Polecane posty

tomek230    0

Wie ktoś po ile rzepak Wielkopolsce skupują

Edytowano przez tomek230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

haha Bodaczów jeszcze skup prowadzi?? ciekawe kiedy zapłata?? w grudniu?? czy w maju za rok.. kpina i tyle powinni teraz płacić na reke z vatem dopiero do nich można wozić brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

zapraszamy do naszej nowej aplikacji - AgroCeny. Na bieżąco można sprawdzać ceny skupu, z podziałem na rejony.

Możecie sprawdzać gdzie najlepiej opłaca się sprzedać aby wziąć za towar jak najwięcej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

oj kolego bliżej tego 1600 albo jeszcze słabiej, w ubiegłym tygodniu kontrakt po 1740 chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jeszcze dobrze nie zakwitł a już o cenę się martwicie... dobry niż w czasie zbiorów i cena w górę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

oj kolego bliżej tego 1600 albo jeszcze słabiej, w ubiegłym tygodniu kontrakt po 1740 chodził

na zakładzie czy w gospodarstwie? teraz 1720 to raczej max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

zakład, dzisiaj słyszałem, że chemirol po 1700 netto transport do dogadania i cena od ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Szamotuły propozycja na dziś 1750 zł netto loco ADM Szamotuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22
Napisano (edytowany)

znajomy ma jeszcze zeszłoroczny w silosie, a ja zaorałem na jesień (w powiecie ulewa zaklepała rzepaki) więc problemu nie mam dziś, Pozdrawiam

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

nie wiem jak można nie sprzedać rzepaku w żniwa w cenie 2150zł netto tona ? dla mnie jest to nie zrozumiałe, jak można trzymać jeszcze do dziś rzepak ze zbiorów 2012r ... czy ktoś jeszcze liczy na podwyżkę cen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22
Napisano (edytowany)

kontrakty na rzepak można zawierać np. Komagra Hrubieszów, Mosso Sielec k.Chełma, ZT Bodaczów

 

 

koledzy z tymi cenami to troche za wcześnie żęby co kolwiek można powiedzieć, gdzie są takie notowania 1600-1700zł/t?

ja na MATIF widziałem ostatnio 468 euro/t.

Edytowano przez ENDURAK91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromaro    9

jakie macie oferty kontraktów na rzepak z tegorocznych zbiorów?

 

jeszcze dwa tyg temu oferty były po 1850 zl/t

 

dzis 1650 zl/t

 

panika jest straszna, i wszyscy w około trąbią że urodzaj ma być wielki Rosja i Ukraina ma wyprodukowac ponoć 2 mln ton więcej, u niemców i francuzów też zapowiadają urodzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

jaki urodzaj rzepaku będzie to każdy chyba widzi, za wiele niema co sie spodziewać. sucha jesień, długa przeciągająca się zima i bardzo mokra wiosna to wszystko odbije sie na plonowaniu.

 

mój jest w dobrym stanie ale umnie w okolicy to naprawde słabe są rzepaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

jeszcze dwa tyg temu oferty były po 1850 zl/t

 

to cena raczej za stary rzepak, na nowy nie spotkałem od zejścia śniegów oferty powyżej 1800zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ostatniego kwietnia sprzedałem po. 2000 zł/t brutto a w maju miał spaść na 1800 zł/t.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie macie oferty kontraktów na rzepak z tegorocznych zbiorów?

 

jeszcze dwa tyg temu oferty były po 1850 zl/t

 

dzis 1650 zl/t

 

panika jest straszna, i wszyscy w około trąbią że urodzaj ma być wielki Rosja i Ukraina ma wyprodukowac ponoć 2 mln ton więcej, u niemców i francuzów też zapowiadają urodzaj...

 

 

http://www.agrofoto.pl/artykul-europa-zachodnia-doswiadcza-zimna-176686.php


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

koledzy skąd taki spadek ceny w tamtym roku 2000zł a teraz 1700-1800zł, z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      witam mam do was pytanie...w tym roku po raz pierwszy mam zamiar zasiac rzepak...a wiec moje pytania
      -czy rzepak na ziemni 2b i 3a urosnie??
      -jak odmiany ??
      -jak opryski nawozy i jakie dawki ??
      -jak jest opłacalnośc takie uprawy ??
      -nom i oczywiscie jak sa ceny na skupach ??...bo nigdy nie przyglądałem sie cenom bo nigdy nie siałem...a jeszce jedna rzecz jak ciąc z pnia czy z pokosu ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez petro11
      Witam. Jakie macie sposoby na dokarmienie rzepaku siarką na wiosnę? Dostałem meila z oferą firmy Agroenergetyk z Opola. Mają tam Agrogypsum wapno siarkowe ( 16%SO3 i 21%wapnia) jest to pyliste ale nie kurzy się podobno a cena to jak w BIG BAG jakieś 210zł za tone. Tak myśle jakby pogłównie to sypnąć tak po 400gk/ha. Dodam że mam kwaśny odczyn.
    • Przez huliszek1990
      Witam. Mam do przesiania rzepak ozimy, niestety poszedł jesienia oprysk Devrinol i Matezanex subst. czynne napropamid i matazachlor. Teraz bede sial kukurydze na ziarno, pytanie mam czy ktos mial taki problem i czy jest potrzebna orka czy wystarczy gruber lub teleżówka? pozdrawiam
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj