Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pjoter12

Sprzedam Ursus c355/360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pjoter12    5

Witam! Jestem tu nowy. Posiadam na sprzedaż ursusa c355. Na moim gospodarstwie ponad 20 lat. Rok prod. 1973. Województwo Kujawsko-pomorskie. Okolice Jabłonowa Pomorskiego. Chętnych proszę o informację pod postem. Pozdrawiam ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez warchest
      witam sprzedam drewno topolowe jak w ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/drewno-opalowe-topolowe-CID628-IDx2XQn.html#c0a1091fdd
    • Przez johniy861
      Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie
      W komplecie rama plus skrobaki
      Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

• Przez pedzel
      Witam kupię lub przyjmę niewielkie ilości różnych odmian kukurydzy o fao 230-260 w celu krzyżowania ich i sprawdzenia co z tego wyjdzie najbardziej zależy mi na typie ziarna dent móże komuś zostało z siewu w tym roku,chodzi mi o ilości nie większe jak 500g
    • Przez melgies6
      Witam kupie opryskiwacz ciągany, szerokość najlepiej 21metrów pojemność 2000-3000litrów z komputerem sterującym. Cena maks 30tys. zł.
    • Przez Fujitsu
      Sprzedam czyszczalnie Major dodatkowo kilka sit do zboża i drobno nassiennych. Silnik w komplecie cena 4300

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.