Polecane posty

panczo1922    637

@up - pier**lisz głupoty, aż zajrzałem do historii SmS z Chemirolu...

 

początek kwietnia, rzepak 1500zł netto, tendencja spadkowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1647 brutto Agroas Grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

U mnie 1500 brutto ! 

Wczoraj pytałem i to za 8% wilgotności co powyżej to 2-3% w plecy za każdy procent..

Myślałem ,ze gada ubije.. Ale dużo tego nie mam więc pewnie będę musiał do niego zawieść.

A może wiecie  gdzie ktoś kupuje w okolicach Radomska, Bełchatowa, Pajęczna ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remo    12

Markuszów lubelskie na dzień dzisiejszy 1460 netto


Pierwszy powstał raj , potem PGRy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Podpisywac to można kontrakty w zimę ,a nie miesiąc przed koszeniem . Nie trzeba być ekspertem giełdowym żeby spojrzeć na wykres z matifa w skali kilku lat i zobaczyć kiedy rzepak łapie cenę. Mogę zdać na kontrakt podpisany na 1770zł i boje się że dostanę po d*pie jak w grudniu będzie po 2k.

@tomek90 Zapasy w tym roku były praktycznie zerowe więc nie trudno było się domyślić że cena będzie dobra.

Największy ból d*py mają Ci co podpisali po 1400 i na starcie są stówę w d*pę. Na szczęście nikt z większych rolnikow których znam nie był tak głupi, ale wiem że ludzie pisali

 

@pietras892 z ciebie taki fachowiec jak z koziej

ceny na dziś 1520 netto w większości skupów

pod Wrocławiem mnóstwo kombajnów na polu

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

a ile agro-efekt tnie bo z tego co wiem to aż 40 zł na tonie za procent


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

złodzieje złodzieje i jeszcze raz złodzieje jak te j......ne c..je z wiejskiej , nic tylko patrzą jak wydymać chłopa bez wazeliny , jedziesz do skupu jakieś chore przeliczniki oni zaworzą do ZT i dostają procenty dodatkowe za zaolejenie które powinni dostać chłopi i tak wkoło czym by nie handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARKPANTER    18

u sobianka Parczew dzisiaj 1500 netto, rozmawiałem chwilę  z przedstawicielem to rzepaki słabo sypią 2-3 tony, ale pewnie pod kosę poszły jako pierwsze najsłabsze rzepaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Bo większość co woziła to okolice czemiernik, stoczka gdzie gleby są bez rewelacji, w dodatku grad tam poszedł. Na w miarę zadbanych glebach gdzie rzepak dopilnowany dopiero po niedzieli pojdzie pod kosę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

wczoraj - 19.07 Chempest Studzionka (Górny Śląsk) i okoliczny mały skup - 1520zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj