SUCHY102

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

Polecane posty

ValtraN82    0

Ja ostatnio kupiłem 60L ON do mojego C-330 na stacji Carrefour w Szczecinie po 4.45zł/litr ;)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

my lejemy czystą zazwyczaj z JET-a

 

Mój znajomy do Fortschritta wlewał czerwoną i mówł ze jest lepsza bo jak rozbierał to głowica nie była tak wypalona niż po czystej ;)


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekc    65

Do 60-tki i 30-tki leje olej rzepakowy z benzyną w proporcji 7 litrów oleju i 3 benzyny i śmiga aż miło


Jedyne co mnie kręci to karuzela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
Do 60-tki i 30-tki leje olej rzepakowy z benzyną w proporcji 7 litrów oleju i 3 benzyny i śmiga aż miło

 

A nie potrzeba żadnej dodatkowej instalacji montowac ?? I czy to na pewno jest benzyna ??


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

chyba z ON bo przeciez diesel benzyny nie trawi...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekc    65

Dobrze napisałem że z benzyną bo benzyna lekko rozrzedza i poprawia zapłon oleju a olej wiadomo z własnego tłoczenia


Jedyne co mnie kręci to karuzela !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

A Ja od kilku już lat tylko czerwona do 3P i kombajnów które posiadałem. Teraz jedynie płacimy akcyzę w wysokości 7% i niech se skarbówka czy drogówka mnie łapie ;) W 3P po kilku już latach jazdy na czerwonym nie widzę żadnej różnicy w stanie silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja na ON kiedyś na opale teraz to sie nie opłaca jestem na vacie jeszcze zwrot akcyzy, sami policzcie, a jak miałem tylko 3p i 330 to 3p tak dostawał po d*pie że głowica od opału poszła, ale ani razu nic innego sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas tylko ropa ale oststnio wyszlo podczas naprawy ze byl jakis kwas w ropie i tak sie jezdzilo na tym kwasie przez m-c az trafilo pompe


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ekodielsel z orlenu, albo z mniejszych lokalnych stacji On

 

ps. czy to prawda że prawdopodobnie zmniejszą zwrot akcyzy na 68gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Ekodiesel z LUK Oil(najbliżej) na firme, nie zwiodłem sie jeszcze choć jest drożej pare groszy zawsze niż na orlenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Do wszystkiego tylko polskie ON Petrochemia Płock lub Orlen

Przekonałem o tych ruskich ropach miałem w tym sezonie kupić beczkę 1000litry. Facet na wsi kupił do Bizona ruskiej ropy okazało się jakąś mieszanką i kombajn się zapalił :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

facet 2 wioski dalej zbierał paliwo zimą przywozili mu ,z 1000 on wiosną w pole i nie chodzi okazało się że to mazut czy coś cwaniaki rozcieńczyli czymś a jak się odstało to czarne i gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Na samym mazucie powinien pójść, widziałem nawet D4D Toyoty (common rail) co na tym jeździło, i to całkiem długo :lol: Musieli coś jeszcze tam zmiksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

może to nie mazut tylko coś innego niewiem dobrze ale nie pojedziesz na tym .

Mazut to jest inaczej olej opałowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
może to nie mazut tylko coś innego niewiem dobrze ale nie pojedziesz na tym .

Mazut to jest inaczej olej opałowy?

Ciężki olej opałowy, stosuje się min. w silnikach diesla kutrów rybackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

u nas tylko ON zadnych innych wynalazkow


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

A u mnie to różnie :) cześniej gdy kompot (czerwone) bylo tańsze to ono szło w ciągnika 30. 60. teraz sie nie opłaci bo wiecej czerwonego niz ON zje, BIZONA zato nigdy nie karmilem opałem bo mi szkoda :) a znajomy jezdzil dieslami na oleju transformatorowym i to dobre pare lat bez problemów :-o


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

ja leje tylko z cpn a na pewnej stacji zaporoponowano mi 1000l ON poniżej 3zł/l podobno normalne paliwo i fakture wystawiają rok temu znajomy brał i mówił że jest ok, ale mi coś sie wydaje że oni coś muszą na te 1000l dobawić żeby wyjść na swoje jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

No faktycznie po niżej 3 zl to byla by swietna cena az podejrzana ;) pewnie to jakas mniejsza stacja? sprzedają odbarwiany olej opałowy... albo jeszcze jakies inne cholerstwo olejonapędowo pochodne ;) teraz to potrafią sprzedać ludzia wszystko


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko SHELL V-POWER DIESEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj