Polecane posty

crazy29    10

ADM, natomiast kruszwica listopad/grudzien ma 1770/1780

fajna cena bedzie jak dojdzie do 1870 netto :)

Edytowano przez crazy29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Na kruszwicy było już 1790 na grudzień

Na styczeń 1795

Na paryskiej giełdzie przekroczył 400 ojro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Fajnie jak przekroczy 1800 a co wiecej to Super tylko sie cieszyć że nic nie sprzedawałem po żniwach :) Czekam do polowy grudnia i sprzedaje połowe :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

jak tam panowie z cenami? w poniedziałek ponoć w bodaczowie był prawie po 1800 netto, a w środę już 1750 netto (transport po mojej stronie) bo był spadek na giełdzie i dostawa najwcześniej w drugiej połowie listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy29    10

cena sie rypla. wczoraj matif prawie 5 euro wdol wiec nasz rynek w poniedzialek walnie 30-40 zeta w dol. normalne ze jak drozeje 5 euro na geldzie to podnosza 10 zeta a jak spadnie 5 euro to zwala 30-40 w cenniku. wiec pewnie w poniedzialek bedzie 1680.

Taki mamy klimat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1307

Wczoraj pierwszy telefon od lat z Kruszwicy ,czy mam jeszcze rzepak, cena na teraz 1750 zł/netto.Spokojnie czekam do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

jak na wiosnę tfu tfu wymarźnie to cena będzie minimum 2 :P a jak nie to myślę że za dużo nie podskoczy, ja swój opchnołem po 1750 netto. i własnie widzę że było na giełdzie juz 400 ojro a teraz 390 i się waha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

wczoraj bodaczów 1785zł netto, ja będę usatysfakcjonowany jak na czysto wyszłoby 1800 netto i można sprzedawać, kasa by się przydała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy29    10

znowu cos sie pnie. 1780-1790. kurs euro leci w kosmos i ropa na geldzie troche ruszyla. jest szansa na wiecej. pytanie na ile wiecej. rzepaku niby bardzo malo. ostatnie lata cena piela sie tak do grudnia a potem do maja czerwca kicha. co w tym roku sie wydarzy oto  jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

I to jest Ruletka kiedy sprzedawać do koca roku czy czekać do Marca ? Na dzis proponuja 1800 ale niby ma isc w góre do konca miesiaca i badz tu mądry co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

każdy robi jak uważa, jeśli jest się pewnym przechowania tego towaru można trzymać, ja nie byłem do końca pewny aby dłużej trzymać i zdecydowałem się na sprzedaż po 1770netto w porównaniu do żniw i tak do przodu parę zł więc nie ma co narzekać, a w binie już miejscami coś zaczęło się dziać na szczęście niewielkie ilości np przy drzwiczkach czy łączeniach a ceną różnie może być, w tym kraju już nic mnie nie zdziwi....

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy29    10

i znwu piatkowa niespdzianka na Matifie +5 euro. 397,50e daje przy tym kursie prawie 1770 zlotowek. oby poniedzialek tego nie spapral jak to przewaznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeerMan    3

18 listopada w Kruszwicy była cena 1805 netto z dostawą w listopadzie i 1815 w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Szybko :)

Ale nie na wszystko tylko na część. :-)

 

 

 

edit: już jest po 1650 tam gdzie podpisywałem.

Edytowano przez Fugeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj