SUCHY102

co lejecie do swoich baków, na czym jeździcie??

Polecane posty

Arek    218

Cały rok na tym jeździsz? i od jakiego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzego    0

Ja wcześniej to ganiałem na opałówce teraz od 2 lat to na ropie za wschodniej granicy.Mam blisko na Białorus to sam śmigam za granice do Grodna a cena to niecałe 2 złotówki za l.Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Dziwie sie Wam ze piszecie ze na czerwonej jeździcie.....Łatwy kąsek dla Służby Celnej która ściga takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Dziwie sie Wam ze piszecie ze na czerwonej jeździcie.....Łatwy kąsek dla Służby Celnej która ściga takie coś.

 

Jak siedzą na AF i czytają ten temat to będzie lipa :). Ja już zrezygnowałem z tego paliwa. Ale tu chyba nie chodzi o służbę celną, tylko bardziej o inspekcję transportu drogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Dziwie sie Wam ze piszecie ze na czerwonej jeździcie.....Łatwy kąsek dla Służby Celnej która ściga takie coś.

 

Przecież i tak nie mają danych to mogą szukać UrsusaCzesia w polu :):):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jak zechcą to znajdą... Nawet przy dynamicznym IP można zdobyć dane osobowe, wystarczy data, godzina i IP, a operator do którego należy owa pula numerów poda Twoje personalia o które organy ścigania mogą do niego wystapić. Może akurat czytają ten tamat i zainteresują sie sprawą? Podać Ci Twoje IP oraz dostawce usługi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

po adresie za długo.Rejestrując sie tutaj potrzebujesz maila a do maila podajesz dane kontaktowe i już.chyba ze zmysliłeś to wtedy ip i do usługodawcy i na adres kontrahenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja jeździłem na czerwonym ale teraz jak oddają 85gr to jeżdże na ON ... zresztą ciągniczek lepiej zapala i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny64    0

Do starych ciągników tankuje ze zwykłej wiejskiej stacyjki, a do nowszych BP diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

a ja mam rope zza wschodniej granicy :D początkowo sam przywozilem ale teraz problem z wizami i kto inny mi dostarcza :D ropa jest naprawde doskonała i tania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

ja do usrusa i claasa leję naszą polską ropę . teraz jak zwracają to wychodzi 10 gr drożej od zagranicznej . ale jeśli tylko 10 gr to nieoplaca sie kupywać zagranicznej , a po drugie to sami wiecie jakie jest spalanie i jaka jest praca jesli sie robi na polskiej niz na zagranicznej. polecam polską ropę jest wydajniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja pomykam ciągnikami tylko na ropie.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

ja tez na ropie, ale ostatnio testuję Tego Biodiesel'a czy jak to sie zwie...na razie mam mieszane uczucia 8)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
ja tez na ropie, ale ostatnio testuję Tego Biodiesel'a czy jak to sie zwie...na razie mam mieszane uczucia 8)

U nas tez już jest ten BioDiesel ale jeszcze nie testowaliśmy. Jak się ciągnik na tym zachowuje bo niektórzy u nas mówią ze ma jakby mniejszą moc a cena nie stanowi wielkiej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja do 355 to jesienią wlałem. Śmierdzi... i ciągnik dość mocno na biało kopcił :/ . Różnicy w mocy nie odczułem bo przy wożeniu liści od buraków ciężko nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jedne żniwa jeździłem na bio w rekordzie, następnego roku co chwila był problem z zapychającymi się przewodami paliwowymi bo przez zime w zbiorniku z bio powytrącały się syfiaste gluty, wyglądały jak długie źdźbła trawy. Pompa też była do remontu bo się zapchała, mechanik powiedział, że niczym nie mógł tego syfu rozpuścić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jeździłem na bio i była różnica rekordzik osiągał niższa temperaturę i palił mniej :) DF też mi ładnie śmigał, nie było dymu jak się dynamicznie gazu dodawało. Ferdi w prasie też śmigał bez problemu na tym paliwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Znajomy jezdzi agrotronem 130 na BIO to mówił ze jest duzo zatsze i bardziej żółte. I mówi ze Ciągnik wogóle nie ma siły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Nasze ciągniki nigdy czerwonej nie widziały,nigdy nic nie mieszaliśmy ani nic podobnego raz dziadek chciał sprawdzić jak będzie chodziła oleju roślinnym i wlał taki który jest 2 razy droższy od ropy a więc ten interes się nie opłacał. :) Ale jak chodziła to było czuć jakby ktoś placki piekł.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj