Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

1605 zl z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Zależy jak na to patrzeć. Rzepaki mają lepszą wydajność jak rok temu - rekompensuje to niższą cenę. Każdy by chciał po 2200zł i plony po 5t. Tak dobrze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogar118    65

a dzisiaj w agrobiznesie coś mówili że rzepaku będzie mniej o 9% to albo oni się mylą albo cena około 1600 jest z kapelusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

agro corn rudno 1640pln

 

Duży masz areał rzepaku? Jaki termin płatności w Rudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Bartek mam 5 ha, o termin nie pytałem, ale wczoraj cena spadła do 1480+VAT, a mój rzepak ma 19,5% wilgotności (desykowany 08.07)

skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rako    1

cena dzisiejsza 1500+vat wczoraj był droższy , woj. łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruszwica publikuje gdzieś ceny skupowe?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomek    50

raczej nie,oni codziennie rano sprawdzają ceny na matifie z dnia poprzedniego i aktualizują cenę w skupach według kursu w pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt612lsa    46

Województwo kujawsko- pomorskie Kruszwica zakontraktowany 1505 zł/t + vat nie kontraktowany 1440 zł/t + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

piszcie tak dalej takie głupoty że rzepaki dają wam po 5 ton albo i 6 to cena na pewno będzie wyższa... idioci co wy myślicie ze ci co prognozują zbiory i podmioty skupowe nie śledzą netu i na tym opierają prognozy zbiorów.. tak samo w skupach każdy jeden się przechwala jakiego on to plonu nie miał co jeden to wyższy i później ceny są jakie są..

 

w tym roku wcale nie będzie więcej rzepaku niż w poprzednim rewelacji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Z tej samej miejscowości co i Ty ;)

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

tydzień temu sprzedałem po 1620zł netto a diś 1500zł i poza kontraktowy 1440zł jak tak dalej będzie to sie nieopłać bedzie siąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

\

Bartek ja tam nie mieszkam możemy się spotkać jutro tel 531534634, w kupie siła - może coś wspólnie zrobimy???

 

Ja rzepaku nie mam, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielid    0

A kto dzisiaj w Polsce określa cenę dla rzepaku jeśli przetwórcy to Bunge .ADM ,Glencore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie cena juz o 80zl mniejsza niz 2 dni temu :/ ludzie woza i woza te rzepaki cena rok temu zachecili a teraz sie nachapia za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

a co masz na sprzedaż?

ukosiłem dzisiaj 3/4 zbiornika i zaczoł podać deszcz. wywiozłem do rudna było 2,5 tony - plon wyjdzie ok 4 t/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Jaja normalnie z tym rzepakiem dzisiaj koles zawiózł była cena 1470+vat i miał wilgotność 9,7 to zbili mu cene na 1270. ja jeszcze nie kosiłem i chyba bede przechowywać za taką cene nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj