Skocz do zawartości
karol

jakie macie Ursusy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursusy
Adik_ziel    3

My mamy C-330 kiedyś to był C-328 ale wyjek zmienił silnik i maske i błotniki szkrzynia jaest od C-328 ;] i cały tylni TUZ

Wiadomość z agroFakt.pl

artur120    0
mi został tylko u c330 maszynka jest z 77 ale ten model jest nie do zdarcia!!

A jakie są wasze doświadczenia z Ursusami??

ja mam c-328 i c-360 ;)

mirasek    7

Od nowości mamy Ursusa 912 rocznik 1991 z cienkim dachem, do 2003 roku robił jako główny ciągnik na 50ha (w tym 32ha ornych), potem pracował już tylko z turem, teraz ma niecałe 2200mth i zastanawiam sie nad jego sprzedażą... ;)

KAROL4    3

Od nowośći mam C-355 z 72r.w oryginale,po 1remoncie głównym ! i C-330 z84r.Teraz to dużo za mało i rozglądam się za DF.

Gumis32    1

My mamy C-360 ale nie od nowości z tego co mi staruszek opowiadał to jak kupili go to przeszedł gruntowny remont silnika i poza tym chyba więcej nic ;)

czarnyyyy    1

Ja mam 1222 i c-360 i jak narazie nie moge narzekac. Moze przy c-360 spalanie jest za duze do mocy,ale jak narazie nie mialy zadnych powaznych awarii,a dosyc duzo pracuja.

akuraciarz    1

Posiadam 2 ursusy C-360:)z 1981r super wytrzymały ciągnik i 1614 z 1991 roku. A w całej histori gospodarstwa to był jeszcze 4011 z 1976 bodajże.

r56ha    1

A ja mam jeszcze do listopada U3512, bo wymieniam na CASE JX1100U. Na ursusa nie narzekam, ale taka wola ojca. Przeracowane prawie 3500 godzin. I tylko wtryski wymienialem bo jeden sezon na czerwonym sie jezdzilo (nie polecam). A tak to super...

przemek99    27

ja mam URSUSA 1224 gdy byl kupiony mial zalozony nowy silnik robi do dzisiaj przez 10 lat w silniku nic nie bylo robione ma nabite juz okolo 5 tys.motogodzin!!!!!chodzi idealnie do dzisiaj>!

sabek27    1

za szwagra c-360

a planowane zamnie

c-360 i morze 4514 albo 5314 a jak lusz naprawde dobrze pójdzie to 1634

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje