Zaloguj się, aby obserwować  
smolar

Laptop

Polecane posty

rolnik2222    0

Ja mam takiego samego laptopka.Tylko inna wersja.;)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

To zależy do czego Ci jest on potrzebny? Jeśli tylko do internetu i pisania dokumentów to spokojnie jakiś tańszy styknie, ale jeśli zamierzasz grac na nim w jakieś nowe gry, to będziesz musiał spokojnie wydać na niego ponad 3tys. Ja mam Toshibe a300 15b, zakupiony rok temu za 3,3tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1306

Ja mam DELL INSPIRON 6400 2GB/2GHzx2 ,mam juz go ponad 1,5roku niecale 3tys zl[okazja z Irlandii] niezawiodl mnie do tej pory, odpukać - a potrzebne mi to. "Lenovo Y530" ma moj kompel jakies 3 miesiace tez niezly sprzet ,ale troche im sie nieudal ten cały system Recovery po za tym polecam, Toshibe tez ma kilku kumpli nie narzekają-ale ogolnie ceni sie bardzo... Asus -sredni na jeża ,koledzy nie narzekają ale nie kupilbym chyba ze okazyjnie-tanio

Generalnie zalezy do czego chcesz go uzywac jak do gier to 4000zl+ cza dac zeby sobie pograc cos kolwiek ,jak do pisania,neta,itp to za 2300 cos kupisz .Ja uzywam do programów Cadowskich takze ten proc 2GHz to jest nic za duzo ;]

Generalnie:Dell, IBM/Lenovo, Toshiba [wg mnie]


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Dobry to pojęcie względne.

Mój kosztował ponad 3 lata temu 5tysiaków PLN z groszami + oryginalny windows trzysta parę + dodatkowa pamięc i hdd za tysiaka.

Wyszło mnie ponad 6 tys PLN i to uznałem że będzie dla mnie dobre - zresztą właśnie z niego piszę.

Następny będzie netbook do około 2 tys PLN bo czasem potrzebuje czegoś w samochodzie jak jadę w trasę.

 

Tak więc cena lapciaka jest pojęciem względnym - ja się przekonałem że warto brać to co jest naprawde potrzebne bo w lapiku wiele nie wymienisz podzespołów i nie są tanie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek32    0

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy odnośnie IT, to chętnie służe.

 

 

Powiem tak... dobry i prawdziwy laptop to tylko DELL Latitude, oraz IBM z serii T...

 

 

 

Jeśli ktoś potrzebuje tańszego, ale jednoczesnie sprzetu z wysokiej półki, posiadam poleasingowe DELL-e D600 / D610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Opowiedz trochę o tych poleasingowych lapkach. Jest jakaś gwarancja na nie? Jaka cena?Ja jestem bardzo zadowolony z HP Pavilion dv5. Miałem trochę problemów z wgraniem Xp`ka ale na szczęście wersja mmx poszła :) A na przyzwoitego lapka wydasz 2 tys i też będzie śmigał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek32    0

Laptopa za 2 tys zł można porównac miedzy innymi z chinskimi traktorami na allegro....

 

 

DELL D610

 

Pentium M 1.73 GHz (2MB Cache)

 

1 GB DDR2 (możliwośc rozbudowy do 4 GB)

 

Dyski od 40 GB do 160 GB

 

WIFI (intel 2200BG), Bluetooth

 

QWERTY

 

Porty: USB 2.0, LAN, Modem, VGA, COM (!!), PCMCIA

 

Możliwośc pracy w stacji dokującej (umozliwia nam dostep do znacznie wiekszej ilosci portow itd)

 

 

Cena za takiego laptopa w granicach 1000zł z dyskiem 40GB

 

 

 

Co ważne laptop ma np aluminiową obudowe matrycy. Dzięki temu laptopem mozna "rzucac" bez wiekszych urazow (sam osobiscie stalem nogami na D600/D610 i jakos matryca nie pękla). Sprzęt Della jest wykonany o najlepsze komponenty typu chipset, plyta glowna itd. Jakosc wykonania tego sprzetu, tj trwalosc obudowy, prezycja klawiszy mowia same za siebie. Komfort pracy pomiedzy Dellem a jakims Acerem czy HP za 2 tys jest nie porownywalnie wiekszy na korzysc Della.

 

 

 

Posiadam rowniez tansza serie D600 rowniez w technologii Centrino z rewelacyjna matryca SXGA 1400x1050 wraz z karta grafiki Radeon 9000 !! - w cenie około 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Tam herezje opowiadasz :D Każdy komputer składa się z takich elementów jakie sobie wybierzesz - porównywalny wydajnością czy samsung, czy toshiba, czy nawet wspaniały Dell nie będą się między soba wiele różniły. Więc nie wyskakuj z tym że akurat w nim są najlepsze komponenty. Co se wybierzesz tak se będziesz pracował :) Oczywiście są niuanse związane z jakością wykonania ale z własnych obserwacji widzę że zadbany sprzęt długo pochodzi. Mój sąsiad tez tak wielbi Dell`y i w ciągu 2`óch lat już 3`ci model będzie kupował bo ciągle jakieś problemy (oczywiście sprzet był używany). Ja pracuję na HP Pavilion i na pewno bym go nie zamienił na Della w podobnej cenie. Może największą zaletą w Dellu jest aluminiowa obudowa i dobrze chroni podczas upadku, ale luty raczej nie są tak pancerne :) A poza tym nie podoba mi się że za granica (w sumie w Polsce powoli też) dodają Della do każdego abonamentu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj