Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mtz_820

"Kaptur" na wysyp zboza claas mercator

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
mtz_820    0

Oberwal sie ten "kaptur" na wysypie zboza i jak sie wysypuje zboze to strasznie rozrzuca i tak sie zastanawiam z czego by tu dorobic taki kaptur myslalem nad jakas guma jak w nowszych kombajnach ale gdy rura jest zlozona to wysyp jest do gory i moze zaciekac pod wiata moze macie jakis patent?

mtz_820    0

nie nie spieszy mi sie do zniw jeszcze troche czasu jest

ale co masz na mysli z tym materialowy? najlepiej sprawdzilaby sie i najladniej wygladalaby guma...

Wiadomość z agroFakt.pl

PaWeL07    345

Ja w swoim Protectorze założyłem plandeke ze starego Tarpana. Najlepiej jest założyc kawałek dłuższej plandeki coś jakby rękaw to można go sobie po złożeniu rury zażucić na bok i w razie deszczu nie zacieknie.

Stonek    1

Ja do swojego kaptur zrobiłem z takiego okropnie grubego worka który w ogóle nie ciągnie wilgoci i się jak od tej pory nie przetarł a jest już 2 sezony nie wiem co to za worek bo mi wujaszek przyniósł ale dobrze się spisuje

bolo12121    1

ja przy DF mam ze starego worka brezentowego jezdziłem bez tego kapiszona ale przy wietrze nie szło wysypywać na jakis mały wózek czy przyczepkę a raz gość sobie zażyczył żeby mu do wardburga do bagażnika wysypać ;) a nie jestem pewien czy od polskiego bizona takiego kapiszona nie dopasujesz popytaj w agromach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować