Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
griga

Nikon D40, D60 czy CANON EOS 400D który wybrać??

Polecane posty

yacenty    557

wiesz kuzyna nazwyam pol amatorem bo chlopak nie zyje z fotografii - robi fajne fotki ale z doskoku, ma swoje jakies mini wystawy, robi imprezy ale przede wszystkim jest nauczycielem :D

foty - klasa, widac ma gosc reke, a aparat to tylko jej przedłużenie :D

fantavision    1

Wszystkim zastanawiającym się nad wyborem aparatu (zwłaszcza lustrzanki) polecam stronę z samplami zdjęć - bardzo dużo modeli aparatów. Link do stronki. Pozdrawiam

griga    135

No i kupiłem :] Wybór padł na Nikon D60 + AF-S DX Nikkor VR 18-55mm f/3.5-5.6G Lens Może nie jest to jakiś super wypasiony sprzęt ale jak dla takiego amatora jak Ja w zupełności wystarczy. A przy tym co oferuje sądzę że za cenę 339Ł (około 1370zł) to jest oki

Hinco    0

Ja mam takie pytanie..

Poszedłem z moja dziewczyna do sklepu(po EOSa 450D) no i ja z głupa ''może NIKON'? Sprzedawca-''OK, prosze bardzo śwetne foty i świene ceny obiektywów Nikonowskich...'' no i wymienia te 4-cyfrowe sumy i na koniec '' .. to jak? Nikon czy Canon ze swoimi obiektywami Tamrona od 500 zł? Dla was wystarczy Canon, nie macie co z kasa robić-Nikon''.. Czy do Nikona nie ma innych obiektywów oprócz firmowych? Coś mi sie to nie wydaje..

griga    135

Jedyne co będzie różnić obiektywy dla NIKON-a i CANONA to to że nikon D60 wymaga tych z silniczkiem AF no chyba że wolisz ustawiać ręcznie, a CANON 450 ma silnik w body

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować