Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ozi22

Forterra11441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel215    0

napewno ZETOR podwyży ceny....jak każdy producent chyba....na koniec roku na modele 2008 jest duża obniżka cenowa,więc nie ma co sie spodziewać takiej ceny na modele z 2009R

Daniel215    0

raczej w wyglądzie nic sie narazie nie zmieni,nie ma takich informacji,wyposażenie też zostanie takie jakie jest......(nie jest takie najgorsze,co jeszcze wymagać??)

Wiadomość z agroFakt.pl

Daniel215    0

no na pewno, wszystko kosztuje, ale na wyposażenie nie ma co narzekać, za tą cene wszystko jest ok... :P wie ktoś może jaki jest schemat biegów w forterze???

tzn. ile biegów, półbiegów i reduktory... prosze użytkowników o odp ;)

Henius91    575

hmm... tak sie zastanawiam czy zetor forterra 11441 byl by dla mnie dobry. ile one moga teraz kosztowac i co jest zminione?? jaka obowiazuje emisja spalin na rok 2009 bo sam sie pogubilem?? jezeli bym kupil nowego zetora jeszcze z 2008 roku to moge go zrejstrowac??

Laki    0

Henius91.Ja taką sytuację miałem rok temu jak kupowałem swojego, zetorka i żadnych problemów nie było przy rejestracji a normy spalania też się zmieniały z II/III. Najlepiej jest kupić na przełomie roku z tego względu, że dają spore upusty na rocznik.

bobert21    0

Ee chyba nie, niektorzy dilerzy jak im sie nie udalo sprzedac to nawet do lutego maja stare modele na placach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować