Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Pomorskie: jakie ceny za rzepak?

galeria
Rzepak 2018
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1605 zl z vatem

pawelol111    850

Zależy jak na to patrzeć. Rzepaki mają lepszą wydajność jak rok temu - rekompensuje to niższą cenę. Każdy by chciał po 2200zł i plony po 5t. Tak dobrze nie ma.

ogar118    65

a dzisiaj w agrobiznesie coś mówili że rzepaku będzie mniej o 9% to albo oni się mylą albo cena około 1600 jest z kapelusza...

Wiadomość z agroFakt.pl

BartekM    17

agro corn rudno 1640pln

Duży masz areał rzepaku? Jaki termin płatności w Rudnie?

aro1975    127

Bartek mam 5 ha, o termin nie pytałem, ale wczoraj cena spadła do 1480+VAT, a mój rzepak ma 19,5% wilgotności (desykowany 08.07)

skąd jesteś?

Kruszwica publikuje gdzieś ceny skupowe?

sprzedam

opony 420/70r24    www.olx.pl/oferta/opony-420-70r24-zam-14-9-r24-480-65r24-CID757-IDtMf7z.html

Opryskiwacz Pilmet 2000 

www.olx.pl/oferta/pilmet-2018-2000l-opryskiwacz-nie-hardi-ray-berthoud-krukowiak-CID757-IDuVhk9.html

thomek    0

raczej nie,oni codziennie rano sprawdzają ceny na matifie z dnia poprzedniego i aktualizują cenę w skupach według kursu w pln

chomik111    18

piszcie tak dalej takie głupoty że rzepaki dają wam po 5 ton albo i 6 to cena na pewno będzie wyższa... idioci co wy myślicie ze ci co prognozują zbiory i podmioty skupowe nie śledzą netu i na tym opierają prognozy zbiorów.. tak samo w skupach każdy jeden się przechwala jakiego on to plonu nie miał co jeden to wyższy i później ceny są jakie są..

w tym roku wcale nie będzie więcej rzepaku niż w poprzednim rewelacji nie ma

aro1975    127

Z tej samej miejscowości co i Ty ;)

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

ludwik1983    2

tydzień temu sprzedałem po 1620zł netto a diś 1500zł i poza kontraktowy 1440zł jak tak dalej będzie to sie nieopłać bedzie siąć

BartekM    17

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

Ja rzepaku nie mam, więc nie pomogę.

Wielid    0

A kto dzisiaj w Polsce określa cenę dla rzepaku jeśli przetwórcy to Bunge .ADM ,Glencore?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie cena juz o 80zl mniejsza niz 2 dni temu :/ ludzie woza i woza te rzepaki cena rok temu zachecili a teraz sie nachapia za marne grosze

aro1975    127

a co masz na sprzedaż?

ukosiłem dzisiaj 3/4 zbiornika i zaczoł podać deszcz. wywiozłem do rudna było 2,5 tony - plon wyjdzie ok 4 t/ha

Zenonim    54

Jaja normalnie z tym rzepakiem dzisiaj koles zawiózł była cena 1470+vat i miał wilgotność 9,7 to zbili mu cene na 1270. ja jeszcze nie kosiłem i chyba bede przechowywać za taką cene nie puszcze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez kubatedi
      Cześć co polecicie na wiosenne wzmocnienie tego oto żyta jak widać ma żółte liście ( zdj z 22 lutego ) Jest to klasa V  ziemi i chciałbym mieć plon około 4-4,5t , Nawóz jaki  zastosuje to 200 kg  salmagu na h  ale co polecacie na to żyto jaki  dobry fungicyd oraz chciałbym  abyście polecili jakieś skuteczne  nawożenie  dolistne i z jakiej  firmy
      Dziękuję za każda mądrą  odpowiedź

• Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez czapla112
      Witam, może ktoś polecić jakiś nawóz dolistny, dobry i nie drogi na ok 4ha rzepaku?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.