym roku wcale nie będzie więcej rzepaku niż w poprzednim rewelacji nie ma

aro1975    164

Z tej samej miejscowości co i Ty ;)

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

ludwik1983    2

tydzień temu sprzedałem po 1620zł netto a diś 1500zł i poza kontraktowy 1440zł jak tak dalej będzie to sie nieopłać bedzie siąć

BartekM    17

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

Ja rzepaku nie mam, więc nie pomogę.

Wielid    0

A kto dzisiaj w Polsce określa cenę dla rzepaku jeśli przetwórcy to Bunge .ADM ,Glencore?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie cena juz o 80zl mniejsza niz 2 dni temu :/ ludzie woza i woza te rzepaki cena rok temu zachecili a teraz sie nachapia za marne grosze

aro1975    164

a co masz na sprzedaż?

ukosiłem dzisiaj 3/4 zbiornika i zaczoł podać deszcz. wywiozłem do rudna było 2,5 tony - plon wyjdzie ok 4 t/ha

Zenonim    69

Jaja normalnie z tym rzepakiem dzisiaj koles zawiózł była cena 1470+vat i miał wilgotność 9,7 to zbili mu cene na 1270. ja jeszcze nie kosiłem i chyba bede przechowywać za taką cene nie puszcze

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez agropiotrmosz
      Witam
      Czy próba kręcona przy rzepaku w poznaniaku S043 podaje równą dawkę na ha? czy siewnik później wysiewa inną wartość?
      Bo siałem rzepak i miałem ustawioną skrzynie na dawkę 3,7 kg /ha a w polu wychodziło więcej

• Przez karol2306
      Czesc
      Posiałem rzepak 24.08 odmiana Arizona.  Po dwóch dniach poszedł oprysk powschodowo metazanex i cammand. Po oprysku za 15 min poszedł duży deszcz a teraz jest problem z wschodami i przypalonymi roślinami. Pytanie do mających doświadczenie czy zostawić uprawę czy ewe. przesiać ja jeszcze rzepakiem???

Zdjęcia z 09.09 do podglądu:

• Przez LukassvD
      Witam.
      Takie małe pytanko odnośnie siewnika i ścieżek.
      Czy jest szansa zmienić ilość zamykanych lejków jeśli mam tylko po trzy kółeczka z lewej i prawej strony(jedno chyba musi być napędzające).
      Dwa idealnie pasowały pod C360, ale Case ma jednak troszkę szersze oponki.
      Dzięki za odpowiedź.

• Przez KamilMaj
      Witam jeśli jest temat to przekierować ale szukam i nie mogę się doszukać a dokładniej zawaliło nam całe pole tym dzikim rzepakiem (rzepik czy jakoś tak)gdzie nie gdzie nawet ścieżek nie widać i teraz pytanie co z tym zrobić pryskać na samosiewy rzepaku czy jak? Pierwszy raz taka sytacja u nas. Z tego co patrzyłem to właśnie to zaoraliśmy i pewnie puściło nasiona

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.