SUCHY102

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pronar5135    1

u mię wujek jest vat-owcem i kupuje dobre a my od niego kupuję po trzy złote bo on vat se zwraca i jest taniej, wiec lejemy tylko dobre


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

ojciec jest na vacie i kupuje tylko czystą bo jest taniej i bezpieczniej od "helenki", a moj wujek jest na vacie(tez se odlicza ale od helenki) ale kupuje czerwoną niby ze do nagrzewnicy tylko ta nagrzewnica tyle nie spali :rolleyes: :D :blink: :( i kiedys mial kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Zanim przeszedłem na VAT jeździłem trochę na opale, nawet Jelonkiem :blink: ale teraz kupuje tylko czystą :D Nie zawsze ze stacji czasem z innych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

U mnie jeździmy na czerwonym. W zeszłym roku spaliliśmy 13tyś litrów... Na normalne paliwo bym nie wyrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

My od zawsze jeździmy TYLKO na ON. Kiedyś braliśmy od Ukraińców, ale odkąd straciło na jakości to im podziękowaliśmy :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja jeżdżę na ON masseyem i samochodami, reszta różnie, ale najczęściej też ON, ON mam zawsze po cenie hurtowej ORLENU bo mam własną stację benzynową...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Teraz tylko ON, kiedyś mieszaliśmy ON z 'redbulem' do U912 i Zetora 7211, ale teraz jest gro źródeł po 3 zł / litr i taniej więc nie ma sensu kombinować. Kupuje tez większe ilości w cenie hurtowej (przywiozą do gospodarstwa). Samochód, kombajn i ciągniki już dawno nie widziały ON ze stacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Kiedyś jeżdziłem na wszystkim m in ma czerwonej oręnżadzie, jakęs ruskie paliwka a teraz zalewam tylko z CPN bo jak dają troche zwrotu to sie mi nie opłaca innych wynalazków kupowac. pozdrawiam


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

hehe ja podobnie jak @Balzak kiedyś jeździłem na czerwonej potem na ruskiej a teraz leje ropę z Orlenu Pozdrawiam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Od kiedy jest Valtra to tylko z certyfikatem Orlenu kupujemy :blink: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

My do JOHNA to lejemy chyba najlepszą w bydgoszczy z hipernowej. A 330 jeździ na red ale z domieszką mixolu bo ma lepsze właściwości smarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

ja swoimi ciągnikami jeżdzimy na normalnej z orlenu lub lotosu bizon też na normalnej czerwona 50gr tańsza od normalnej a jak by złapali to hojojo

teraz jak zwracają to nie opyla sie na czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podobno w rafinerii gdańskiej napęd i opał robia na jednej linii .Doliczajac akcyze do opału wyjdzie ze jest drozsza od napedu z tego wniosek ze rafinerii lepiej sprzedac olej nap. jako opał bo akcyza to nie ich kasa.Od czasu stosowania orenżady zero problemu z zamarzaniem i wymianą końcowek,tego nikt nie falszuje a na odwrot sie zdarza.szkoda ze podobno sie ta sielanka ma skończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

ja mieszałem ON zoeljem roslinnym poł na poł to wtryskiwacze sie zabrudziły i kopcł potem tak samo sasiad jezdził c360 i wymieniał koncóki od wtrysków


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopek22    3

:lol: ja slyszalem do 20% oleju roslinnego, wiecej nie, to mozna normalnie jezdzic, wzime jesze mniej albo wogole najlepiej tego nie dodawac, u nas my osobiscie jezdzimy na zwyklym paliwie z CPC-u, bo praktycznie jak sa refundacje to na opalowcew nie wiele taniej sie wychodzi zawsze ryzyko ze cie kontrola scignie :angry: :angry: ale kiedys to prawie na samej opalowce sie jezdzilo, iroche wiecej palil i bardziej kopcily ciaagnik,,

 

a teraz najlepiej kupowac na caly rok w okresie zimowym, wtedy jest duzo taniej ;) i wtedy sie nie przeplaca bo zawsze w lato to strasznie drogo jest :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam róznie ,zalezy jak lezy ale na roslinnym nigdy nie próbowałem bo nie chce zeby mi frytkami na polu waliło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

u nas to bez przerwy jeździliśmy na czerwonym, raz na rok ciągniki widziały ON, a teraz to na ropie od Białorusinów po 3 zł, a co do historii o czerwonym to u nas jak testował jeden gościu samochód ile wyciągnie to na czerwonym szybciej się rozpędził i więcej wyciągnął, niż na ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

heh opal ma duzo wieksza tempearture samozlaplonu jak sie nie mlye to o 100stopni

a znam taki przypadek w ktorym peugeot od nowosci (chyda 2001r.) chodzi na opale:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj