eev

deere 7710 vs new holland tm 175 opinie

Polecane posty

eev    0

witam

jak w temacie prosze o porównanie i komentarz osob majacych cos do powiedzenia na ten temat

Team_Deutz    1

Osobiście nie mam John'a lecz brat ma 7710 i miałem okazję nim pracować. Ma go jako główny ciągnik na 100 ha, pług, gruber, siewnik i sobie chwali ma 5 zakresów na każdym 4 półbiegi. Leci mu już drugi rok i praktycznie nic, jedyne co to akumulatory wymieniał bo już nie trzymały a tak to nic. Mocy nie brakuje, spalanie różne raz weźmie w siewniku 12 raz 18 zależnie od gleby i terenu, na płaskim czarnoziemie to tak z 12 a na piachu pod górę to z 18 bo siewnik się topi ciągnik także, ale to już są góry.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
    • Przez jarx08
      jaki olej wlać do skrzyni Jd 6810?
      czy po wymianie wymagana jest jakaś kalibracja?
    • Przez miron_ol
      Witam, oglądałem wczoraj JD 6910 Skrzynia PowerQuad Plus i zauważyłem dziwne jak dla mnie zachowanie po odpaleniu a mianowicie dwie trzy sekundy po odpaleniu silnik dwa razy jakby szarpie , tak jakby dostał obciążenia ( zmiana biegu czy coś takiego).Czy to jest normalne zachowanie ?
    • Przez Antramx
      Niedawno kupiłem John Deere 6310. zauważyłem, że temperatura silnika (płynu chłodniczego) utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Mialem wcześniej 6200 i wskazówka od temperatury była mniej więcej w połowie, a tutaj jest jeszcze dużo za połową (na jakichś 65-70%), co prawda do czerwonego pola jeszcze trochę zostaje, ale wydaje mi się że to trochę za wysoko. Temperatura stabilizuje się i zostaje w tamtym miejscu nawet przy orce i nie rośnie dalej. Dokąd w waszych jeleniach dochodzi ta wskazówka? może to norma.
    • Przez Walczaklu
      Może ma ktoś instrukcję procedury kalibracji podnośnika tylnego w traktorze z tematu...?
      Będę zobowiązany...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.