Polecane posty

Rider    4

Witam,

mam problem z moim MF 3070 z 94 r. skrzynia 4x2 (4x żółw / 4x zając + półbieg)

od dziś, przed uruchomieniem, po wciśnięciu sprzęgła zapala się kontrolka ciśnienia skrzyni oraz migają kontrolki półbiegu.

po uruchomieniu kontrolka skrzyni nie gaśnie, kontrolki półbiegu migają, nie można przełączyć na zająca, podnośnik działa, WOM nie działa.

po zgaszeniu i wyłączeniu stacyjki  kontrolka skrzyni świeci się, kontrolki półbiegu cały czas migają, dopiero odłączenie akumulatora powoduje zgaśnięcie wszystkiego.

Do awarii doszło podczas prac z turem, ciągnik często było odpalany i gaszony , nierozgrzany, i za którymś razem przestał prawidłowo działać.

 

Czy spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem?

 

 

post-1720-0-23505500-1478203057.jpg

Edytowano przez Rider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

u nas w 8120 jak migały razem kontrolki od półbiegu winny był jeden czujnik od temperatury oleju w skrzyni może to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

tak było u mnie jak się wysypało oprogramowanie sterownika skrzyni,l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolego napisał, wysypało się oprogramowanie, tylko dziwne że podczas normalnej pracy... ( to nic że gaszony i zapalany) zazwyczaj się tak dzieje jak odepnie się klemę lub wtyczki sterownika w czasie jak świecą się kontrolki, lub uszkodził się sam sterownik. Możesz podesłać na zaprogramowanie. Odezwij się na mail krzysztof898@o2.pl  lub 513411853


Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

Witam wszystkich, problem rozwiązany, wgrane nowe oprogramowanie.

@krzysztof898 dzięki za ofertę pomocy, ale okazało się, że znalazłem pomoc w mojej okolicy. 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj